Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.
У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
Обращеница• 25 января 2024
Ответ дляyour style
Вас хтось підтримує фінансово зараз. Можливо, якийсь чоловік, а можливо, хтось з рідних людей. Забігаючи наперед скажу вам, якщо будуть пропонувати роботу, - за першу-ліпшу не хапайтесь. От після оцієї вас очікує таки досить прибуткова робота. Будете працювати в колективі. Питання задавада до 24 року , до кінця. Щодо особистого життя вам на когось з чоловіків подивитись?
Дякую!
Мені просто подивитись, немає нікого зараз.
your style• 25 января 2024
Ответ дляОбращеница
Дякую!
Я бачу, що будуть у вас побачення, і не одне. Ви будете вибирати між двох чоловіків. Ну в результаті виберете. До кінця 24 будете в парі
Грибной_Дождик• 25 января 2024
Ответ дляTaro_adri
Варто спробувати , він також сумує і відпустив вже всі образи
дуже дякую!
Грибной_Дождик• 25 января 2024
Ответ дляTaro_adri
Будь ласка )
Як ситуація зміниться , то можна буде ще зробить розклад
навіть не знаю чи ще таке можна запитати, то чи ми до кінця року помиримось з ним?
УжеВотДа• 25 января 2024
Ответ дляTaro_adri
Подивилась його відношення до вас , він спілкується і з іншими жінками і ще не визначився чи хоче він серйозних стосунків.. Якщо повернетесь він буде не проти , приїде , матеріально допоможе
Дякую за відповідь!
Обращеница• 25 января 2024
Ответ дляyour style
Дякую!
Alenchyk777• 26 января 2024
Доброї ночі!
Подивіться будь ласка чи буде моя сестра Людмила 47 з Анатолієм 45 в парі, яке в нього до неї відношення( з дозволу сестри запитую)
IvannaTaro• 26 января 2024
Ответ дляAlenchyk777
Доброї ночі!
Швидко все закінчиться , можливо навіть великим скандалом. Анатолія багато що не влаштовує у відносинах. шукає нові.
Ясамаякрасивая)• 26 января 2024
Ответ дляAlenchyk777
Доброї ночі!
Ви вже ніби питали це питання
УжеВотДа• 26 января 2024
Девочки, помогите прочитають расклад на отношения с мужчиной
На дне колоды император
Слева направо по 3 карты, было, есть, будет,
То что есть сейчас-не общаемся, но меня лично мучает ситуация. Буду благодарна всем откликнувшимся
На дне колоды император
Ответ дляУжеВотДа
На дне колоды император
Достатньо було і трьох карт
УжеВотДа• 26 января 2024
Ответ дляTaro_adri
Ви ж ніби вже питали за цього чоловіка чи миритися вам
Це на іншого розклад
IvannaTaro• 26 января 2024
Ответ дляУжеВотДа
На дне колоды император
я б сказала що чоловік одружений і вибере сім´ю як підсумок
УжеВотДа• 26 января 2024
Ответ дляIvannaTaro
В разводе давно
your style• 26 января 2024
Ответ дляУжеВотДа
На дне колоды император
До цього розкладу, то ви витягували додаткові карти?
your style• 26 января 2024
Ответ дляУжеВотДа
На дне колоды император
Було: відносини з взаєморозумінням, без якоїсь стабільності. Це була тимчасова інтрига. Рожеві окіляри зняті. Є: розрив відносин( але 4 жезлів вказує , що кінцевого розриву не буде). Це тимчасовий розрив. Буде: це все повториться знову . Буде і тепло, і радість, а потім хтось не захоче когось пускати в своє особисте життя
УжеВотДа• 26 января 2024
Ответ дляyour style
Ні
УжеВотДа• 26 января 2024
Ответ дляyour style
О! Дякую
Дуже схоже , було і є