Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.
У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
Ответ дляУжеВотДа
Девочки, помогите прочитають расклад на отношения с мужчиной
На дне колоды император
Слева направо по 3 карты, было, есть, будет,
То что есть сейчас-не общаемся, но меня лично мучает ситуация. Буду благодарна всем откликнувшимся
На дне колоды император
Прочитала як ще трактують .. та я по іншому тут бачу - 4 жезлів йде з поганими картами , то я б наприклад трактувала як навпаки застій ( бо четвірки це завжди стабільність), не має ніякого розвитку відносин вже певний час, і не факт що щось буде далі ..бо тут і 10 мечів і 8 мечів .
Отой тріплет що типу буде далі , то там теж про примирення нічого немає , карта мир ще й перевернута може говорить про повний кінець відносин , колесо фортуни і сонце, ця карта має ще таке трактування як слідкування за кимось тобто ви будете цікавитись його життям збирати про нього інфу, можливо фортане і зустрінетесь випадково ))
«Що було» то там теж одні ілюзії і постійні сумніви один в одному
Проще було розкласти на три карти , його почуття , його думки про вас і його дії якщо щось не зрозуміло тоді дивитесь ще і дно колоди
УжеВотДа• 26 января 2024
Ответ дляTaro_adri
Дякую!Щойно переклала на 3 карти як ви радили
Ашотакоя• 26 января 2024
Доброго вечора дівчата, подивіться будь ласка на відносини між нами ? Це вже кінець у наших стосунках? Тетяна - 35, Степан-41
Репетиторша• 26 января 2024
Ответ дляУжеВотДа
На дне колоды император
По Императору- Он-властный, доминантный в отношениях мужчина
В прошлом отношения не стабильные, то горячо, то холодно, без особых иллюзий,
Настоящее- полное поражение и ограничение в общении, т.е оно отсутствует.
Будущее- колесо Фортуны, перевернутый Мир- в ближайшем будущем ситуация поменяется кардинально, все прояснится и станет очень ясным и понятным для вас.
Репетиторша• 26 января 2024
Ответ дляУжеВотДа
На дне колоды император
Подумала, что Колесо Фортуны- перевернутое, сейчас рассмотрела, что прямое
- все хорошо будет, поменяется ситуация к лучшему. Ваши отношения не завершены, продолжение следует)
Репетиторша• 26 января 2024
Ответ дляУжеВотДа
Его чувства- желание сатисфакции, хочет вашего ’искупления вины’(метафора)
Его мысли о вас- нежелание брать на себя ответственность
Его действия- стремление к здоровым земным радостям. патриархальным отношениям, без всяких там романтичных соплей.
Короче, мужчина не романтик, материалист со здоровыми амбициями
УжеВотДа• 26 января 2024
Ответ дляРепетиторша
Да, карец как точно
Я для себя трактовала эти карты по другому
Но вы прям в точку попали
Репетиторша• 26 января 2024
Ответ дляУжеВотДа
Да, карец как точно
Но вы прям в точку попали
Спасибо, надеюсь на будущее вам показал расклад не ваши желания, а прогнозируемую реальность. Советую как можно реже делать расклады на себя, они точнее будут)
УжеВотДа• 26 января 2024
Ответ дляРепетиторша
Там просто очень сложная и запутанная ситуация с человеком. Реально ступор. Не знаю как поступить. И так не правильно, и так…
УжеВотДа• 26 января 2024
Ответ дляTaro_adri
То ви вже зробіть якийсь крок до нього , і як ситуація зміниться , можна буде ще подивитися карти
Дякую!
Ответ дляАшотакоя
Доброй ночи! Нет, не конец. Мужчина может периодически исчезать,а потом снова появляется в Вашей жизни, а Вы не будете знать при этом что и думать. Отношения будут, но без обязательств. На полгода посмотрела.
Пиу!Пиу!• 27 января 2024
Посмотрите пожалуйста относительно моих отношений с мужчиной,что ожидать
Ирина 41,Олег 52 г.Благодарю🙏
Репетиторша• 27 января 2024
Ответ дляУжеВотДа
Попробуйте через время расклад таро Маска, на 10 карт
1. Характеристика личности человека, что он из себя представляет
2. Мысли партнера относительно вас
3. Каким он хочет казаться для вас(маска)?
4. Истинные намерения загаданной личности относительно вас
5. Что хорошего для вас может дать задуманный человек?
6. Что негативное может преподнести для вас задуманный человек?
7. Способен ли этот человек на злые поступки относительно вас?
8. Может ли общение и взаимоотношения с задуманным человек быть опасными для вас?
9. СОВЕТ как лучше себя вести с этим человеком.
10. Итог, предсказания будущих взаимоотношений с задуманной персоной.
2. Мысли партнера относительно вас
Ответ дляПиу!Пиу!
Ирина 41,Олег 52 г.Благодарю🙏
Новые события в ваших отношениях,переведут их на более высокий уровень,быстрое развитие ситуации,приведет к тому что и вы и ваш мужчина,получите то что хотите
БезВзяток• 27 января 2024
Доброго дня, в мене два питання якщо можна. Чи вийде в мене просунути мій поки маленький бізнес? Та чи наладиться наші відносини з чоловіком? Надія 22,Олег 23
Пиу!Пиу!• 27 января 2024
Ответ длявалери 62
Благодарю Вас))
Банан-барабан• 27 января 2024
Ответ дляTaro_adri
Можете мені подивитись на питання стосовно роботи?
Банан-барабан• 27 января 2024
Ответ дляDrugaya
Добрый день.
Вам можно задать 1 вопрос?
Ответ дляБезВзяток
Остановка вашего маленького бизнеса,связанного с недостаточность информации и давления на вас,приведет к тому что вам повезет и вы окажитесь в нужное время и в нужном месте,у вас все получится
Грибной_Дождик• 27 января 2024
запитую від імені подруги чи одружиться вона з Ігорем? Майя 40, Ігор 42. який розвиток відносин?
your style• 27 января 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
Ирина 41,Олег 52 г.Благодарю🙏
зараз у відносинах добре. Потім - складнощі. Я не бачу стабільності. Відносини будуть, але розвитку не буде. Вибачте, так мені карти показали
Чарочка діда• 27 января 2024
Доброго дня. У кого є час може подивитись відносини з чоловіками. В сенсі даного щастя. Взагалі щось складно. я Марія 35.
Заела_пластинка• 27 января 2024
Ответ дляБанан-барабан
Если нажать рядом возле вас на конвертик, то можно увидеть, что вы задали вопросов на две страницы. Ни один ответ таролога не устроил?
your style• 27 января 2024
Ответ дляБезВзяток
Добрий день:) Ви свій бізнес відкривали дуже виважено, вкладення в вас були невеликі, зараз ви прикладаєте достатньо зусиль, щоб у вас все вийшло. Розвиток буде такий: вам ще прийдеться здолати вякі перешкоди, щось виходитиме , щось ні. Ви будете шукати нові рішення. Як основна перешкода: це нехватка вкладень, фінансів. Але не здавайтесь: все вийде. Справи підуть в гору. Прогноз до кінця 24 року. Щодо відносин . На зараз я не побачила серйозного відношення . Вони не зрілі. Відносини будуть складні, співзалежні, маніпулятивні. Яка проблема в парі?- тут невміння проговорювати проблеми, брак спілкування. До кінця року налагодяться, будуть більш теплими.
Чарочка діда• 27 января 2024
І ще якщо можливо питання роботи. Чи знайду я нормальну роботу в найближчий час?марія 35