Його характеру відповідае на даному етапі життя трійка чаш, карта радості, дружби, святкування.
З одного боку, це емоційна відкритість, вміння насолоджуватися моментом, дружба.
З іншого це не бажання заглиблюватися в серйозні стосунки.
Наш Сашко любить бути в центрі уваги, легко знаходить спільну мову з оточуючими, знаходить контакт із учасницями.
Романтичний але весь час шукає ту саму, навіть якщо вже у стосунках.
Карта 2 чаш пов’язана з радістю від стосунків, але іноді — зі святковим, трохи ідеалізованим їх сприйняттям.
Терен часто підкреслює пошук "ідеальної любові".
Він не соромиться проявляти почуття (сльози, зізнання), що також відповідає енергетиці цієї карти.
Якщо любить, то про це мають знати всі.
Мені здається, ідеальний холостяк, все одно на тому шоу всі просто грають в любов і Саша вміє грати в цю гру ще з народження
Ви б з ним трошки пограли?
Якщо любить, то про це мають знати всі.
Ви б з ним трошки пограли?
Результат:
вже голосів:
5 (71.43%)
хто це?
1 (14.29%)
так
1 (14.29%)
ні
Ответ дляjannjann77
Відчепіться від хлопця.
Якби ваш коментар був картою Таро, то це була б 5 Мечів (’Перемога любой ціною’) – ви хочете ’перемогти’ мене у суперечці, навіть якщо аргументів немає.
Так й суперечки нема, але ви все одно хочете перемогти
Добре, будемо вважати, що ви перемогли
jannjann77• 24 мая в 21:32
Ответ для40ка
Добре, будемо вважати, що ви перемогли
Згадала. Шоб да кабы, в роте выросли б грибы.
Які аргументи потрібні, щоб не чіплятись до людини?