Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.
У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
NeverEver-tarot• 11 апреля в 13:32
Ответ дляБіток чи ефір?
Хочу теж спитати
Всім доброго дня дівчата
Не щастить в роботі
Людмила 32 роки 11.12 93 чи знайду достойну роботу
І мужчину доя життя
Всім доброго дня дівчата
Не щастить в роботі
І мужчину доя життя
Карты показывают, что вы сейчас в поиске, но прям очень большой большой активности не проявляете, мониторите вакансии в интернете. Вам очень мешает страх провала, у вас на внутренний блок падает башня, которая говорит, что в прошлом могло быть сильное потрясение связанное с работой, когда все опоры рушатся, поэтому сейчас вы подсознательно боитесь выйти из зоны комфорта и решиться на новую работу, этот страх вас блокирует. По вторичной выгоде быть без работы карты показывают, что у вас так больше свободного времени, вы можете заниматься любимым делами, творчеством и это тоже затягивает процесс поиска.
Чтобы побыстрее найти работу вам нужно больше взращивать уверенность в себе, в вашем собственном успехе, в резюме больше описать ваши достижения и заслуги, ваши реальные результаты, обратить внимание даже на стиль одежды на собеседовании, он должен быть деловой, подчёркивать ваш статус и уверенность в себе и собственных силах. Карту совета прикрепляю для наглядности
Tarolog suetolog• 11 апреля в 13:52
Ответ дляБіток чи ефір?
Хочу теж спитати
Всім доброго дня дівчата
Не щастить в роботі
І мужчину доя життя
Всім доброго дня дівчата
Не щастить в роботі
І мужчину доя життя
Імпульс на пошук є і бажання нового , але поки закритий стан це як момент що всі ті варіанти роботи не ті або я не готова . Поки с того що є це пошук , аналіз та немає на жаль конкретики . Може бути відчай як за багато на себе взяли і апатія до всього цього . На далі може бути варіант хтось навіть може допомогти з влаштуванням .
Tarolog suetolog• 11 апреля в 13:57
Ответ дляБіток чи ефір?
Хочу теж спитати
Всім доброго дня дівчата
Не щастить в роботі
І мужчину доя життя
Всім доброго дня дівчата
Не щастить в роботі
І мужчину доя життя
З приводу чоловіка тут можуть бути проявлення і активність в ваш бік , але чоловіки зі своїми намірами і це не те що ви шукаєте . Плюс тут є питання минулого нібито досвід який дає фактор недовіри до них всих . С того що можу сказати тут ще вас захлисне кохання і ємоції і з´явиться людина , але поки показує як романтику без конкретики . Якщо хочете можемо глянути архетип вашого майбутнього чоловіка
Забагаловка• вчера в 02:37
Ответ дляNeverEver-tarot
Анастасия, смотрите, само обучение, в принципе, неплохое по картам выходит, может открыть какие-то новые перспективы. Но именно вам оно желаемого результата вряд ли принесет, у вас может не хватить ресурсов полностью его освоить, возможно, даже банально времени не хватит полностью все охватить на 100%. А если все же решитесь, то в итоге по монетизации и дальнейшему внедрению в практику результат вас может разочаровать, скорее всего, ресурсы затраченные вами не принесут желаемого результата
Благодарю 🙏
Оце потужно• вчера в 16:02
Ответ дляNeverEver-tarot
Шансы устроиться на новую работу в течение до двух месяцев есть, но они не очень большие. Вы сейчас с одной стороны, вроде, думаете, что готовы к поиску новой работы, а с другой карты показывают вашу усталость, нехватку сил и какое-то выгорание. Плюс поиск может затянуться, так как вы хотите не просто какую-то очередную проходную работу, а чтобы она вас радовала, вдохновляла, была интересной, поэтому будете скурпулёзно искать и перебирать варианты. Так же карты показывают, что на данный момент для вас в приоритете реализация в семье, как жены, как мамы, как хозяйки, родные вас поддерживают, у вас есть надёжный тыл.
Дякую . Так , погоджуюсь з Вами
Оце потужно• вчера в 16:05
Ответ дляTarolog suetolog
Ви можете влаштуватися на нову роботу чітко йде карта нового періоду по роботі, але по термінам може бути трохи більше так як період переходу дуже затяжливий. З того що я бачу на новій роботі ви зможете відкритися як людина яка знає свою справу або в подальшому мати карьерний зріст . З самого початку будуть покладені мрії та сподівання тобто може бути період, коли вкладаємо всю себе в цю роботу і чекаємо результату , але все може рухатися повільно . Але що можу сказати, що дійсно ви отримуєте фінансову стабільність тобто нова робота принесе свій дохід
Дякую Вам . Обов’язково відпишусь , коли буду щось знати
Леопардові панчохи• вчера в 16:19
Усіх вітаю . Хто має можливість, то гляньте , будь ласка, Олена 5.11.1996 (29р) і Назар 11.03.1989 (37р). Чи буде розвід ?
Tarolog suetolog• вчера в 16:56
Ответ дляЛеопардові панчохи
В найближчий час тут йде стабільності і енергія сім´ї тому розлучення не бачу , але тут таке відчуття нібито хтось абсолютно на своїй хвилі і є певний холод в стосунках . Зараз є шанс зберігти стосунки, але далі якщо так все і залишити, на жаль, чоловік може поставити крапку на них . Тому що поки це не стабільність у стосунках та переживання за подальше майбутнє, а далі як енергія вже нічого не хочу . Як пораду якщо тут хочете зберігти стосунки тут тільки контакт тобто розмови , намагання відкритися більше . Тому що тут у когось позиція закритися після сварки і не говорити про свої емоції і почуття , що створює позицію жертви коли я маю тут бути або так потрібно