Kidstaff• 10 января 2024

Єдина тема. Карти ТАРО: як читати та розуміти їх значення.

Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.

У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
12746 0
Забризкана водою• вчера в 12:51
12721
Ответ дляЗабагаловка
Дівчата доброго вечора, в кого є можливість подивіться будь ласка питання : чи Варто Анастасії (36)вступати до вищого навчального закладу в цьому місяці, чи принесе мені плюс це навчання . Дякую 🙏
Ваше поступление под вопросом,или вы сами не уверены еще что это вам нужно. Желание есть, но это больше как иллюзии, на самом деле какое то разочарование, может ожидания ваши от учебы не оправдаются.
Забагаловка• вчера в 13:20
12722
Ответ дляЁшkин kот
А в какой ВУЗ поступают в апреле?
Документы подают до конца апреля , в моем понимании что поступление , что документы )
Забагаловка• вчера в 13:21
12723
Ответ дляЗабризкана водою
Да и правда сама не знаю , нужно ли мне это ) а если поступить , будет ли толк )
Забризкана водою• вчера в 13:24
12724
Ответ дляЗабагаловка
По картам толка не показывают, сомнения и неопределенность
Впертий волонтер• вчера в 13:37
12725
Ответ дляЁшkин kот
А какой вопрос?
я 2 тижні тому написала у темі, номер повідомлення 12671
Ёшkин kот• вчера в 14:09
12726
Ответ дляВпертий волонтер
А кому больше надо мне или вам? Мне самому искать ваши вопросы двухнедельной давности или вы все же соизволите продублировать свой вопрос?
Оце потужно• вчера в 14:21
12727
Добрий день. Якщо у когось є бажання, то гляньте , будь ласка , чи піду на роботу у найближчий місяць/два? Зараз офіційно звільнилась. Ярина,36р
Наперед дякую
Забризкана водою• вчера в 14:31
12728
Ответ дляОце потужно
Наперед дякую
Найдете в ближайшие 2 месяца, нужно будет усилия приложить, определиться чего хотите и что ищете. Вы сейчас как бы обдумываете все и подыскиваете в голове вариант,который вас бы устраивал.
Оце потужно• вчера в 14:38
12729
Ответ дляЗабризкана водою
Це попадання на всі 100%)) Я справді не знаю чого хочу ( Просто перебираю пропозиції . Не знаю чого шукати ( Одна робота мені дуже сподобалась (навіть не знаю чому ), то відповідь дадуть у четвер . Думаєте позитивно чи відмова ?
Забагаловка• вчера в 16:33
12730
Ответ дляЗабризкана водою
Спасибо ☺️
Ёшkин kот• вчера в 17:23
12731
Ответ дляЗабагаловка
Нет, нет ни планов, ни ориентиров что будет даже после успешного завершения обучения. Как такового поступления и обучения вам не выпало. Вы только потратите деньги, время и ресурсы. Успех и удача придет откуда вы и не ждете. У вас немного другой путь и другие события ожидают. В хорошем смысле.
Ёшkин kот• вчера в 17:27
12732
Ответ дляОце потужно
Наперед дякую
Нет. Дом, быт, экономия своих финансов и ресурсов. Хотя у вас есть огромный потенциал и возможности себя показать, проявить и даже заявить о себе, но в силу каких то причин вам не удается это сделать. Совет в буквальном смысле карты говорят: отдохните.
Оце потужно• вчера в 18:00
12733
Ответ дляЁшkин kот
Дякую . Так , мені також відгукується Ваша відповідь . Мені також здається, що можу звертати гори , але пропощицій, які б мене зацікавили немає. Переживаю дуже . Щодо відпочинку : також вірно . Рідні кажуть , щоб поки відпочила , бо попередня робота дуже виснажила .
Забагаловка• вчера в 18:47
12734
Ответ дляЁшkин kот
Спасибо большое 😊 а то прям не знаю что делать , обучение и недорогое и только пару длится , но ресурс -время самый ценный , а сейчас все в мире меняется , можно кардинально новую профессию на курсах хороших за пол года выучить )
Toyota• вчера в 19:09
12735
Ответ дляЗабризкана водою
Удалено автором
Життє Бентежне• вчера в 20:55
12736
Доброго дня. Впіймала чоловіка на інтрижці з колегою. Клянеться, що до близькості не дійшло, але думки були. Після нашої розмови прийняв рішення залишитися в родині і порвав з нею. Так каже. Пройшло вже 2 місяці як я дізналася. В нас наче все добре. Я не можу заспокоїтись.
Дівчата, подивіться чи все в них закінчилось
Я Катерина , він Олексій
Tarolog suetolog• сегодня в 00:18
12737
Ответ дляЖиттє Бентежне
Я Катерина , він Олексій
Напишіть будь ласка ваш вік та вік вашого чоловіка та якщо вам відомо ім´я цієї колеги , то також уточніть будь ласка
Ёшkин kот• сегодня в 00:29
12738
Ответ дляЖиттє Бентежне
Я Катерина , він Олексій
Да, он вышел из тех отношений.
Життє Бентежне• сегодня в 07:15
12739
Ответ дляTarolog suetolog
Мені 43, йому 42. ажеліка чи анжела, щось таке
Життє Бентежне• сегодня в 07:16
12740
Ответ дляЁшkин kот
Да, он вышел из тех отношений.
Дякую. Чи зможу я це вибачити і забути?
Tarolog suetolog• сегодня в 09:56
12741
Ответ дляЖиттє Бентежне
Немає між ними взаємовідносин. Ви проставили йому певні умови він не хоче в втрачати ні Вас , сім´ю. Від тієї жінки він проставив певні обмеження чисто робоче спілкування це по необхідності. Він випадає пентаклевої масті це людина у якої орієнтація в першу чергу на себе ,на сім´ї тому дуже великий страх втрати те що має він тому не думаю що він може повернутися до тієї історії. Там чисто інтрижка , іскра ну і ні чим не підкріплена
БершкомангоЗар• сегодня в 11:19
12742
Ответ дляTarolog suetolog
Выйдет ли на связь человек? 29.10.1989? Почему он мне написал а сейчас молчит? Что чувствует?
Tarolog suetolog• сегодня в 11:35
12743
Ответ дляБершкомангоЗар
Надайте будь ласка ім´я людини та ваше ім´я
Море Щастя• сегодня в 11:37
12744
Ответ дляБершкомангоЗар
Я здивуюсь, якщо хтось відповість на цей запит)
Чому ви імена не пишете? Як зрозуміти хто до кого що відчуває і думає?
Життє Бентежне• сегодня в 11:55
12745
Ответ дляTarolog suetolog
Дякую. А можете ще щось додати? Де ми будемо жити? Поїдемо з того міста, де живемо зараз?
А про сина щось? Платон, 14 років
Дякую
Tarolog suetolog• сегодня в 12:16
12746
Ответ дляЖиттє Бентежне
А про сина щось? Платон, 14 років
Дякую
З приводу переїзда поки є мрії , цілі , але на жаль конкретики поки що не бачу . Ви можете планувати на майбутнє , але знову є таки тут є страх втрати всього нібито навіть в останню мить можете передумати . На майбутнє не ближче ви можете переїхати і прям почати все с початку , але важко дуже може бути як трохи криза отримання не того що хотіли . З приводу сина дивиться вибачте не буду так краще не лізти дивиться на дитину