Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.
У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
Лагшмивара• 10 февраля 2024
Ответ дляЯна tarot
Я сьогодні тут , якщо в когось є питання (притомні ) можете писати .
Почему нет никакого движения в жизни
Как будто все стоит
И ничего не выходит
Что делать
Как будто все стоит
И ничего не выходит
Что делать
Morrisella• 10 февраля 2024
Доброго вечора. Подивиться, будь ласка, чи будуть відносини у Олени 44 та Юрія 47,
Заела_пластинка• 10 февраля 2024
Ответ дляMorrisella
Доброго вечера. Здесь и Евгения, и Юлия будут мешать отношениям
БоХатая• 10 февраля 2024
Ответ дляЯна tarot
Добрий вечір.
Моє майбутнє та моєї сім´ї в Україні чи закордоном?
Тетяна, 06.01.1990
БоХатая• 10 февраля 2024
Ответ дляЯна tarot
На даний період краще в Україні ( глянула на 6 міс) . Прям так далеко на майбутнє не доцільно дивитись
Дякую
Ответ дляСахар-Ок
А так вже можна?)
Дівчатка, хто може подивитися, що чекає найближчим часом у стосунках? Юрій 44, Ксенія 43
У вас відносини вже тривалі, цей чоловік можливо любив гульнуть.. та він і зараз так робить, приховує від вас багато чого
спори конфлікти.. почуттів сильних не бачу
Найближчим часом також нічого хорошого , без змін
Natali8377• 11 февраля 2024
Дівчатка, гляньте, хто може.
Раптово згорнули проекти декілька замовників. Не можу знайти замовлень(
Я Наталія 25.01.1977
Дякую!
Я Наталія 25.01.1977
Дякую!
Пилосмок працює• 11 февраля 2024
Доброго вечора! Маю прийняти рішення чи переходити в іншу компанію на роботу. Не знаю що робити, залишатися в компанії що зараз працюю, чи ризикнути. Хто може глянути і допомогти ?)
Оксана, 08.04.1973
Natali8377• 11 февраля 2024
Ответ длявалери 62
Разрыв партнерских отношений но от вас это не зависит
Так, тут не від мене залежить, просто одночасно кілька замовників пішло(((
Natali8377• 11 февраля 2024
Ответ длявалери 62
или кто-то может наоборот ушла
Я працюю віддалено, тому особисто й не знаю. Спілкуємось в інтернеті.
Natali8377• 11 февраля 2024
Ответ длявалери 62
или кто-то может наоборот ушла
Можливо, взяли когось нового з дешевшими розцінками(
Ответ дляПилосмок працює
Оксана, 08.04.1973
На теперішній хоч і все добре , але перспектив в розвитку/можливостей в новій компанії більше , тим паче Ви там не остання людина і почуватиме тебе профі
ротцвеники• 12 февраля 2024
Ответ дляЯна tarot
Терпіння Вам і більше наполегливості , я глянула на 2 міс вперед . Десь там під кінець щось з’явиться на горизонті
Размытый совет, и вы вообще не угадали. У меня есть стабильная работа много лет. Какие именно карты вам на меня выпали?