Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.
У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
Заела_пластинка• 13 февраля 2024
Ответ дляОбращеница
Може ще подивитись, будь ласка, чи зміню я місце проживання? Олена
І чи була в мого батька операція? Олександр
А вы что сами не знаете , была ли у вашего отца операция? Или проверяете способности? Капец
Мама Чели• 13 февраля 2024
Доброго вечора, подивіться будь-ласка яка новина мене очікує завтра, гарна чи погана. Олена
Не прохожу мимо• 13 февраля 2024
Девочки,посмотрите,кому не жалко,я вылечусь когда нибудь?сильно болею,и даже диагноза толком нет😢
Вумна вутка• 13 февраля 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
Диагноз вам поставит психиатр. Либо сеансов 10 психолога. Болезни как рукой снимет. Я не хамлю.
Обращеница• 13 февраля 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Никого я не проверяю, мой отец попал в реанимацию, потом должны были делать операцию, врачи сказали операция прошла успешно, на вторые сутки после операции мой отец умер, не приходя в сознание. Мы его видели только накануне операции и всё, потом только на похоронах. Поэтому я и хочу знать делали ему или нет операцию на самом деле.
Советчица Года• 14 февраля 2024
Добрий ранок! Дівчатка підскажіть по робочій сфері.Альона 42р .-перспективи НОВОЇ високооплачувальної роботи,- візхьмут онлайн чи оффлайн? Та оставатится працювати на нинішній роботі чи шукати іншу?
Кава з перцем• 14 февраля 2024
Ответ дляОбращеница
Действительно,’а че тут такого’, просить расклад на мертвого человека у тарологов и не говорить об этом факте....Это ж нормально по вашему мнению...Нет слов...
Заела_пластинка• 14 февраля 2024
Ответ дляОбращеница
ну вот реально, нет слов. Отец умер. Болел. Вы, будучи под анонимом, хотите , чтобы вам посмотрели на покойного отца. Вы даже не рассказали предисторию. Или вы думаете здесь у каждой девочки таролога третий глаз во лбу , чтобы это предвидеть?
Заела_пластинка• 14 февраля 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
Вы у врача были? Что говорит?
Dark Kosta• 14 февраля 2024
Ответ дляTarot.
Я сьогодні тут , якщо в когось є питання (притомні ) можете писати .
Вітаю.
Підкажіть будь ласка чи можна у вас запитати?
Dark Kosta• 14 февраля 2024
Ответ дляTarot.
Так
Я в пошуках роботи, все ніяк не працевлаштуюсь. Тай в житті зараз склалася складна ситуація, не маю вже сил. Допомогти нікому, навіть поговорити нема з ким. Ото тільки коти в мене є.
Буде в мене робота в наступні два місяці?
Чи зможу вибратися з складної ситуації?
Кров з молоком• 14 февраля 2024
Добрий вечір) подивіться будь ласка, де мені буде краще в Україні чи за кордоном? Чи варто їхати за кордон?
В гости звали?• 14 февраля 2024
Ответ дляyour style
Добрий вечір і вам:) Трошки неочікувана перевірка. Таке враження, що хтось дуже постарався , щоб вона приїхала до вас. Як будуть розгортатись події: приїдуть вони досить швидко, і дуже різво візьмуться перевіряти. Карти вказують, що дивом вдасться уникнути великих неприємностей. Але явище це тимчасове. Перевірка ця принесе неприємності і інфо хаос. Це не перша ваша робота? В минулому, що ви вже звільнялись з роботи. На цьому перевірки не закінчаться. Ще будуть . Дивилась до кінця 24 року. Можливе зниження доходів. Працювати, можливо, будете , але якось все там так безперспектвно
Доброго вечора, можете подивитись будь ласка одне запитаня.
your style• 14 февраля 2024
Ответ дляВ гости звали?
Добрий вечір. Так
В гости звали?• 14 февраля 2024
Ответ дляyour style
Добрий вечір. Так
Ой, щось так страшно( Тільки не кажить будь ласка за майбутнє, я цього боюсь. Просто хотіла спитали чи взаємне почуття в мене до мужчини, як він до мене ставиться на справді. А чи буде спілкування чи ні, не кажіть будь ласка, просто що зараз в нього до мене на думках. Дякую
your style• 15 февраля 2024
Ответ дляВ гости звали?
Добре. Він думає про вас , що ви емоційна , чуттєва людина. Ще думає: ну чого ж вона така нерішуча? Почуття симпатії є. Його ставлення взагалі дуже хороше
В гости звали?• 15 февраля 2024
Ответ дляyour style
Дякую Вам велике, ой то Ви нашу ситуацію описали так побачили, я в шоці🙄 Дякую
your style• 15 февраля 2024
Ответ дляВ гости звали?
Будь ласка:) Бажаю вам щастя
В гости звали?• 15 февраля 2024
Ответ дляyour style
Будь ласка:) Бажаю вам щастя
Дякую і я Вам бажаю всього самого найкращого❤️
IvannaTaro• 15 февраля 2024
Ответ дляyour style
а можна запитання?) як без данних дивитися почуття? банально не знаючи імена і вік того хто питає?
your style• 15 февраля 2024
Ответ дляIvannaTaro
Звісно, можна:) Просто налаштувуюсь як на аноніма під таким-то ніком. І все. Наскільки це буде правдиво- ну це я розумію, що шансів менше
Ответ дляIvannaTaro
Настраиваетесь на самого человека, что сделал запрос. Данные вообще не играют никакой роли, как показывает моя практика. Работа с энергией. Если вы умеете это делать.
Ответ дляyour style
Не привязывайте ни к никам, ни к данным. Просто настройтесь на энергию запроса этого человека. Рекомендую попробовать, потренироваться хотя бы здесь. И я уверен, вы тоже так сможете. Безусловно на личных консультациях лучше уточнять данные, тк это детальный просмотр ситуации. А так, экспрессом это не обязательно.
your style• 15 февраля 2024
Ответ дляЁшkин kот
дякую
Ашотакоя• 15 февраля 2024
Дівчата хто може подивитися чому мені постійно хочеться виїхати з міста в якому живу? Ось живу я в цьому місті наче не своє життя. Тетяна, 35
Мая твая не панимать• 15 февраля 2024
Ответ дляЁшkин kот
Добрый вечер,а можете мне посмотреть,будет ли развод официальный?или итог наших отношений?