Love_Love_Love_• 10 января 2024

Проектор. В кого є- Ви часто користуєтеся?

Не люблю телевізор в спальні, але думає час від часу проектор для пере фільм було б класно.
Хто замовляв техніку з Алі, як вам?
Знайшла такий по рекомендаціях
Allbina• 10 января 2024
На обоях нет текстури и рисунка? Они светлого пастеотного света? Иди Вы поарируете рулн устанпвливать с фонлм?
Труп нареченої• 10 января 2024
класний у вигляді космонавта але той що за 20+ доларів
violonchel6• 10 января 2024
О, я тоже на такой смотрела.послушаю
navariya• 10 января 2024
Замовити? Можна і в США пошукати...
irin-chic• 10 января 2024
Купили детям на НГ, отличная штука, туда закачали Лампу, Ютуб и т.д. Теперь у них просто кинозал, на всю стену огромный экран.такой у нас
автор Love_Love_Love_ • 10 января 2024
Ответ дляAllbina
В мене білі стіни без текстури, можу і рулон встановити
автор Love_Love_Love_ • 10 января 2024
Ответ дляirin-chic
Клас, а ви на чому дивитесь? Рулон чи стіна?
Mush_Mash• 10 января 2024
Ответ дляirin-chic
А яка ціна, підкажіть, бдлск
irin-chic• 10 января 2024
Ответ дляMush_Mash
А яка ціна, підкажіть, бдлск
Ціна була 3800+ 500 грн за те, що закачали всі програми туди
irin-chic• 10 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ось на дачу поїхали і направили на велику білу шафу. Щось не хоче фото добавляти
delphoto
Mamagovorila• 11 января 2024
Ответ дляirin-chic
Спробуйте, будь ласка, ще раз додати фото, цікаво подивитись
irin-chic• 11 января 2024
Ответ дляMamagovorila
irin-chic• 11 января 2024
Той, що автор показала дешевше, але в ньому яскравість та разрешение( не знаю, як українською) гірші
Mamagovorila• 11 января 2024
Ответ дляirin-chic
фото
Супер, дякую
автор Love_Love_Love_ • 11 января 2024
Ответ дляirin-chic
фото
Клас, просто шикарно
irin-chic• 11 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Клас, просто шикарно
А, майте на указі, що в тій, моделі, що у автора класна регуліровка наклону. А в цій немає і ідеально ще докупити штатив. Я займаюсь фото і в мене був штатив від спалаху, то супер, сьогдні спробували
автор Love_Love_Love_ • 11 января 2024
Ответ дляirin-chic
Я і є автор. Я вже щамовила щойно ту яку розглядала, знайшла по ній ще додаткові відгуки з фото і якраз побачила штатив
Татьяна777• 11 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
В мене такий з Алі, замовляла на чорну п’ятницю. Купили полотно на ОЛХ і чоловік замовив систему ролет і зробили собі екран. Якість непогана для такої ціни, швидко підключається до інтернету. Усі фільми тепер дивимося на ньому і ще..підключили 2 колонки, щоб звук був кращий і вийшов такий собі домашній кінотеатр)
автор Love_Love_Love_ • 11 января 2024
Ответ дляТатьяна777
Клас