Мольфарочка• 11 января 2024
Це правда що в 45 років паспорт книжка
більше не дійсний і нове фото вклеювати відмовляють?
Тут надолго• 11 января 2024
Если сдаете на вклейку в течении месяца после дня рождения, то вклеют в бумажный. После месяца - только перевыпуск айди
Оченьценная• 11 января 2024
Якщо звернутися в перші 2-3 дні після настання 45 років - вклеять
Розумна Губка• 11 января 2024
Ні, але треба встигнути вклеїти нове фото протягом місяця. Якщо не встигнете - доведеться міняти на ай ді.
Оченьценная• 11 января 2024
Ответ дляТут надолго
Ой ні, звернувся знайомий, відмовили. Сказали що потрібно звертатися в перші декілька днів
Тут надолго• 11 января 2024
Ответ дляОченьценная
Знайомий знайомого тітки мого діда....
Есть закон.
Мольфарочка
• 11 января 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Не правда. Но чего над ним трястись так
Бо він не має термін дії
Сиренькая• 11 января 2024
Ответ дляОченьценная
Місяць спокійно можна звертатися
Мафиозная• 11 января 2024
Якщо час дозволяє, то краще встигнути вклеїти фото. Оскільки ця іd-картка - не найкращий варіант. довелося з цим зіткнутися, куди не піди ( держ установи) ще обовʼязково потрібен папірець з місцем реєстрації ( хоча ніби прописка у нас не обовязкова). Його треба взяти в ЦНАПі і постійно з собою носити , це дуже незручно. А в паперовому паспорті ці дані є. Можливо, колись будуть на цей пластик прописку клеїти. Так само і Дія- ніби все зручно , все під рукою, але ж ні - принеси оригінал.
В шоколаде• 11 января 2024
Ответ дляОченьценная
Не знаю, куди ваш знайомий звертався, мені без питань вклеїли з запізненням на 3,5 місяці. Навіть до війни 1 місяць давали а зараз взагалі строк до кінця війни+30 днів. Може у нього паспорт в поганому стані був, то так, завертають
ТаПрямТам• 11 января 2024
Ответ дляТут надолго
Зараз це правило не діє
Да_Я_ТакаЯ_• 11 января 2024
Ответ дляОченьценная
А якщо за місяць до дн, можливо?
Брюлик в стразах• 11 января 2024
А хто підкаже, якщо в паспорті книжці собака відкусила куточок, то вже тільки міняти на айді? Вже не вклеють фото?
В шоколаде• 11 января 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
99.9% що ні. Перевіряють стан.
ТаПрямТам• 11 января 2024
Ответ дляТут надолго
Діє.
Вклеювала фото місяць тому, більше року після 45 пройшло
Кондуктор автобуса• 11 января 2024
Ответ дляtieller
та не бояться його, просто воно незручне
дані про реєстрацію шлюбу та місце проживання прийдеться все одно окремими папірцями при собі мати, а нашо тоді те айді?
І плати за його перевипуск кожні 10 років і реєстрації немає
Брюлик в стразах• 11 января 2024
Ответ дляВ шоколаде
99.9% що ні. Перевіряють стан.
Шкода(( дякую
В шоколаде• 11 января 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
А якщо за місяць до дн, можливо?
Ні, навіть за день. Але про 2-3 то маячня
Живчик-счастливчик• 11 января 2024
Ответ дляМафиозная
В мене жодного разу не питали про цю довідку.
Хоч я її у Цнапі взяла, як тільки отримала ід-паспорт.