Мольфарочка• 11 января 2024

Це правда що в 45 років паспорт книжка

більше не дійсний і нове фото вклеювати відмовляють?
автор Мольфарочка • 11 января 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
А хто підкаже, якщо в паспорті книжці собака відкусила куточок, то вже тільки міняти на айді? Вже не вклеють фото?
Міц паспорт книжку взагалі коти помітили, і так і залишились плями- нічого фото вклеїли
В шоколаде• 11 января 2024
Ответ дляТаПрямТам
30 днів з якого моменту?
З дня, коли виповнилось 45. Але це зараз не діє. Зараз до кінця війни +30 днів
ТаПрямТам• 11 января 2024
Ответ дляВ шоколаде
То я ж і написала в своєму першому коментарі,що зараз це правило не діє)
Коко На Страже• 11 января 2024
Ответ дляtieller
та не бояться його, просто воно незручне
дані про реєстрацію шлюбу та місце проживання прийдеться все одно окремими папірцями при собі мати, а нашо тоді те айді?
Данные про брак уже много лет как в паспорт не вносят, как и данных о детях
Коко На Страже• 11 января 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
А якщо за місяць до дн, можливо?
Нет, вы ж ещё должны дожить до др. Где гарантия?
Глаза_в_3_карата• 11 января 2024
Ответ дляtieller
і зараз усе це окремо треба мати
Коко На Страже• 11 января 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
І плати за його перевипуск кожні 10 років і реєстрації немає
Пластик нужно каждые 10 лет менять? Платно?
Пэрисхилтонша• 11 января 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
А якщо за місяць до дн, можливо?
Ні
Кучерявочка• 11 января 2024
Ответ дляКоко На Страже
Каждые 10 лет и платно. О чем и речь в этой теме
Кондуктор автобуса• 11 января 2024
Ответ дляКоко На Страже
Так
Коко На Страже• 11 января 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
В мене жодного разу не питали про цю довідку.
Хоч я її у Цнапі взяла, як тільки отримала ід-паспорт.
Постоянно спрашивают, особенно если место рождения Россия. Если нет прописки, то капец, как относятся.
Г@Л@В@ломка• 11 января 2024
Ответ дляМафиозная
Якщо час дозволяє, то краще встигнути вклеїти фото. Оскільки ця іd-картка - не найкращий варіант. довелося з цим зіткнутися, куди не піди ( держ установи) ще обовʼязково потрібен папірець з місцем реєстрації ( хоча ніби прописка у нас не обовязкова). Його треба взяти в ЦНАПі і постійно з собою носити , це дуже незручно. А в паперовому паспорті ці дані є. Можливо, колись будуть на цей пластик прописку клеїти. Так само і Дія- ніби все зручно , все під рукою, але ж ні - принеси оригінал.
Не чула ще такого. В дії все є.
Коко На Страже• 11 января 2024
Ответ дляКучерявочка
А на него тоже фоткаются? Сколько стоит это покращення?
Кучерявочка• 11 января 2024
Ответ дляКоко На Страже
Да, каждые 10 лет. Цена на сайте ДМС Украины.
Кондуктор автобуса• 11 января 2024
Ответ дляКучерявочка
Тому що про це мало хто думає, коли його отримує. Бо це ще відносно недавня практика. В 14 рочків тобі гордо безкоштовно видають. А у 18 вже давай плати. І термін дії 10 років. Сама мабуть би не звернула увагу, якби доньці не робила в цьому році.
Коко На Страже• 11 января 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Читала, что детям без этого пластика нельзя сделать загран. И это жесть, если живут заграницей, а ребенку 14 лет. Заграницей нельзя сделать внутренний паспорт. Вроде, даже ДП Документ заграницей его не делает.
Губка Боб• 11 января 2024
Ответ дляТут надолго
Знайомий знайомого тітки мого діда....
Есть закон.
В ВП нет этого установленного срока
Пускаю бісики• 11 января 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
а если паспорт сделать не в 14, а в 16, 17 - то на сколько лет он действующий?
Yuliya-23• 11 января 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Не правда.
правда
Кондуктор автобуса• 11 января 2024
Ответ дляПускаю бісики
А свідоцтво про закінчення школи ви без пластику не отримаєте, наприклад
Кондуктор автобуса• 11 января 2024
Ответ дляПускаю бісики
З 18 треба нову айді і все
Пожарник• 11 января 2024
Ответ дляТут надолго
Знайомий знайомого тітки мого діда....
Есть закон.
Безкоштовно?
Коко На Страже• 11 января 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Загуглила. Стоит как загран. 504 грн до 20 дней и 874 если за 10 дней.
Покращення.
Невловимий Джо• 11 января 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Нет . У меня взяли типа на вклейку фото . Я пришла получать а мне сказали что ветхий. Потерта титульная. И все . Сказали ай ди
Коко На Страже• 11 января 2024
Самое поразительное, что удостоверения для лиц без гражданства для выезда за границу - 7000 грн!!!!
Жесть, я а шоке 😱
Другие страны свое граданство дают таким лицом, а Украина с них 7 штук грн лупит. Хотя по нашему же закону должна содействовать чтоб лицо имело гражданство.
Тут надолго• 11 января 2024
Ответ дляГубка Боб
В ВП нет этого установленного срока
Да зайдите ж вы на сайт и почитайте. Там и про ВП, и про вклейку, и про сроки, и про всё.
Тут надолго• 11 января 2024
Ответ дляПожарник
Безкоштовно?
Что именно? Вклейка бесплатная. Айди платный.
Червона ікорка• 11 января 2024
звернулась на початку СІЧНЯ з такого ж приводу.
пройшло 3 тижні від дня народження.
без будь яких питань все взяли на оформлення.
Київ
Пожарник• 11 января 2024
Ответ дляТут надолго
А если нет денег на айди
Червона ікорка• 11 января 2024
Ответ дляОченьценная
Якщо звернутися в перші 2-3 дні після настання 45 років - вклеять
я подавала через 21 день після дня народження. все норм.