Бізешка• 12 января 2024

Світ зійшов з розуму. США та Британія готуються в найближчі години розпочати

Війну проти Хуситів. В Ємені вже розпочалась мобілізація. А прем´єр Британії добрив нанесення ударів по Ємені
Renesmeе 16• 12 января 2024
Ответ дляAnastasiya-f052
Надо, надо. Только ж нет его.
Є в нас своє виробництво, в умовах війни не все повинно оголошуватися що і де. Але справа в тому що свого нам всеодно не вистачить, навіть раша бігає і випрошує боєприпаси, ракети, шахеди то у китаю, ірану, що вони стільки років накопичували свою зброю і стільки грошей вкладали у військову промисловість
Лиса Порш• 12 января 2024
Ответ дляБізешка
Так бігом, що могли б і на москву швиденько зганяти, скинути пару ракет, якраз до 5 ранку б справились
Вони не можуть, бо то їх кораблі та бізнес пошатали то потрібно швиденько порішати, а у нас просто людей вбивають і міста знищують , а це лише на ’ дуже занепокоєні’ тяне...
Renesmeе 16• 12 января 2024
Ответ дляЛиса Порш
Головне щоб зараз не сказали що всі літаки і ракети витратили на хуситів наші дорогі партнери
Anastasiya-f052• 12 января 2024
Ответ дляRenesmeе 16
Це чудово що є і своє. Дуже сумного що не вистачає. Мати власне виробництво під час війни дуже важко.
Пиона• 12 января 2024
Ответ дляЛиса Порш
От так дивишся на це все і розумієш, що яку помилку тоді зробили наші керманичі, коли віддали ядерну зброю і ракети, і бомбардувальники 🙁😭😭😭! Свою зброю нам треба і заводи . Можна десь прорити тунелі у карпатських горах, як у Туреччині і там зробити виробництво. Ніяка ракета не знищить . За два роки уже б можна було зробити. А не квіточки саджати у парках та бабло списувати на це.
Миззери• 12 января 2024
Ответ дляЛиса Порш
Кстати читала на днях что сша продолжили закупку нефти у раши не смотря на санкции (
Smusish• 12 января 2024
Ответ дляПиона
Реально б ще й западна була б при роботі. Там же роботи окрім туризму немає. Все життя вони в європі на заробітках!
Nerses• 12 января 2024
Ответ дляМиззери
Значит слили и страну и народ 🥺
Свое оружие это первое что придет в голову даже ребенку
Очень легкомысленно поступили , скорее всего Америка лила в уши о большой поддержке до победы. Потому сильно не напрягались, ждали помощь.
Татьяна-В• 12 января 2024
На рашку - так бояться сунуться, что бы она ни творила.
kornezka• 12 января 2024
Ответ для4мама
Вас збентежило ’в крації’?
То шифри нашої масонської ложі. В апрєорє вам не зрозуміти тімболія.
Яка красива наша мова. ’Збентежило’...
Heksa• 12 января 2024
Ответ дляTammy21
Зрозуміла)
Війни постійно йдуть, у деяких країнах нонстоп. Конкретно це навряд чи переросте у щось глобальне, імхо.
Шлях, який з´єднує Європу з Азією. Товари. Обхідний через мис Доброї Надії - це плюс два тижні. Ціни поповзуть.
І хусити ж не самі там придумали сидіти і ракетами пуляти.
Heksa• 12 января 2024
Ответ дляYegonyashka
час назад надо было отчаливать спать) когда тг каналы молчали еще
Я вчасно вляглася)))) але встала перевірити чи бува не полетіли тушки. Зайшла в канал по тривогам, а там гусити))))
Heksa• 12 января 2024
Ответ дляFilomena
Сьогодні про південну Корею слухала. Круті вони.
Нам би так)
Цікаво чи рипнеться пухляш?
Сам він навряд. Але його можуть вбить чи ізолювать і розпочати. Генералітет, військові.
Heksa• 12 января 2024
Ответ дляrybka21
То ми выходить з хусітами адіннарот?!
Мішебратья))
Ваша величність• 12 января 2024
Ответ дляSmusish
Все, розходимся спати. Атаки на Ємен скінчилися. 30 минут і все порішали.
А у нас тоже можна було б порішати, якби хотіли. І не такою війною як у нас.
Пропонуєте віддати території?
Светлана777• 12 января 2024
Ответ дляSmusish
Удалено администрацией...
kisunya11• 12 января 2024
Ответ дляБізешка
О, ще одна друга армія світу)
Уже готовий до діалогу і мІрІЦЦа
РойЛеля• 12 января 2024
Ответ дляCvet_ОК
Тобто хусити захоплюють кораблі, випускають ракети, беруть людей в полон, шантажують, а по морді їм за це ні-ні?
Тобто кацапи творять і не такі речі, але щось по морді ніхто не спішить їм дати, щитом нас поставили і ждуть
РойЛеля• 12 января 2024
Ответ дляRiesling
Може заодно і по рашці?
Щоб 2 раза не заряджати
Видно не успіли передать Джо ваше повідомлення
Juliana R• 12 января 2024
Ответ дляВаша величність
Пропонуєте віддати території?
А хто вас питати буде
Літаки ще рік чекати
РойЛеля• 12 января 2024
Ответ дляБізешка
Приїжджайте в Україну, на заході з перемінним успіхом тихо) скоро до нас біженці зі всього світу буду тікати)
Було ж таке пророцтво, читали тут
РойЛеля• 12 января 2024
Я тільки одне зрозуміла спросоння тепер. Вони шо попередили зарання про бомбардування, шоб всі сховались?
Як цивілізовано, ти ба
РойЛеля• 12 января 2024
Ответ для Juliana R
А хто вас питати буде
Літаки ще рік чекати
Як рік? Наче ж весною...
О мій Бог, сподіваюсь ви сплутали і думаєте, що настав тільки 2023 рік
РойЛеля• 12 января 2024
Ответ дляHeksa
Неожиданно, да?! )
РойЛеля• 12 января 2024
Ну, я тут розбираться почала і трохи проясняється спросоння. Тіпа хусіди почали промишлять в Червоному морі, щоб закінчили агресію в Газі. А їм тепер сурово пальцем ну ну посварили, щоб не робили ті пакості, без Ємену розберуться. Але хусіди сказала, що прожовжать це робить все одно, поки Ізраіль буде обіжать палестинців. Адіннарод і всі діла
РойЛеля• 12 января 2024
Ответ для@ альонка@
Ось тут хочеться псіхануть і сказать ,які молодці у нас керуючі країною, за 2 роки війни не відкрити заводи ,щоб виготовляти зброю? Розкрадати все що тільки можна ?Бруківка, фонтани,благоустрій?Пздц просто(
А чому ви думаєте, що нічогр не відкрили? Чи вони в новинах повинні були розказать про це і ждать вночі ракєту?
Ви розумієте що в воюючій країні під атаками ракет дуже важко виробляти зброю. Зараз неможливо в секреті щось тримати довго. А тут ви ще давите не роблять, не роблять. І добре, що не знаєте, що роблять. Бо розтринділи б вже
РойЛеля• 12 января 2024
Ответ дляМиззери
Под землей надо иметь производство
Може спеціально закрили гілку метро?! ))
Шутка, а то зараз на горіхи отримаю
РойЛеля• 12 января 2024
Так а шо Іран знов не явився на війну?
Якісь несерйозні
Шеллар• 12 января 2024
А де виступи Макрона, що лідеру хуситів потрібно зберегти лице? Де всі рівні занепокоєння і стурбованості від ООН та НАТО? Чого мовчить папа, а не називає єменців елітою людства?
Ти диви, як тільки торкнулось власного карману то за пів години побомбили та порішали. Тепер з попкорном можна повернутися до шоу винищення України та махати пальчиком, що по оркостану пуляти нізя.
Heksa• 12 января 2024
Ответ дляРойЛеля
Неожиданно, да?! )
Як і в нашому випадку, я сподівалася, що це трапиться пізніше. Оце днями читала книжку ’Мене звати Нуджуд. Мені 10 років і я розлучена’. Це не ’Квітка пустелі’, але волосся дибки ставало. Там якраз про стан жінок в Ємені, про їхнє буденне життя.