Найближчим часом ВПС США і Великобританії завдадуть найпотужніших авіаударів за позиціями Хусітов в Ємені - пише The Guardian
Американський розвідувальний літак RC-135W вже вилетів з авіабази в Катарі у бік Ємену.
The Times пише, що Байден зробить важливу заяву сьогодні ввечері після військових ударів по об´єктах хуситів у Ємені.
Таки, Жирик, чертяка, все знал. Эх, спросить бы у него, что там в следующей серии…
Kristinka2106• 12 января 2024
Ответ дляYegonyashka
А что он говорил по этому поводу?
Ответ дляTakamaka
Сеанс спиритизма или как там оно…
с ведьмами нынче туго, одни шарлатаны вокруг
Не знаю, мені здається, що стрьомно лише звучить. Он коли в Ізраїлі все закрутилося, то здавалося, що почнеться світова війна на фоні релігії, такі протести відбувалися, так градус накалився. А по суті, Цахал швидесенько зачистили Сектор Гази і практично все затихло (не подумайте, що мені хотілося навпаки). Трохи прикро, що за нас так ніхто не вступається (( хоча з ін.боку розумію, що наймогутнішим країнам простіше показувати силу зі слабшим суперником, аніж тягатися з рашкою..((
Ответ дляGarriet
Жодна з сусідніх мусульм.країн не буде воювати за Палестину. З чого там світовій починатися?
Ответ дляTammy21
Та це було зрозуміло ще, коли жодна з мусульманських країн не хотіла приймати в себе палестинських біженців. Але згадайте-час від часу якась із сусідніх країн погрожувала Ізраїлю, а враховуючи історію - то могли і напасти
Ответ дляGarriet
Це ви шуткуєте швидесенько зачистили і все затихло?
Де затихло? Їх майже кожного дня вже з лівану обстрілюють, вони посиленно готуються до війни ще з тої сторони, а в газі й досі тривають бої і йдуть зачистки і пошуки заручників
Ответ дляGarriet
В Израиле все только начинается.
Ответ дляvikaS
В Израиле все только начинается.
почему так считаете?
Ответ дляGarriet
Почитайте про історію Палестини та причини чому ії ніхто з ’братських’ сусідніх країн не любить. Там цікаво. Вони декілька разів пробували захопити сусідів, яки їх рятували. Це не пробачать.
Ответ дляCvet_ОК
Я просто порівнюю з масштабами нашої війни (особливо по загиблим).
Але, згодна, я останнім часом перестала стежити за новинами, що там у них відбувається
Чумачечая Весна• 12 января 2024
Ответ дляunser
Байден скоро выступит с обращением
во сколько? есть ссылка на прямую трансляцию? Но сомневаюсь что он скажет что-то громкое, как всегда вода будет
Чумачечая Весна• 12 января 2024
Ответ дляvikaS
Я в Израиле,если что.
откуда у Израиля столько оружия, откуда они будут брать? нет ископаемых для изготовления, а делиться с ними вечно не будут как с нами, да и каждой стране нужно оно теперь для защиты