Пліткарка• 12 января 2024
Пілінг серветки Холі ленд, поділіться відгуками
Комбі шкіра, 37 років, розширені пори. Хто користується яке ваше враження або порекомендуйте свої засоби
Кокосиха• 12 января 2024
брала два флакона умывачки с гиалуронкой и витамином с,лицо еще хуже стало,поверхность бугристая стала ,еле восстановила
П´яна вишня• 31 января 2024
Ответ дляКокосиха
Бо гіалуронка розриляє шкіру. Мені косметолог не радила креми з гіалуронкою, ну звичайно я не не послухала і взяла дорогезні ампули з гіалуронкою, отримала рихлу шкіру