АдеКВАтная• 12 января 2024

Жінки 65+, що зараз доглядають за собою. Ким вони були в молодості?

Моя Хрещена 72р. В молодості завжди стильна,з макіяжем. Працювала оформлювачем вітрин (зараз це дизайнери) Вона і в 70 дивиться за собою. Така елегантна бабуся, на яку приємно дивитися.

Моя мама,72 р (інженер-технолог), свекруха 76 (товарознавець), тітка 79 (вчитель). Пісял 30 почали користуватися макіяжем (раніше не прийнято було), доглядові засоби так і не ввійшли в звичку. Тобто крем нанести на обличча - це епізодечне задоволення, раз на 1-3 місяці. Одягаються за принципом "ніхто не зніме і другого не дасть".
Можна хоч завалити одягом, але носити не будуть. Тягнеш їх в магазин, щоб самі вибрали - відмовляються. Про похід на процедури - не має мови. Більше того, коли говорю, що не могла говорити, бо була салоні і приводила себе до ладу - починають читати лекцію, що в моєму віці вже пора припинити витрачати гроші на себе.

Невже, я стану такими, як вони. Я хотіла б бути такою, як Хрещена.

А як з доглядом у ваших мам-бабусь після 65? Всі жили в совдепії, але не всі вийшли однаковими.
Томатико• 12 января 2024
Знакома 72 роки кожного дня при повному параді, з макіяжем і зачіскою, що на роботу, що в магазин. Лікар.
Шикаю і викаю• 12 января 2024
Моїй мамі буде 70. Стильно вдягається, користується доглядовою косметикою й декоративкою. Любить парфуми хороші. Нещодавно на пенсії. Працювала директором школи
Marynavladi• 12 января 2024
Какие 65
Маме 55, до 30 лет всегда шик блеск, потом я родилась, она выпала из жизни
Сейчас вышла на работу, то между людей и хочет опять хорошо выглядеть и ухаживать за собой, не смотря на тяжёлый график
Вот ждёт зп и едем ей за шмотками
автор АдеКВАтная • 12 января 2024
Ответ дляТоматико
Ухти. Прекрасно.
автор АдеКВАтная • 12 января 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Шикарно. Мотивує.
Позаземний розум• 12 января 2024
Я себе знаю - виглядаю чудово лише, коли працюю і знаходжуся поміж людей. Сидіння вдома робить з мене не доглянуту чучундру))) Тож планую працювати до 90 🤪
ЖующаЯКонфету• 12 января 2024
Моей маме 74. Всегда ухаживает за собой.
Работала директором магазина одежды.
Алгонавт• 12 января 2024
Мама до 65-ти ухаживала за собой, всегда с прической и мейком, куча украшений и одежды. Работала всю жизнь в НИИ, инженер плюс всегда куча подработок. Бабушка не работала никогда. В войну была шофером, как тогда говорили. Сколько помню, всегда с легким макияжем, прической, аккуратно, красива одета. До самой смерти в 89 лет такая была.
мадамГрицацуева• 12 января 2024
Все це красиво і цікаво але коли жінка нічого тяжче чим чл@н в руках не тримала і маючи гроші, то можна і зачіски і макіяж і багато чого іншого робити.
Автор стиль життя це не тільки зачіска і макіяж але й звички та здоров´я. Якщо не має здоров´я то ніякі гроші не допоможуть бути гарною .
parele• 12 января 2024
Мама работала заведующей д/с, никогда не красилась и не ухаживала за кожей, генетика позволяет, но всегда модно одевалась. Давно на пенсии, одета всегда аккуратно и со вкусом.
Бабушка божественно шила, всегда была с иголочки одета, но тоже не красилась. Библиотекарем работала.
Вторая бабушка очень активная была - фитнесс до последнего дня, макияж, маникюр, бусики, поклонники - преподавала в институте.
автор АдеКВАтная • 12 января 2024
Ответ дляПозаземний розум
Я себе довго привчала, що мінімум макіяжа, але має бути. Ще років 10-12 тому змусила себе обзавестися домашнім одягом. Бо десь упускаєш і потім вже лінь.
Э-велин@• 12 января 2024
Хотите быть всегда ухоженной - будьте такой. Это труд, несмотря на усталость, лень.
Кто то хочет, кто то забил, это не зависит от профессии. Я не забиваю, плюс спорт. Люди приходят на работу даже не расчёсываются, на голове, хорошо, если хвостик, а то вообще на одну сторону сложено, как под шапкой уложилось с прошлого года, так и осталось. И рассказывают мне про генетику.
Salsa-24da• 12 января 2024
Макіяж і шмотки - то не догляд за собою.
Це таке собі хобі і воно не всим заходить.
З часом ставлення до всього цього змінюється.
Не факт, що і ваше не зміниться.
Я инженер, меряю от 1• 12 января 2024
Я вас розумію, але думаю, що не треба примушувати жінок відповідати вашим стандартам краси.
Жінка в 70 років (і в іншому віці) має право сама вирішувати йти їй в салон чи купувати одяг.
Трусиковед• 12 января 2024
Наша бабушка-учитель математики, 22 года рождения. 98 лет в этом году. Всегда помада, тушь, ногти сама красит. Сколько ее помню, всегда при параде.
Но дело тут не только в профессии. Дело ещё в жизни вцелом. Дедушка безумно любил ее, у них 4 сына было. Остался вот один сын(( она похоронила всех уже. Каждый день разговор ее начинается со слов о деде, которого нет уже 25 лет и заканчивается словами «если бы можно было выбрать другого мужа, я бы не выбрала никого кроме моего». Они прожили жизнь в любви. Несмотря на войну (он военный был), на вечные переезды, на болезнь дедушки.
автор АдеКВАтная • 12 января 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
Работала директором магазина одежды.
У мене свекруха працювала товарознавцем бази одягу Одеської області. Ви розумієте маштаби знайомств на базі, де є порт? Але маючі, неймовірні зв´язки, доступ до модного тоді одягу, дивлячись на дружин високопосадовців, так і не привчила себе до догляду.
parele• 12 января 2024
Кстати, тетя моя - женщина до последней клеточки, в состоянии инфаркта, еле успела скорую вызвать и дверь им заранее открыть, зато педикюр почти докрасила))
Так ее врачи и застали: в коридоре без сознания, но ФАЛАНГИ пальцев на ногах аккуратно прокрашены красным лаком 🤣
Tammy21• 12 января 2024
Ответ дляАдеКВАтная
’мінімум макіяжа, але має бути’
Навіщо?
Садова гойдалка• 12 января 2024
Я ще помітила, жінки які себе доглядають, завжди усміхнені і позитивні, і більш живчики, навіть у віці.
Позаземний розум• 12 января 2024
Ответ дляАдеКВАтная
По доброму захоплююсь такими, як ви)
В мене сусідка є, років 45 їй, вона не працює, але без макіяжу я її жодного разу не бачила, класні домашні костюми носить, тапки з помпонами. А я вдома ношу те, що вже давно викинути пора))
Тарабарщина• 12 января 2024
Маме 69, ратает ведущим инженером. Всегда при параде, красится, маникюр.

Мне 50, преподаю, кращусь, всегда с маникюром. Раз в месяц обязательно хожу в салон)
автор АдеКВАтная • 12 января 2024
Ответ длямадамГрицацуева
Ну, звісно, шо ще здоров´я. Всі жінки, шо в пості, не на землі працювали.
Особисте життя тільки у тітки було, як за кам´яною стіною. У Хрещеної особисте життя було жахливе, але це не зважало на її доглянутість.
ЖующаЯКонфету• 12 января 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Мама при совке в обл управлении торговли работала начальником отдела. Была большая модница. И к косметологу ходила в те времена. Про укладку, маникюр, педикюр молчу. Я ни разу в жизни не видела маму без маникюра.
Помню, что там все были ухоженные.
автор АдеКВАтная • 12 января 2024
Ответ дляparele
Чудово. Надихають такі розповіді.
Трусиковед• 12 января 2024
Моя свекровь первая тоже женщина до мозга костей. Я писала здесь о ней. На каблуках до 73 лет ходила, всегда шляпка, платье. Она объехала полмира, одна. Без детей и мужа. Это был ее особый вид кайфа, тем более в совке, когда это было доступно не всем.
Работала косметологом всю жизнь, делала прически.
Столькому она меня научила…несмотря на развод с первым мужем, мы с ней продолжаем иногда общаться
автор АдеКВАтная • 12 января 2024
Ответ дляSalsa-24da
Не факт, що і ваше не зміниться.
Для мене обгортка багато значить.
Тому і хотілося б бути такою, як Хрещена. Але розумію, що обставини можуть настільки змінитися, що стане пофіг.
Мастер Пис• 12 января 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Навіщо обов´язково потрібен мінімум макіяжу?
Українська Мрія• 12 января 2024
Если кратко, не приставайте к людям. ))
Они счастливы, каждая в своем мире.
Хотите быть красивой, конечно будьте! Но не советуйте маме, как быть ей. Иначе вы становитесь на ступеньку бабушки со всеми вытекающими.
маска Ілона• 12 января 2024
У меня бабушка была в этом плане уникальная. Очень любила хорошо выглядеть, ходила на салонам, делала завивку себе, маски для лица из фруктов, потом я узнала, что она делала пластическую операцию, подтяжку! Это в советское время, а я узнала про это в детстве, когда еще пластика не была так распространена, а делали только звезды какие-то, я впечатлилась. Так же у нее наряды были, подобраны сумочки, туфельки, короче! Бабушка ух! Я думала, что я в нее. Но сейчас понимаю, что не дотягиваю😁 Без пластики, и каблуки уже лень корячиться, лажу в спорт костюме 80 процентов времени. Но сейчас вроде жизнь другая, ну с хера ли наряжаться по району, в садик, в магазин. Если иду куда-то - то да, люблю.
Мама тоже модница, очень долго держалась, сейчас ей 72. Немного сдала, но на фоне других все равно огурец, и не в старческом.
Чаюри• 12 января 2024
Ответ длямадамГрицацуева
Мама покійна працювала медсестрою, все життя гарна зачіска, масочки, макіяж навіть на город сапати грядки. Я не така. Фарбуюся тільки на свята, мені це взагалі не цікаво.