АдеКВАтная• 12 января 2024
Жінки 65+, що зараз доглядають за собою. Ким вони були в молодості?
Моя Хрещена 72р. В молодості завжди стильна,з макіяжем. Працювала оформлювачем вітрин (зараз це дизайнери) Вона і в 70 дивиться за собою. Така елегантна бабуся, на яку приємно дивитися.
Моя мама,72 р (інженер-технолог), свекруха 76 (товарознавець), тітка 79 (вчитель). Пісял 30 почали користуватися макіяжем (раніше не прийнято було), доглядові засоби так і не ввійшли в звичку. Тобто крем нанести на обличча - це епізодечне задоволення, раз на 1-3 місяці. Одягаються за принципом "ніхто не зніме і другого не дасть".
Можна хоч завалити одягом, але носити не будуть. Тягнеш їх в магазин, щоб самі вибрали - відмовляються. Про похід на процедури - не має мови. Більше того, коли говорю, що не могла говорити, бо була салоні і приводила себе до ладу - починають читати лекцію, що в моєму віці вже пора припинити витрачати гроші на себе.
Невже, я стану такими, як вони. Я хотіла б бути такою, як Хрещена.
А як з доглядом у ваших мам-бабусь після 65? Всі жили в совдепії, але не всі вийшли однаковими.
Свекруховна• 12 января 2024
Бабуся перестала доглядати як перестала ходити на роботу, ну і проблеми зі здоров´ям. Манікюр гігієнічний робить собі, маски іноді, але не фарбується, їй 77.
Не розумію до чого тут совдепія - жінки скрізь жінки, забули Службовий роман як на початку фільму салон краси на роботі відкривався? Моя бабуся в молодості ходила до косметолога на чистки, маски, массажі. Розповідала, що коли йшла в театр або на побачення, то спершу заходила в Чарівницю робити манікюр і зачіску.
Я в дитинстві пам´ятаю як вона годину точно сиділа перед дзеркалом робила макіяж і укладку. На ніч обов´язково массаж с кремом. З віком перестала систематично доглядати за собою, мабуть коли перестала ходити в офіс.
Мамі 53, вона ще молода жінка, тому звісно доглядає і підколюється, і фарбування складне робить, стрижка стильна. Шопінг обожнює, наскільки я цого не люблю, настільки вона обожнює магазини одягу.
Жерица ночи• 12 января 2024
Ответ дляТрусиковед
Наша бабушка-учитель математики, 22 года рождения. 98 лет в этом году. Всегда помада, тушь, ногти сама красит. Сколько ее помню, всегда при параде.
Но дело тут не только в профессии. Дело ещё в жизни вцелом. Дедушка безумно любил ее, у них 4 сына было. Остался вот один сын(( она похоронила всех уже. Каждый день разговор ее начинается со слов о деде, которого нет уже 25 лет и заканчивается словами «если бы можно было выбрать другого мужа, я бы не выбрала никого кроме моего». Они прожили жизнь в любви. Несмотря на войну (он военный был), на вечные переезды, на болезнь дедушки.
а к може бути 22 року народження і 98 років? Вона Вас математики не навчила?
Автопортрет нурофена• 12 января 2024
Найгарніша літня жінка ,яку я бачила в своєму житті працювала - увага- крановщицею.На заводі. Крім того,ще й людина була чудова- після розлучення сина вибудувала гарні стосунки з обома невістками та всіма онуками
младокошкина• 12 января 2024
Ответ дляTammy21
’бантік украшаєт грудь’. Вибачте, чомусь згадалося)
Ні, не помічала.
А извиняетесь за что? Можно себя вообще никак не украшать, ходить максимально пострашнее
Шкідлива молекула• 12 января 2024
Мамі 71, працювала завідувачкою аптеки. Всё дитинство памʼятаю, що регулярно робила маски для обличчя, в сауну раз на тиждень і там купа масок на все, що можливо😂 зараз кожного дня користується кремами, сиворотками, фарбує, стриже волосся. Манікюр/ педикюр не робить в салоні, бо її подруга померла від гепатиту С, весь час робила манікюр в тих совдепіскьких перукарнях, де спиртиком протирали після клієнта та і все. Тож мама робить сама, всі щипчики, пилочки купила. Вмовляю зробити ботокс і трішки гіалуронки, не хоче
Слава Українi• 12 января 2024
Ответ дляЖерица ночи
После 100 обратный отсчет, разве непонятно?
Жерица ночи• 12 января 2024
Ответ дляСлава Українi
логично
младокошкина• 13 января 2024
Ответ дляTammy21
За те що згадалося, бо це явно іронія, чи не явно)
Бажаю прийняти себе справжню)
Не все люди настолько ленивы)
младокошкина• 16 января 2024
Ответ дляTammy21
Наскільки? Настільки щоб прийняти себе та не малювати обличчя кожного разу як йдеш сміття виносити?)
Справа не у ліні, хоча вона теж ок, бо відмітає усе наносне, а в елементарному бажанні свободи від штампів.
Это закомплексованность.
Но люди ещё и работают. И сколько бы вы себя не утешали, что и так сойдёт, есть работы с дресс-кодом, где важно выглядеть хорошо, где вы представляете компанию. И при всем желании вас туда не возьмут с вашей естественностью и видом по жизни выносящей мусор.
Без обид
Ответ длямладокошкина
Это закомплексованность.
Без обид
Я давно на власних хлібах, але у тому році пощастило працювати керівницею проекту у міжнар.фірмі. Без обід, ага. І, до речі, власні бізнеси у мене з´явилися пізніше аніж я припинила фарбуватися. Теж, без обід.
У нас у всіх у голови нас@#₴о, було б добре нам усім там інколи прибиратися.
младокошкина• 17 января 2024
Ответ дляTammy21
Нас@но, это когда на себя забить? Может ещё лишним весом обзавестись, чтобы убран был полностью здравый смысл и уважение к себе?
И что, что вы там где то поруководили? Меркель тоже где то руководит
Ответ длямладокошкина
Я вам щиро бажаю відстебатися нарешті від себе та досягти того рівня сприйняття коли стандарти інших не будуть для вас важливі. А якщо не вдасться, то хоча б з лінієчкою до інших -- не треба.
ПС. Ота спроба обезцінювання, я її побачила. Це слабкість. Не моя.
младокошкина• 17 января 2024
Ответ дляTammy21
Чем вы наполнены, то и видите в других.
Мне стандарты людей, которые на себя забили и ищут миллион оправданий этому, действительно не важны.
Так что, без обид))
Ответ длямладокошкина
Чем вы наполнены, то и видите в других.
Так что, без обид))
Ні, це не так працює) Інакше би я у рашкованів людей бачила)
’Без обід’ -- ви так часто пишете цю фразу. Проаналізуєте чому?) Я знаю, мені писати не треба.
І так, люди, які живуть вільно ніколи не шукають виправдань, бо нам то нафіг не треба)
младокошкина• 17 января 2024
Ответ дляTammy21
Да? И поэтому вы в своем ответе мне эту фразу повторили пару раз? Вам так все равно, что три дня бежите это сказать?
И при чем тут маньяки рашки? К людям, которые себя запустили? Это только ваши проблемы))
Ответ длямладокошкина
Так. Ви дійсно не бачите різницю між дискусією та аргументами и виправданнями?)
Вас не влаштовую діалог? Для того щоб його припинити, просто не пишіть мені. Я правда не буду за вами ’гнатися’)
Які ’мої проблеми’? Сорі, але ви якось кардинально знизили планку дискурсу, я вас не дуже розумію.
младокошкина• 17 января 2024
Ответ дляTammy21
Вы все понимаете прекрасно. Люди, не следящие за собой, запустившие себя, ни у кого никогда не вызывали симпатий. Это не пример для подражания, никто не мечтает об этом ’вот бы настал день и на на себя плюнула’.
В моей жизни меня все устраивает. Все нравится. У меня нет нужды ни перед кем оправдываться. И я не мечтаю обабиться, округлиться, опустится и стать похожей на других таких же тёток. Это не мои мечты.
Так ещё раз - не обижайтесь. Всего хорошего вам)
Ответ длямладокошкина
Ні, не розумію. Хоча ваша міфологія доволі поширена)
І знов ’нє обіжайтєсь’... Ви так і не відповіли себе на питання чого ви цю фразу усюди вставляєте. А це прям дуже важливо.
І вам)