Колгоспниця• 12 января 2024

Повернення некст, хто робив?

Як робити повернення? Просто наклеїти ті бумажки що додавались і відправити на львівську адресу? Цю наклейку клеїти на саму посилку чи на пакет з річчю?
Не можу на сайті нічого знайти, там нічого в особистому кабінеті відмічати не потрібно?
Зазделегіть дякую вам за відповіді
Не гавкаю- но охраняю• 12 января 2024
я вообще ничего не клею, вкладываю листок возврата внутрь пакета с вещью, отправляю во Львов. в кабинете отмечать ничего не нужно

Кондуктор трамвая• 12 января 2024
на листке отметить галочками, что именно вы отправляете, вложить в пакет, потом обернуть еще одним пакетом, я Укрпочтой обычно отправляю
Та_шо_ж_таке• 12 января 2024
На листочку відмітити товар, там ще треба, здається, причину повернення вказати в тому квадратику.
Не пам´ятаю точно, здається літерою А, B C (не підійшло - то А). Там на листочку написано.
Листочок покласти всередину посилки.
Упакувати, надіслати на адресу у Львові.
Я зовні не наклеювала (в моїй посилці той раз, як треба було повертати, чомусь не було тої наліпки з адресою). Все дійшло, гроші повернули швидко.