Меломанка Маланка• 12 января 2024
Грім на голі дерева - неврожай і голод?
Вчора був грім і блискавка, а сьогодні мені бабуся каже, що це погана прикмета, що грім на голі дерева означає неврожай і голод. Краще б вона мені цього не казала( Не хочется вірити у погане, але я засмутилась, хоча і не забобонна. Цього ще нам не вистачало(( А ви як відноситесь до цього?
Ms. Похвала• 12 января 2024
Ответ дляПукимончиг
У нас никакого грома не было)) в области.
Яка область?) Ваша буде врожайною.
Носки на подтяжках• 12 января 2024
Ответ дляfrom Ukraine
І ще раніше було, чи в 20 чи в 19
Та відносно часто
Меломанка Маланка
• 12 января 2024
Ответ дляМао_Мяо
В 2022 році теж був грім і блискавка в січні.
Я 45 років живу і жодного разу не помню, щоб такі явища були взимку.
щось в природі дуже картидально змінюється. Так же, як і полярне сяйво над Україною останнім часом.
Про це не знала. Але перед початком війни в Києві хрест з церкви впав...
Кукарикуууууу• 12 января 2024
Ответ дляПукимончиг
Значит у вас все будет зашибись))))
Админко• 12 января 2024
Ответ дляMs. Похвала
Хоч би мама моя про цей грім не дізналась, а то будемо саджати картоплі в 2 рази більше.
Якраз сильний урожай картоплі, це до голоду. Спостерігайте)
Слава Українi• 12 января 2024
Ответ дляМао_Мяо
А я памʼятаю. Так не часто, але було таке завжди, особливо в березні.
Тільки не про гроші• 12 января 2024
Ответ дляMs. Похвала
Це точно. А тоді весною в плач куди її діти, чого ви не їсте
Все знаю від і до• 12 января 2024
Яка хєрня... Я в ЗП живу, у нас грози часто на початку весни бувають, щось ніхто з голоду не вмер ще.
Носки на подтяжках• 12 января 2024
Ответ дляТільки не про гроші
До чого ці ваші жарти?
Старі люди орієнтувались на природу і прикмети. Це ми розумні зараз мати такий доступ інформації всюди і знайти пояснення природнім явищем. А раніше спостерігали, робили висновки.
Мені бабуся теж сказала, що цього року надто багато мишей, це до голоду.
Ну так її навсили і вога вчить бачити явища
Мишей багато бо не провели деротизацію вчасно, в мене раніше сестра була задіяна в цьому процесі. Сан .станції з ветеринарами повинні кожного року обробляти території, навіть посадки між полями.
побольшомусекретику• 12 января 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Все когда то бывает в первый раз. Это природное явление.
Почему считают плохой приметой. Потому что это пугает - гром и молния зимой. Значит, не к добру. А вот радуга - это красиво, значит к хорошему. Вот и все.
Кстати, мама 31.12.23 видела радугу, очень яркую, Сумская обл)
решила, что это хороший знак
Носки на подтяжках• 12 января 2024
Ответ дляMs. Похвала
Яка область?) Ваша буде врожайною.
В мене Київська, передмісття, сьогодні з села людина переписувала чи правда . В Києві точно урожаю не буде, де ж киянам засіаать площі і які?
КвартираЧья• 12 января 2024
Ответ дляТільки не про гроші
До чого ці ваші жарти?
Так готуйтесь, чого ви на форумі сидите))
Не боїтесь не встигнути?)
Алгонавт• 12 января 2024
Уже гидрометцентр сказал, что они ничего не зафиксировали. Может это было что-то другое
Мао_Мяо• 12 января 2024
Ответ дляСлава Українi
Березень - це перший місяць весни, не середина зими.
Я пом’ятаю, як 4 квітня вже в річці купалися...але ж це весна, не середина зими.
Ms. Похвала• 12 января 2024
Ответ дляСлава Українi
Во во. Максимум персиків не було. Але на скільки пам’ятаю, їх неврожай вже багато років
За персики пам´ятаю))) Дзвонить мама в час ночі, що заморозки і персики пропадуть. Що ви думаєте, з її сльозами ми здались))) Ми з чоловіком поперли на машині ( мама поруч 6 км) і розтавляли бочки по садку, палили в них дрова, гріли персики. А ще накидували простині на інші дерева))) Боже, це піз..ц) В 5 ранку приперли додому. Урожай був величезний))). Хто хоче, той неврожаю не допусте. А мама таки хоче)))
Носки на подтяжках• 12 января 2024
Ответ дляМеломанка Маланка
З якої ,я пам´ятаю. А Ви запам´ятали?
Нічний дожор• 12 января 2024
Ответ дляАдминко
Було таке явище в січні 2022.......
Писала вчера в теме, прошлой зимой видела зимнюю грозу в одной из европейских стран. Утром почитала местную прессу, такое бывает раз в несколько лет, до этого было в 2018. Угадайте с 3х раз началась у них война в 2018? Да и у нас специалисты вчера прокомментировали. Но это ж пофигу, главное ааааа. Открою вам секрет, но по миру тысячи раз бывали зимние грозы, сотни раз падали елки. Но беда случается не от этого а от соседей-е....тов. Вот и весь секрет.
Слава Українi• 12 января 2024
Ответ дляМеломанка Маланка
Це до того шо скоро москалів з почаєва виженуть! Тримаємо кулаки🍀
Сподіваюсь їх там всіх постріляють, коли вони будуть з тумаками втікати.
Носки на подтяжках• 12 января 2024
Ответ дляАлгонавт
Можливо
Пік Антна• 12 января 2024
Автор, у нас война два года. А в магазинах такое изобилие продуктов от обычных овощей до экзотических. Какой голод?!
from Ukraine• 12 января 2024
Ответ дляАдминко
Тобі було в березні.
Я календар ’грому’ не веду, тому сказати точно, в яких місяцях та роках не можу сказати, немає потреби тримати в голові. Але ж в прикметі немає прив´язки до місця, є лише до голих дерев. І так, в березні голі дерева. Таки це досить розповсюджене явище.
Тільки не про гроші• 12 января 2024
Ответ дляКвартираЧья
Не боїтесь не встигнути?)
Так розумно і смішно, я валяюсь...
А з чого ви взяли, що я не готуюсь?!
Сіґеле-міґеле• 12 января 2024
Ответ дляМеломанка Маланка
Хрест, голод, молнія....
рашики, придумайте вже хоть шось поновіше
як дурачки це розносите, їйбогу))))
Слава Українi• 12 января 2024
Ответ дляМао_Мяо
Але тупа казка гласить про грім на голі дерева! А в березні ше сніг лежить і багато
КвартираЧья• 12 января 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Так розумно і смішно, я валяюсь...
А з чого ви взяли, що я не готуюсь?!
от і розмову закінчили
Тільки не про гроші• 12 января 2024
Ответ дляMs. Похвала
Яка гарна історія! Це все про любов. Мами до персиків, вас до мами))
Ms. Похвала• 12 января 2024
Ответ дляАдминко
Мені головне, що б мама про такі прикмети не знала))) Вона їх і не знає, бо все життя в місті прожила, а це вирішила 10 років як, жити у будинку за містом. Але жінка активна, і всіх достане, щоб відро помідорів спасти) Саме смішне, що її пенсії вистачає і на їжу і в Моршин санаторій 2 рази на рік. Але правило номер 1:’ їжа не повинна пропадати’))))
Ms. Похвала• 12 января 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Ви не повірите: моя сусідам роздає))))