Меломанка Маланка• 12 января 2024

Грім на голі дерева - неврожай і голод?

Вчора був грім і блискавка, а сьогодні мені бабуся каже, що це погана прикмета, що грім на голі дерева означає неврожай і голод. Краще б вона мені цього не казала( Не хочется вірити у погане, але я засмутилась, хоча і не забобонна. Цього ще нам не вистачало(( А ви як відноситесь до цього?
Мао_Мяо• 12 января 2024
Ответ дляСлава Українi
Але тупа казка гласить про грім на голі дерева! А в березні ше сніг лежить і багато
Не вірю в казки і частково в прикмети.
Вірю в зміну клімату і аномальність погодних явищ.

Фенте Фря• 12 января 2024
Це і до війни в тому числі. Вперше таке в грудні і в січні перед війною було, і повторюється третій рік поспіль. Я особисто в прикмети вірю.
автор Меломанка Маланка • 12 января 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
З якої ,я пам´ятаю. А Ви запам´ятали?
Ні, не пам´ятаю. З московської?
побольшомусекретику• 12 января 2024
Ответ дляТільки не про гроші
До чого ці ваші жарти?
Старі люди орієнтувались на природу і прикмети. Це ми розумні зараз мати такий доступ інформації всюди і знайти пояснення природнім явищем. А раніше спостерігали, робили висновки.
Мені бабуся теж сказала, що цього року надто багато мишей, це до голоду.
Ну так її навсили і вога вчить бачити явища
Багато мишей - це явище зустрічається досить часто. Я тривалий час жила в приватному будинку з госпспорудами, зерном і т.п., тому могла спостерігати не один раз. Це нормальне природнє явище: щось сприяє - вони розмножуються, коли їх стає дуже багато, то в популяції виникають епідемії і їх чисельність самостійно зменшується
А я з косою• 12 января 2024
Ответ дляАлгонавт
Уже гидрометцентр сказал, что они ничего не зафиксировали. Может это было что-то другое
Мене ця новина також здивувала.
Света С Приветом• 12 января 2024
Ответ дляMs. Похвала
Хоч би мама моя про цей грім не дізналась, а то будемо саджати картоплі в 2 рази більше.
А кабачки?
Носки на подтяжках• 12 января 2024
Ответ дляМао_Мяо
Не вірю в казки і частково в прикмети.
Каскад водосховищ по Дніпру свого часу дуже вплинув на клімат. Знищення каховського теж впливає різко на теперішній клімат. Що було бачили, що буде побачимо

Слава Українi• 12 января 2024
Ответ дляМао_Мяо
Не вірю в казки і частково в прикмети.
Аномалії відбуваються і останнім часом частіше, але не треба впутувати це з стародавніми казками.
Ms. Похвала• 12 января 2024
Ответ дляСвета С Приветом
А кабачки?
О, Боги))) Я таскала навіть на роботу торбами, що б роздати))) Кабачки їли всі, мама ними замордувала всіх переселенців в нашому селі.
побольшомусекретику• 12 января 2024
Ответ дляMs. Похвала
Ви не повірите: моя сусідам роздає))))
Залиште тел вашої мами, то може не буду картоплю купляти весною)))
Тільки не про гроші• 12 января 2024
Ответ дляСвета С Приветом
А кабачки?
Хуже тільки русня, вони наступають і наступають ті кабачки. Ввечері як пальчик, а вранці вже пузатий кабан проситься в кухню
No problems• 12 января 2024
Ответ дляMs. Похвала
За персики пам´ятаю))) Дзвонить мама в час ночі, що заморозки і персики пропадуть. Що ви думаєте, з її сльозами ми здались))) Ми з чоловіком поперли на машині ( мама поруч 6 км) і розтавляли бочки по садку, палили в них дрова, гріли персики. А ще накидували простині на інші дерева))) Боже, це піз..ц) В 5 ранку приперли додому. Урожай був величезний))). Хто хоче, той неврожаю не допусте. А мама таки хоче)))
пробачте, але я ржу не можу зупинитись. Це капець просто. Гріти персики)))))
Тільки не про гроші• 12 января 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Тоже правильно
Носки на подтяжках• 12 января 2024
Ответ дляСлава Українi
Результати прогресу, до 20століття розвиток машин/механізмів/технологій не так стрімко йшов догори , починаючи з 30х років 20 століття і до нині... Люди не бережуть природу, не живуть з нею в гармонії
Ms. Похвала• 12 января 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Супрунівка, полт обл. Її точно знають, бо вона там і лікарем працювала.
побольшомусекретику• 12 января 2024
Ответ дляMs. Похвала
Боже, то ми ще колеги з вашою мамою)
Хропочка з гривкою• 12 января 2024
Погано що дерева в льоду. Мама каже, що це погано(
Ms. Похвала• 12 января 2024
Ответ дляNo problems
Тю, батько як був живий так виноград рятував. У нас в селі як заморозки, то з багатьох хат видно як дим іде. Люди дійсно в бочках палять і гріють. Просто в нас хата внизині, там завжди холодніше. Так у Франції виноград рятують, до речі.
Носки на подтяжках• 12 января 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Ви киянка? В мене може бути зайвих 15-20 кг, якісної, купуємо прекрасну, і вона лежить у погріб до наст.урожаю, якщо чоловік переїде працювати в інше місто в лютому, буде зайва однозначно, то залишиться забагато для мене одної .

Ms. Похвала• 12 января 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Боже, то ми ще колеги з вашою мамою)
Педіатр)
from Ukraine• 12 января 2024
Ответ дляМао_Мяо
Не вірю в казки і частково в прикмети.
Зміна однозначно є. Останніми роками надто часто стали сильні вітри.
побольшомусекретику• 12 января 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Дуже вам дякую, але ні, я досить далеко, на кордоні з рф. Це просто жарт був) Так, я купую картоплю, але це некритично)
Носки на подтяжках• 12 января 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Таке було не один раз, я добре пам´ятаю з дитинства, ми гралися в саду це а дерева в льоду
from Ukraine• 12 января 2024
Ответ дляФенте Фря
Ні, не вперше тоді було. Це 💯!
Носки на подтяжках• 12 января 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Я буду роздавати. Хто ж з знав, що чоловіку запропонують на завод ВПК
Нічна ненажера• 12 января 2024
Ответ дляСлава Українi
Ок, бійтесь і далі. Вам ніхто не заважатиме!
А, на параші тоже вчора грім був, і в одному європейському місті теж. А ще, той грім був і минулого року і позаминулого і ще памʼятаю громи на голі дерева в дитинстві
🤷🏼‍♀️
в якому європейському місті? шоб туда не ехать вдруг)
САМ_ТАКОЙ• 12 января 2024
А я вірю..
21 століття кажете, в забобони не треба вірити?
А нічо що в 21 столітті нас знищують?

Я вірю що це до великої сраки - люди розумними були ’тоді’(((
ДА да да• 12 января 2024
Так снег ведь деревья накрыл
САМ_ТАКОЙ• 12 января 2024
Ответ дляМеломанка Маланка
просто ніколи раніше не чула про грім і блискавку взимку
було напередодні початку цієї повномасштабної сраки(
Слава Українi• 12 января 2024
Ответ дляНічна ненажера
Я вчора читала , на тлі істерики про грозу в Києві, були показані ще грози в москві і якомусь єврейському місті, але вбий не згадаю, бо мене то не дуже цікавило