Меломанка Маланка• 12 января 2024
Грім на голі дерева - неврожай і голод?
Вчора був грім і блискавка, а сьогодні мені бабуся каже, що це погана прикмета, що грім на голі дерева означає неврожай і голод. Краще б вона мені цього не казала( Не хочется вірити у погане, але я засмутилась, хоча і не забобонна. Цього ще нам не вистачало(( А ви як відноситесь до цього?
Фиона Шрековна• 12 января 2024
Скажите бабушке, что сейчас во всём мире испытывают климатическое оружие, в том числе и на нас. Погода уже сейчас выдаёт всякие сбои и аномалии
ДА да да• 12 января 2024
Ответ дляКундалина
В 21 столітті врожай залежить від добрив, а не від погоди.
К сожалению и от погоды, сосед сад держит поэтому знаю от знатока и проф.
Носки на подтяжках• 12 января 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
А я вірю..
21 століття кажете, в забобони не треба вірити?
А нічо що в 21 столітті нас знищують?
Я вірю що це до великої сраки - люди розумними були ’тоді’(((
А нічо що в 21 столітті нас знищують?
Всьому цьому причина одна: технічний прогрес. Це як побічна дія ліків чи операції для людини. забобони , забобонами, а здоровий глузд ще ніхто не відміняв
Носки на подтяжках• 12 января 2024
Ответ дляФиона Шрековна
І це теж не останній фактор
ДА да да• 12 января 2024
Ответ дляМао_Мяо
В 2022 році теж був грім і блискавка в січні.
Я 45 років живу і жодного разу не помню, щоб такі явища були взимку.
щось в природі дуже картидально змінюється. Так же, як і полярне сяйво над Україною останнім часом.
К сожалению хорошего ждать не стоит видя политическую котовасию мира
Намакушка• 12 января 2024
Ответ дляАдминко
Було таке явище в січні 2022.......
Було й взимку 2003-2004.
САМ_ТАКОЙ• 12 января 2024
Дівчата, а що у нас нині з народжуванностю?
Хлопчиків більше чи дівчаток народжується?
САМ_ТАКОЙ• 12 января 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Кстати, мама 31.12.23 видела радугу, очень яркую, Сумская обл)
решила, что это хороший знак
напереродні повштомасштабної - чи то 22, чи то 23 лютого у КИєві була така веселка ясркава((((((((((((((((((((((((((
Нічний дожор• 12 января 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
В Києві в новорічні дні дівчаток було набагато більше, всюди писали
Нічна ненажера• 12 января 2024
Ответ дляСлава Українi
Це до того шо скоро москалів з почаєва виженуть! Тримаємо кулаки🍀
Сподіваюсь їх там всіх постріляють, коли вони будуть з тумаками втікати.
з тумаками? може з клумаками?))
САМ_ТАКОЙ• 12 января 2024
Ответ дляНічний дожор
ох, дай Боже!
я вже у ВСЕ готова вірити аби це жахіття скнічилось і ми вижили!
САМ_ТАКОЙ• 12 января 2024
Ответ дляMs. Похвала
За персики пам´ятаю))) Дзвонить мама в час ночі, що заморозки і персики пропадуть. Що ви думаєте, з її сльозами ми здались))) Ми з чоловіком поперли на машині ( мама поруч 6 км) і розтавляли бочки по садку, палили в них дрова, гріли персики. А ще накидували простині на інші дерева))) Боже, це піз..ц) В 5 ранку приперли додому. Урожай був величезний))). Хто хоче, той неврожаю не допусте. А мама таки хоче)))
нічо собі))))))))))))))))
Ваша мама молодець) А ви у неї на підхваті - умнічкі)
Бабуся мороз• 12 января 2024
В Украине голод может быть только в одном случае - если его создадут искусственно. Не думаю, что это возможно в текущих реалиях
САМ_ТАКОЙ• 12 января 2024
Ответ дляПік Антна
Автор, у нас война два года. А в магазинах такое изобилие продуктов от обычных овощей до экзотических. Какой голод?!
грошей у всіх на то ’ізобіліє’ вистачає?(((
Меломанка Маланка
• 12 января 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Так, можливо и потужний землетрус в Туреччині це також як наслідок, адже ми стоїмо на одній плиті
БоХатая• 12 января 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Так. Подвійна. Я навіть зняла на відео.
САМ_ТАКОЙ• 12 января 2024
Ответ дляMs. Похвала
Мені головне, що б мама про такі прикмети не знала))) Вона їх і не знає, бо все життя в місті прожила, а це вирішила 10 років як, жити у будинку за містом. Але жінка активна, і всіх достане, щоб відро помідорів спасти) Саме смішне, що її пенсії вистачає і на їжу і в Моршин санаторій 2 рази на рік. Але правило номер 1:’ їжа не повинна пропадати’))))
у мене бабця - царство їй небесне - ЗАВЖДИ, поївши, пальчиком хлібні крихти зі столу збирала....
Сиджу і плачу... (
Вона бачила голодомор, це не виводиться ’ізобілієм’ продуктів в магазинах(
Сиджу і плачу... (
Пік Антна• 12 января 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Мерзлую картошку не едим, колоски не собираем. И это хорошо
побольшомусекретику• 12 января 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Веселка в різних культурах - це символ багатства, гарних новин, урожаю, достатку та інш. С давніх часів її пов´язують лише з добром.
Тому вона в принципі не може віщувати щось погане
Поліпривіт всім• 12 января 2024
А перед войной была 🌈 и здесь считали, что это хороший знак.
Необычное природное явление для этого времени, но это не исключительная редкость.
Фиона Шрековна• 12 января 2024
Ответ дляМао_Мяо
Это всё искусственно созданное. Почитайте про установку haarp
Поліпривіт всім• 12 января 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Бабушка рассказывала, что в июне 60х как-то снега навалило по щиколотки.
Сбои всегда были.
Носки на подтяжках• 12 января 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Сиджу і плачу... (
Є українська казка про злидні(навіть мультфільм), чомусь їх пов´язують саме з кришками неприбраними.
В мене прабабуся пережила дві війни, двічі були біженцями , фронт проходив селом і поверталися відбудовувалися , завжди бережно ставилася до всього: не буде старого, то не матимеш нового... Життя не просте
Фиона Шрековна• 12 января 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
Сбои всегда были.
А северного сияния в Украине раньше не было
Потішаюся• 12 января 2024
Ответ дляАнонимус Я
Вы о чём? если ударит мороз в апреле-мае помогут добрыва?! НЕ смешите
у вас тревожно-агрессивное расстройство
САМ_ТАКОЙ• 12 января 2024
Ответ дляПік Антна
а тисячі сімєй навколо?(((((((((((
Носки на подтяжках• 12 января 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Можливо то і не північне сяйво було. А пам´ятаєте колись спекотне літо з африканським повітрям було. Як згадаю....брррр
САМ_ТАКОЙ• 12 января 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
які мудрі слова!
Потішаюся• 12 января 2024
такой же кликушеский бред слышала в 98 году, когда в декабре была яркая весенняя радуга - и случилось потом... ничего)
Носки на подтяжках• 12 января 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
які мудрі слова!
На жаль, тут на форумі до війни на ці прабабусині слова фукали.