вАлнуюся сильнА• 12 января 2024
США. Хто там після 24.02.22? Де живете, як Вам? ким працюєте?
чи готувалися допереїзду? як у Вас з мовою?
Залізний занавіс• 12 января 2024
Вся родина, крім мене, чоловіка та моєї мами в США вже багато років, з 90-х.
Після початку війни туди переїхала моя донька.
На час переїзду їй було 19. До переїзду не готувалась, взагалі не планувала переїжджати в США, казала, ’не її вайб’.
Рівень англійської на момент переїзду був В1, зараз вже набагато краще, тільки акцент ’слов´янський’ дає зрозуміти, що не американка.
Працює в Старбаксі, задоволена. Навчається.
Фантазерша• 12 января 2024
В мене одна знайома там родиною. Ніде не працює. Троє дітей. Чоловік гендір в айті. Судячи по фото в соцмережах, все у неї круто. Але я думаю, що там дохід від 30 000 баксів на місяць, тому в фотках лише острови, шмотки і парті. Інколи волонтерство.
Я пані прохана...• 12 января 2024
Переїхали рік тому
Працюю ювеліром
Нормально все
Спочатку важкувато, далі звикли
Працюю ювеліром
Нормально все
Спочатку важкувато, далі звикли
вАлнуюся сильнА
• 12 января 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
Переїхали рік тому
Працюю ювеліром
Нормально все
Спочатку важкувато, далі звикли
Працюю ювеліром
Нормально все
Спочатку важкувато, далі звикли
а ювеліром і в Україні працювали?свій бізнес, чи найманий робітник?
мову знали гарно? як вдалося розкрутити бізнес? реклама, чи рекомендаціі сарафанним радіо?
в якому штаті? самі по грошам витягуєте, чи ше чоловік з Вами, і тому прцюєте обидва?
Любительница• 12 января 2024
Мову знала, роботу маю на амер ринку давно. Донька теж добре знає мову. Живемо в Сіетлі
Мааарковная• 12 января 2024
Ответ дляdaryl
Уже был недавно такой опрос. Живу в Майами, не працюю, не готовились к переезду, ехали просто посмотреть) с языком никак
А кошти на проживання вам чоловік надає?
Вбигудях• 12 января 2024
Ответ дляМааарковная
Удалено администрацией...
Латексне альтер ЕГО• 12 января 2024
Муж работает.я дома
Учу, точнее улучшаю язык, занимаюсь детьми.
Виниловая пластинка• 12 января 2024
Була, з осені 22 по квітень 23. працювала в Українському музеї-архіві. Не готувалась. Вже вдома