Метелик• 12 января 2024

Чоловік брехав про свої заробітки

В декреті. Є старша дитина від першого шлюбу. Чоловік з наступного місяця після народження дитини почав говорити, що на роботі немає фінансування, не платять зп. Жили на подаровані, дитячі гроші, кредитку. Пізніше зп почав приносити, трохи краще. Останній місяць знов те саме. Не витримала, написала керівнику. З бухгалтерії прийшли відомості, що весь час зарплату отримував і досить непогану.
Тільки не про гроші• 12 января 2024
Фантазёрка.... Фото справки будет???

автор Метелик • 12 января 2024
Як бути далі? В кого схожа була ситуація?
Забула що?• 12 января 2024
Що чоловік сказав на відповідь керівника?
Угадайс• 12 января 2024
Нажаль чоловік жлоб.
Мій схоже себе поводив.
Чебураха з перцем• 12 января 2024
Як чоловік пояснив свою поведінку ?
Ухахайкина• 12 января 2024
Ответ дляМетелик
У моей тети, подала на алименты без развода, получала часть зарплаты, но ее муж вроде прописал деньги
Люблю ВалЄру• 12 января 2024
Керівник не міг дати вам довідку за чоловікові зарплату... Це конфіденційна інформація
автор Метелик • 12 января 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
Як чоловік пояснив свою поведінку ?
Каже, що все придумала, все, що давали приносив
Заела_пластинка• 12 января 2024
Хто Вам би показав справки про надходження коштів?не придумуйте.

автор Метелик • 12 января 2024
Ответ дляУгадайс
Нажаль чоловік жлоб.
Мій схоже себе поводив.
Що зробили?
Кава з адреналіном• 12 января 2024
Интересно на каком основании и кто дал информацию о ЗП сотрудника посторонней женщине…
автор Метелик • 12 января 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Це не довідка з мокрою печаткою. Це таблиця ексель з бухгалтерії
ВыФсеВрете• 12 января 2024
Ответ дляМетелик
Успеете бигом нарисовать?
Заела_пластинка• 12 января 2024
Ответ дляМетелик
І далі що? Вас би навіть не слухали,не кажучи про те що послали б. Фото буде?
Тільки не про гроші• 12 января 2024
Ответ дляМетелик
Покажите табличку
автор Метелик • 12 января 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Ось так прислали
Угадайс• 12 января 2024
Ответ дляМетелик
Що зробили?
Спіймала на брехні. Він не доносив всі гроші додому. Більшість чоловіків все не віддають мають заначки. Якщо він жлоб то це практично неможливо змінити не залежить від кількості заробітку
автор Метелик • 12 января 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Покажите табличку
Нижче
Щедрик• 12 января 2024
Ответ дляМетелик
То табличку йому покажіть

автор Метелик • 12 января 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Дали
Сегодня я не я• 12 января 2024
Ответ дляУгадайс
то певне порадниць начитались втихаря, де кожна крисятнічає і відверто краде, сидячи вдома
Раз одела не бу• 12 января 2024
Вот реально,в очередной раз тема подтверждающая,что не надо рожать во втором браке
автор Метелик • 12 января 2024
Питання ж не в тому, як дали. Дали. Який сенс брехати під анонімом? Вище скинула в якому вигляді надали. Питання в кого схожа ситуація була?
Зам. зав. Анонима• 12 января 2024
А чи сильно ви бідували без його грошей? Можливо аліменти будуть стабільнійші за зарплатню? Зберіть підтвердження, що він не утримає родину та йдіть до адвоката.
автор Метелик • 12 января 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Сильно.
Губки-уточкой• 12 января 2024
Ответ дляМетелик
Сильно.
То ще одне народіть
Зам. зав. Анонима• 12 января 2024
Ответ дляМетелик
Сильно.
Так ваш шлях все одно близько розлучення вже йде. Навіщо нервувати,візьміть своє законне.
Люблю ВалЄру• 12 января 2024
Ответ дляМетелик
Все одно не мав права, навіть сказати в усній формі...
автор Метелик • 12 января 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Ну мав чи не мав. Дав
Угадайс• 12 января 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Мені 14років тому по телефону казали...