Метелик• 12 января 2024

Чоловік брехав про свої заробітки

В декреті. Є старша дитина від першого шлюбу. Чоловік з наступного місяця після народження дитини почав говорити, що на роботі немає фінансування, не платять зп. Жили на подаровані, дитячі гроші, кредитку. Пізніше зп почав приносити, трохи краще. Останній місяць знов те саме. Не витримала, написала керівнику. З бухгалтерії прийшли відомості, що весь час зарплату отримував і досить непогану.
автор Метелик • 12 января 2024
Ответ дляРадикальная
Тримайтесь. Я тоді так перенервувала, що в мене і молоко пропало. Як розказував, що на роботі кинули на гроші , А ми так їх чекали, на хрестини людей запросили, бар замовили. Містечко маленьке, всі про всих знають. Тільки куди він гроші дівав, невідомо.
Блін. Точно слова мого

ОленаЖабаЗелена• 12 января 2024
повЕзло шо чоловік такИ телепень. Після таких табличок він мав би влаштувати ’красівую жисть’ керівнику і буху....там є за шо, крім того шо такі дані передали третій особі.
Пацака-задирака• 12 января 2024
Ответ дляМетелик
Перші 3 місяці дав 5 тис., далі половину
Как 5 тысяч, а памперсы???
Даже и не знаю , что сказать, жалко Вас очень, попали(((
автор Метелик • 12 января 2024
Ответ дляОксана_12
Вина що плануєте жити? Де? Чи ж кому підстрахувати з дитиною? Вигнати не напасть, як заміж
Квартира своя. Все. Більше нічого і нікого нема
Раз одела не бу• 12 января 2024
Ответ дляAmazingLady
Размножаются оба а не один .и Ра раз ноженного от первого брака он не в ответе
Да,это больше к автору,зачем снова рожать,раз с первым отцом обожглась
Ирина-bbd0• 12 января 2024
Ответ дляОленаЖабаЗелена
Так ещё всё впереди возможно и у бухов и у директората
Ms. Скромность• 12 января 2024
Ответ дляМетелик
Вище вже 10 разів відповіла. Питання не в тому
Я бы не простила такое... Ужас
Пацака-задирака• 12 января 2024
Ответ дляОленаЖабаЗелена
Да, такой и рот не откроет, 5 тысяч дать жене на маленького ребенка(( Как наши женщины умеют мадаков выбирать((
Я вся ваша• 12 января 2024
Ответ дляПацака-задирака
Шок

автор Метелик • 12 января 2024
Ответ дляПацака-задирака
Как 5 тысяч, а памперсы???
Були гроші відкладені. На перші місяці вистачило
булоТАЙминуло• 12 января 2024
Ответ дляУсміхайлик
Как минимум перестать верить в сказки про отсутствие финансирования . И начать требовать расчетку - ее обязаны давать .
Какая расчетка))) где налоги в этой таблице?)
Я вся ваша• 12 января 2024
Ответ дляМетелик
А вы перед тем как зачать, обсуждали кто будет обеспечивать и сколько давать, когда уйдете в декрет? 5 тыс грн это полный пи...ц
ОленаЖабаЗелена• 12 января 2024
Ответ дляПацака-задирака
Чого?)) може сообразить шантажувати, типа ’або я влаштую вам проблеми, або ЗП * на 1,5’
соображає ж никать від жінки гроши...
ФруктЕщеТот• 12 января 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
А чи сильно ви бідували без його грошей? Можливо аліменти будуть стабільнійші за зарплатню? Зберіть підтвердження, що він не утримає родину та йдіть до адвоката.
Судя по таблице, которую выложила автор (что у бухгалтера в голове?), у него зарплата в конверте, алиментов там понты.
булоТАЙминуло• 12 января 2024
Ответ дляМетелик
У вас муж алиментщик? Где налоги с ЗП?
Радикальная• 12 января 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Там немає ні печаті, ні підпису. Кого і за що судити? Зарплата, вірогідно, не офіційна . Це просто інформативна табличка, А не документ.
Ирина-bbd0• 12 января 2024
Ответ дляРадикальная
И что? На каком основании бух такую информацию выдаёт встречным поперечным?
Зам. зав. Анонима• 12 января 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
Лучше стабильные понты, чем ничего вообще и наглая довольная рожа на постоянке.
Пацака-задирака• 12 января 2024
Ответ дляОленаЖабаЗелена
соображає ж никать від жінки гроши...
Чем шантажировать?)) скажут сама нарисовала))
И видно не сильно бояться потерять, судя по небольшой зарплате, приходил этот мерзкий человек домой в нищету к своей женщине и ребенка и крысил деньги((

автор Метелик • 12 января 2024
Ответ дляЯ вся ваша
Звичайно. Дитина запланована і бажана. Його дохід, як до зачаття дитини був 30-35 тисяч. Мене цілком влаштовувало
Фоточки нема• 12 января 2024
Сколько малышу, заначки я так понимаю уже нет. А с работой у вас какие варианты, выйти на неполный день удаленку на старое место?
Это подлость, такое не прощают, держитесь автор.
Хи хи, ну ну• 12 января 2024
Ответ дляМетелик
Ось так прислали
а шо за исполнительный лист?
ФруктЕщеТот• 12 января 2024
Ответ дляЦвіпканя
У меня была. Один в один как у вас. Я пошла к бухгалтерам с коробочкой конфет и коньяком, девочки такие хорошие, теперь мне на карту его за переводят почтив сб, а ему так на сиги пару штук от силы
Серьезно? Это где же такие дуры? Да еще ради коробочки конфет с коньяком.
Фоточки нема• 12 января 2024
Автор, что вы для себя решили
Я вся ваша• 12 января 2024
Ответ дляМетелик
То він вам всю зп віддавав раніше?чи теж цідив по пару тисяч?
ФруктЕщеТот• 12 января 2024
Ответ дляУсміхайлик
Они там дебилы ? Я , как бух , никогда и никому такое бы не послала .
Видимо бухгалтер с приветом.
Пекельнi Борошна• 12 января 2024
Може він коханку завів? Чи кошти віддав після того, як табличку ткнули йому?
Фоточки нема• 12 января 2024
А что сказал когда показали табличку
автор Метелик • 12 января 2024
Ответ дляФоточки нема
Автор, что вы для себя решили
Поки нічого. Ще в шоці. Вихід бачу поки один, продати квартиру і поїхати десь в село жити. Тут жити нема за що. Аліментів з неофіційної зп буде мало
Дайте подумать• 12 января 2024
Автор а ви де працювали до народження дитини?