Метелик• 12 января 2024

Чоловік брехав про свої заробітки

В декреті. Є старша дитина від першого шлюбу. Чоловік з наступного місяця після народження дитини почав говорити, що на роботі немає фінансування, не платять зп. Жили на подаровані, дитячі гроші, кредитку. Пізніше зп почав приносити, трохи краще. Останній місяць знов те саме. Не витримала, написала керівнику. З бухгалтерії прийшли відомості, що весь час зарплату отримував і досить непогану.
Попельшка• 12 января 2024
Ответ дляМетелик
Сильно.
Розлучайтесь і подавайте на аліменти на дитину і на себе якщо в декреті, в мене коліжанка на роботі народила двох дітей від різних чоловіків з кожного отримує непогані аліменти, зараз виходить заміж за третього)

дякую аж підскакую• 12 января 2024
Офигеть, разве могут разглашать такую информацию?
автор Метелик • 12 января 2024
Ответ дляOks_kis
Вище вже 10 разів відповіла. Питання не в тому
Цвіпканя• 12 января 2024
Ответ дляМетелик
Як бути далі? В кого схожа була ситуація?
У меня была. Один в один как у вас. Я пошла к бухгалтерам с коробочкой конфет и коньяком, девочки такие хорошие, теперь мне на карту его за переводят почтив сб, а ему так на сиги пару штук от силы
Попельшка• 12 января 2024
Ответ дляOks_kis
Якщо у селі або невеликому місті всі один одного знають що хочеш скажуть, в мене якось мама навіть паспорт отримала замість мене віддали) знали що вона моя мама і віддали
Радикальная• 12 января 2024
Ответ дляМетелик
В мене була. Також розповідав, що не платять. Вигнала. Залишилась з дитиною від першого шлюбу та грудним малям. Вже повиростали, Слава Богу.
Усміхайлик• 12 января 2024
Ответ дляМетелик
Как минимум перестать верить в сказки про отсутствие финансирования . И начать требовать расчетку - ее обязаны давать .
Люблю ВалЄру• 12 января 2024
Ответ дляМетелик
Ну мав чи не мав. Дав
Ну в такому випадку можливо чоловік віддавав вам всю зарплату, а сам залишався ’гол как сокол’ (, але ж бувають ситуації що колись чоловіки складаються наприклад комусь з колективу на день народження, чи просто так відмітити якесь свято, чи можливо хоче випити кави десь по дорозі і т.п. , все одно у нього мають бути якісь свої кошти . Але якщо звичайно він віддавав вам лише половину то він козел...
автор Метелик • 12 января 2024
Ответ дляРадикальная
Як самі справлялися?

Раз одела не бу• 12 января 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
С таким доходом на 4 на каву он должен заработать отдельно
автор Метелик • 12 января 2024
Ответ дляУсміхайлик
Вже не вірю. Це ясно. Далі що робити? Вигнати?
Усміхайлик• 12 января 2024
Ответ дляМетелик
Ось так прислали
Они там дебилы ? Я , как бух , никогда и никому такое бы не послала .
Радикальная• 12 января 2024
Ответ дляМетелик
Як самі справлялися?
Я бухгалтер, працювала спочатку дома, в рік виходила з малим в офіс підписати документи, поки він спав в колясці в кабінеті.
автор Метелик • 12 января 2024
Ответ дляУсміхайлик
Дякую, що прислали. Знаю правду
Люблю ВалЄру• 12 января 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Ну не всі можуть влаштуватися на роботу де будуть отримувати мінімум 50 000...
автор Метелик • 12 января 2024
Ответ дляРадикальная
Ви молодець. Дякую за Вашу відповідь по темі і досвід
AmazingLady• 12 января 2024
Ответ дляМетелик
Да у кого должна была быть схода ситуация, ну камон
Я вся ваша• 12 января 2024
Так вы ему показали табличку а он что?говорит брехня?тогда сделайте очную ставку, позвоните директору при муже. А по теме, гнать в шею, подавать на алименты
Раз одела не бу• 12 января 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Тогда не размножаются.держать семью впроголодь не очень хорошо

Пацака-задирака• 12 января 2024
Если правда, то мерзко очень
Мужа изначально надо искать такого, кому тебе вообще ничего не жалко. у меня муж поехал за кольцом , чтоб предложение делать, купил такое, что обратно на троллейбусе домой ехал))
Так оно и сохранилось спустя больше 20 лет брака, сначала все мне, потом детям, а потом уже себе
автор Метелик • 12 января 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Перші 3 місяці дав 5 тис., далі половину
автор Метелик • 12 января 2024
Ответ дляAmazingLady
Ну бачите, у когось таки була
Радикальная• 12 января 2024
Ответ дляМетелик
Тримайтесь. Я тоді так перенервувала, що в мене і молоко пропало. Як розказував, що на роботі кинули на гроші , А ми так їх чекали, на хрестини людей запросили, бар замовили. Містечко маленьке, всі про всих знають. Тільки куди він гроші дівав, невідомо.
Оксана_12• 12 января 2024
Ответ дляМетелик
Вина що плануєте жити? Де? Чи ж кому підстрахувати з дитиною? Вигнати не напасть, як заміж
Ирина-bbd0• 12 января 2024
Ответ дляМетелик
Це не довідка з мокрою печаткою. Це таблиця ексель з бухгалтерії
Можно любой тетке у буха Вашего мужа таблицу по доходам получить?
автор Метелик • 12 января 2024
Ответ дляПацака-задирака
Если правда, то мерзко очень
Саме таке у мене зараз відчуття. Дуже мєрзко
Несемо світло разом• 12 января 2024
Ответ дляМетелик
Я бухгалтер,в жизни бы не сказала никому о зарплате работников!
Tata6818• 12 января 2024
Ответ дляЦвіпканя
Фантазер, ты меня называлаааа
Усміхайлик• 12 января 2024
Ответ дляМетелик
А это вам решать и только вам . Я бы подала на алименты на ребенка и на себя . Много не будет ( графа ’готівка’ означает зарплату в конверте ) . А что у него за удержания по исполнительному листу ?
AmazingLady• 12 января 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Размножаются оба а не один .и Ра раз ноженного от первого брака он не в ответе