Пам´ятаєте про побрехеньки, що ракети в Росії ось-ось закінчаться?
Я особисто вперше про це почула у квітні 2022 року.
А пам´ятаєте, хто її розповсюджував?
Ой, як багато хто на цьому форумі на нього молилися, хтось так і продовжують..
Зараз він втік, #бовтік, але його справу продовжують.
Арестович #втік, а інші клоуни...
Отже, ракети в Росії не скінчилися, але вони стали гіршими.
Ось це точно свята правда, а хто сумнівається, той порохобот.
Вам подобається, що вас роблять дурними?
А пам´ятаєте, хто її розповсюджував?
Арестович #втік, а інші клоуни...
Результат:
вже голосів:
52 (35.62%)
Вже звикли
46 (31.51%)
Ні
33 (22.6%)
Свій варіант
15 (10.27%)
Не на часі
Клементина• 12 января 2024
Гіршої якості, це навіть гірше для нас.
Бо навіть якщо вони цілять в завод, де по тривозі всі мають ідти у сховище, то прилетить у житловий будинок, де максимум з дітьми сидять за подвійною стіною
Espresso_caffe• 12 января 2024
Ответ для40ка
Так, яка нам різниця, що влада нам бреше, ми люди прості
Слушайте, вы конечно интересная, события в динамике вы можете воспринимать?
Anjutka-Anjuta• 12 января 2024
Ви розумієте що все аналізується в динаміці? На той час були введені санкції, і з урахуванням тієї ситуації ракети дійсно майже скінчилися. Скільки в нас було ’відпочинку’ від масованих обстрілів? Більше півроку. За цей час були налагоджені обхідні шляхи постачання компонентів і ситуація змінилася. А всі досі чекають чарівника чи провидця, який бац! - і передбачить все на сорок років наперед з точністю до хвилини.
Blinchik-3937• 12 января 2024
Народ ведом и туповат,помните истерию с обязательным выключением света в начале войны.Находились те, кто жаловался на соседей,приходили с требованием выключить .Или эпопею с метками.
Опять же ,телемарафон для кого-то снимали.
Ответ дляAnjutka-Anjuta
Тобто це не влада бреше, а люди не так сприймають.
Як скажете
Ирина-bbd0• 12 января 2024
Ответ дляPole
То він свідомо брехав?
Тоді б краще мовчки робив свою роботу. Якісно робив.
А Вы кто по специальности? Есть навыки и образование разведку оценивать?))))
Anjutka-Anjuta• 12 января 2024
Ответ для40ка
Як скажете
Тобто - так. Але зручно все списати на те що хтось постійно бреше.
Gipotenuza• 12 января 2024
Вы проверили информацию про плохое качество российских ракет, или решили пойти по стопам Арестовича?
_Alekssandra_• 12 января 2024
Ответ дляRuovet
Ничего непонятно, но очень интересно (насчёт голосования).
Про ракеты, которых стало производиться больше, но унывать не стоит, ведь они плохие - ноу комментс)
Хай Бог милує 2 січня бачила вибухи. Досі під враженням. Небо переливалося всіма кольорами, точно порчена ракета була.
Хай би всі зіпсувалися так, щоб летіли на голови тварям, що ці зіпсовані ракети в живих людей запускають.
А поки вони літають у нас над головами, то яка різниця якої вони якості?
_Alekssandra_• 12 января 2024
Ответ для40ка
І вам байдуже, що влада бреше?
І питання не виникає, про що ще вона збрехала?
Простіть їх і не слухайте. Я не слухаю, бо потім нервуюся довго і виникає нестримна агресія.
Ответ дляOllka
Коли слухаєте будь яку інформацію, потрібно вміти її або перевіряти, або критично ставитись.
Як можуть закінчитись ракети в країні, яка їх виробляє (в теперішньому часі)? У якої є технології, виробництво, гроші, люди для виготовлення ракет. І місця де можна виробляти і туди не прилетить.
Раз туди не прилетить , то може загориться на місці? Якась аварія раптова.
Kateryna-S• 12 января 2024
По мотивам этого топика, как все должно было быть:
1. Выступления Зеленского - Люди! Женщины! Нам ж-па! Все пропало! Аааааа Спасайтесь кто может!
И так каждый день на протяжении почти 2-х лет.
Ваши действия на 3-5-й день?|
Все в дороге бегут и давят друг друга. Еще больше смертей и никакой надежды. Кто станет на защиту Родины, если это безнадежно?
2. Зеленский, Буданов , да вообще, никто, никогда не появляется в эфире вообще. Все молчат.
Ваши действия? Через сколько дней вы все в дороге на Запад, бежите по головам друг друга?
Кто-то защищает Родину в такой ситуации или все бегут, так как со стороны властей молчание, и что происходит не понятно.
Советчицы практически все в счастье! Наконец-то! Никакой лжи от правительства и президента!
Ну, а Украины нет, да и фиг с ней, кому она нужна.
Ваши действия на 3-5-й день?|