40ка• 12 января 2024

Так, ракети не закінчуються, але

Пам´ятаєте про побрехеньки, що ракети в Росії ось-ось закінчаться?
Я особисто вперше про це почула у квітні 2022 року.
А пам´ятаєте, хто її розповсюджував?
Ой, як багато хто на цьому форумі на нього молилися, хтось так і продовжують..
Зараз він втік, #бовтік, але його справу продовжують.
Арестович #втік, а інші клоуни...
Отже, ракети в Росії не скінчилися, але вони стали гіршими.
Ось це точно свята правда, а хто сумнівається, той порохобот.
Вам подобається, що вас роблять дурними?
Результат:
вже голосів: 146
52 (35.62%) Вже звикли
46 (31.51%) Ні
33 (22.6%) Свій варіант
15 (10.27%) Не на часі
Riesling• 12 января 2024
Ответ дляZaviriuha
Я геть боюся озвучити своє розчарування, бо тут на нього моляться.
Удалено администрацией...
Zaviriuha• 12 января 2024
Ответ дляRiesling
Удалено администрацией...
РойЛеля• 12 января 2024
Ответ дляZaviriuha
Залужний?
Zaviriuha• 12 января 2024
Ответ дляRiesling
Удалено администрацией...
РойЛеля• 12 января 2024
Ответ дляRiesling
Вже багато військових експертів пояснювало чому, але ж то треба слідкувати, а не ляпати шо попало на форумі
Удалено администрацией...
Riesling• 12 января 2024
Ответ дляZaviriuha
Удалено администрацией...
Шо боїшся?
Але все рівно іноді прориває?
Клементина• 12 января 2024
Гіршої якості, це навіть гірше для нас.
Бо навіть якщо вони цілять в завод, де по тривозі всі мають ідти у сховище, то прилетить у житловий будинок, де максимум з дітьми сидять за подвійною стіною
Espresso_caffe• 12 января 2024
Ответ для40ка
Так, яка нам різниця, що влада нам бреше, ми люди прості
Слушайте, вы конечно интересная, события в динамике вы можете воспринимать?
Zaviriuha• 12 января 2024
Ответ дляRiesling
Шо боїшся?
Але все рівно іноді прориває?
Кого боятися? В нас демократична країна чи ні?
Riesling• 12 января 2024
Ответ дляРойЛеля
Удалено администрацией...
РойЛеля• 12 января 2024
Ответ дляRiesling
Удалено администрацией...
Riesling• 12 января 2024
Ответ дляZaviriuha
Удалено администрацией...
Zaviriuha• 12 января 2024
Ответ дляRiesling
Удалено администрацией...
Anjutka-Anjuta• 12 января 2024
Ви розумієте що все аналізується в динаміці? На той час були введені санкції, і з урахуванням тієї ситуації ракети дійсно майже скінчилися. Скільки в нас було ’відпочинку’ від масованих обстрілів? Більше півроку. За цей час були налагоджені обхідні шляхи постачання компонентів і ситуація змінилася. А всі досі чекають чарівника чи провидця, який бац! - і передбачить все на сорок років наперед з точністю до хвилини.
Pole• 12 января 2024
Ответ дляRiesling
А ви хотіли, щоб керівник розвідки прилюдно розказував правду? Серйозно?
То він свідомо брехав?
Тоді б краще мовчки робив свою роботу. Якісно робив.
Blinchik-3937• 12 января 2024
Народ ведом и туповат,помните истерию с обязательным выключением света в начале войны.Находились те, кто жаловался на соседей,приходили с требованием выключить .Или эпопею с метками.
Опять же ,телемарафон для кого-то снимали.
Remensa• 12 января 2024
Я порохобот і не сумніваюсь. Як це пов´язано, взагалі?
автор 40ка • 12 января 2024
Ответ дляAnjutka-Anjuta
Тобто це не влада бреше, а люди не так сприймають.
Як скажете
Ирина-bbd0• 12 января 2024
Ответ дляPole
То він свідомо брехав?
А Вы кто по специальности? Есть навыки и образование разведку оценивать?))))
Remensa• 12 января 2024
Ответ дляЕлена1265
А кто-то реально в это верил?
Мої знайомі спати лягали під бубніння Арестовича. Він їх заспокоював
Anjutka-Anjuta• 12 января 2024
Ответ для40ка
Як скажете
Тобто - так. Але зручно все списати на те що хтось постійно бреше.
Gipotenuza• 12 января 2024
Вы проверили информацию про плохое качество российских ракет, или решили пойти по стопам Арестовича?
_Alekssandra_• 12 января 2024
Ответ дляRuovet
Ничего непонятно, но очень интересно (насчёт голосования).
Про ракеты, которых стало производиться больше, но унывать не стоит, ведь они плохие - ноу комментс)
Хай Бог милує 2 січня бачила вибухи. Досі під враженням. Небо переливалося всіма кольорами, точно порчена ракета була.
Хай би всі зіпсувалися так, щоб летіли на голови тварям, що ці зіпсовані ракети в живих людей запускають.
А поки вони літають у нас над головами, то яка різниця якої вони якості?
kris_lynx• 12 января 2024
Для зрителей телелохотрона и такая лапша сойдёт, переварят
_Alekssandra_• 12 января 2024
Ответ для40ка
І вам байдуже, що влада бреше?
І питання не виникає, про що ще вона збрехала?
Простіть їх і не слухайте. Я не слухаю, бо потім нервуюся довго і виникає нестримна агресія.
Миззери• 12 января 2024
Интересно есть разница убьют тебя качественным ножом или ржавой заточкой?
Не качественные ракеты еще более стремно , наверное летят не предсказуемо
Snezhi• 12 января 2024
Ответ дляOllka
Коли слухаєте будь яку інформацію, потрібно вміти її або перевіряти, або критично ставитись.
Як можуть закінчитись ракети в країні, яка їх виробляє (в теперішньому часі)? У якої є технології, виробництво, гроші, люди для виготовлення ракет. І місця де можна виробляти і туди не прилетить.
Раз туди не прилетить , то може загориться на місці? Якась аварія раптова.
Ollka• 12 января 2024
Ответ дляSnezhi
Це не масове явище, а одиничні випадки (сподіваюсь не випадкові))
Але все ж таки

Це не в Україні виробництво налагодити(
_Юта_• 12 января 2024
То есть нас должно утешить, что некачественная ракета может прилететь не в цель, а по соседнему дому?
Однако.
Kateryna-S• 12 января 2024
По мотивам этого топика, как все должно было быть:
1. Выступления Зеленского - Люди! Женщины! Нам ж-па! Все пропало! Аааааа Спасайтесь кто может!
И так каждый день на протяжении почти 2-х лет.
Ваши действия на 3-5-й день?|
Все в дороге бегут и давят друг друга. Еще больше смертей и никакой надежды. Кто станет на защиту Родины, если это безнадежно?
2. Зеленский, Буданов , да вообще, никто, никогда не появляется в эфире вообще. Все молчат.
Ваши действия? Через сколько дней вы все в дороге на Запад, бежите по головам друг друга?
Кто-то защищает Родину в такой ситуации или все бегут, так как со стороны властей молчание, и что происходит не понятно.

Советчицы практически все в счастье! Наконец-то! Никакой лжи от правительства и президента!

Ну, а Украины нет, да и фиг с ней, кому она нужна.