Пацака-задирака• 12 января 2024
Дуже вагітна, чоловік почав піднімати руку.Допоможіть скласти план дій для втечі
Десь з 4 місяця, коли я вже не могла зробити аборт, чоловік почав знущатись. Замахувався, хватає за руки (у мене синці)Я боюсь з ним знаходитись поруч, він в будь-який момент може вибухнути. Почав жаліти коштів: якщо раніше давав на все, що хотіла, то зараз не можу випросити 200 грам мідій.
Запитувала, що з ним, відповідь ’образа за те, як ти зі мною вчинила’. А справа в тому, що він дуже довго мене добивався, закохався дуже, я відшивала і потім здалась. Питаю, чи кохає, відповідь ’ не знаю’.
Так, я дура, що після того, як на мене замахувались, ще і запитую таке.
Мені здається він психічно хворий, він знайде мене, якщо поїду до мами і змусить повернутись.
Зараз я на 8 місяці, стала дуже нервовою , у мене просто трясуться руки коли він приходить додому.
Мені 21, йому 24, живемо в Харкові (проспект Науки, уточнюю, бо зараз почнеться, що я троль). Мені дуже страшно, допоможіть. Вища освіта є, але куди йти працювати? Хіба що дитину народити і віддати мамі, самій їхати на заробітки. Я боюсь його дуже. Від мами підтримки немає, відповідь ’ти його доводиш напевно, сама виновата’.
Яйцеголовая• 28 ноября 2024
Ответ дляХвець-тець
А кем работали до беременности?
Ей 21. Она только что ВО получила. Ну кем она успела работать?
Яйцеголовая• 28 ноября 2024
Ответ дляНаизнанку
нахрена в 21 год беременеть
Я тоже не поняла в Харькове живя в 21 год беременеть во время войны..... Подождать никак? Или контрацептивы на сработали...
Яйцеголовая• 28 ноября 2024
Ответ дляПацака-задирака
я не хотіла, він навмисно в мене кінчив
В смысле? Так вы не предохранялись впринципе. Вы что маленькая? Сами виноваты в беременности.
Хвець-тець• 28 ноября 2024
Ответ дляЯйцеголовая
Ну я успела до 22х лет поработать няней в детском саду, и администратором в детском саду. Это была официальная работа
Хвець-тець• 28 ноября 2024
Ответ дляПацака-задирака
я не хотіла, він навмисно в мене кінчив
Методы экстренной контрацепции неизвестны значит
ЭтаваНиМожетБыть• 30 ноября 2024
Автор, їдьте закордон, там народите. Або після народження дитини їдьте, разом з дитинкою. Германия, Ірландія , Норвегія, Данія...ще є країни де вас приймуть, поселять і будуть допомагати фінансово. Ну і скажений чоловік вас не знайде