12 января в 22:06

Дуже вагітна, чоловік почав піднімати руку.Допоможіть скласти план дій для втечі

Десь з 4 місяця, коли я вже не могла зробити аборт, чоловік почав знущатись. Замахувався, хватає за руки (у мене синці)Я боюсь з ним знаходитись поруч, він в будь-який момент може вибухнути. Почав жаліти коштів: якщо раніше давав на все, що хотіла, то зараз не можу випросити 200 грам мідій.
Запитувала, що з ним, відповідь ’образа за те, як ти зі мною вчинила’. А справа в тому, що він дуже довго мене добивався, закохався дуже, я відшивала і потім здалась. Питаю, чи кохає, відповідь ’ не знаю’.
Так, я дура, що після того, як на мене замахувались, ще і запитую таке.
Мені здається він психічно хворий, він знайде мене, якщо поїду до мами і змусить повернутись.
Зараз я на 8 місяці, стала дуже нервовою , у мене просто трясуться руки коли він приходить додому.
Мені 21, йому 24, живемо в Харкові (проспект Науки, уточнюю, бо зараз почнеться, що я троль). Мені дуже страшно, допоможіть. Вища освіта є, але куди йти працювати? Хіба що дитину народити і віддати мамі, самій їхати на заробітки. Я боюсь його дуже. Від мами підтримки немає, відповідь ’ти його доводиш напевно, сама виновата’.
показать весь текст
60 18 6
Хвець-тець 12 января в 22:13
Ответ дляMs. Скромность
Автор,втікайте за кордон.А він не зможе виїхати.
А його тцкашникам
4 2
Ламборджини 12 января в 22:13
Ответ дляХвець-тець
А мужика куда?
Оставить где есть 🤷🏻‍♀️
Сколько_мне_лет? 12 января в 22:14
Нафіга Вам мідії?
5 3 3
So_so 12 января в 22:14
.
Хвець-тець 12 января в 22:14
Ответ дляЛамборджини
Вы бы приняли безработную, беременную подругу у себя дома до тех пор, пока она работу не найдет и не снимет жилье?
Т.е. лет на 5
Шумелка Мышь 12 января в 22:14
Ответ дляЛамборджини
Вы бы приняли безработную, беременную подругу у себя дома до тех пор, пока она работу не найдет и не снимет жилье?
Тут надо писать прямо: посадить себе на шею с дитяткой, пока не найдет нового яйценосителя.
Ламборджини 12 января в 22:15
Ответ дляХвець-тець
Т.е. лет на 5
Та даже если до ясельной группы - года 2-2,5. При этом кормить, одевать, обувать
8 1
Освічую темряву 12 января в 22:16
Прям так долго добивался и бегал, что в 21 уже и ребенка рожать собираетесь?)) бугагашеньки 😂 автор, вот улица не помогла Вам аж никак
Дадосвидания 12 января в 22:17
Ответ дляПацака-задирака
ясно, підтримки тут не буде. дякую, дуже ’допомогли’
сповіщення теми вимикаю, не хочу себе травмувати
Сочинять, это не ваше, плохо получается.
11 2
Ламборджини 12 января в 22:17
Ответ дляХвець-тець
А його тцкашникам
Они не карательная служба. Никто не будет его выискивать и ловить. Позвоните сами и спросите, услышите их ответ. Если попадете на не воспитанного, как моя соседка, услышите как вас посылают трехэтажным матом
Освічую темряву 12 января в 22:17
Ответ дляПацака-задирака
ясно, підтримки тут не буде. дякую, дуже ’допомогли’
сповіщення теми вимикаю, не хочу себе травмувати
Так закройте тему 🙂
автор Пацака-задирака 12 января в 22:18
Ответ дляОсвічую темряву
Так закройте тему 🙂
зараз немає можливості закривати тему самостійно
всемВсёИмного 12 января в 22:18
Ответ дляПацака-задирака
я не хотіла, він навмисно в мене кінчив
Ясно...тріль звичайний
Ламборджини 12 января в 22:19
Ответ дляПацака-задирака
зараз немає можливості закривати тему самостійно
Автор, вам дали советы, несмотря на подколы. Решайте, что из этого вам подходит и действуйте
Медсестричка 12 января в 22:19
Ответ дляШумелка Мышь
От мамы поддержки нет, зато дитятку отдать планируете.... Про мидий конечно слезливо...но перегнули
Вот мидии и выдали тролля
7 3 1
Мелочунь 12 января в 22:19
едьте в Германию
7 2
Хомо_сапиенс 12 января в 22:20
Ответ дляSo_so
.
Причем тут Харьков? 🤦‍♀️
Чумацький Шлях 12 января в 22:21
Ответ дляПацака-задирака
зараз немає можливості закривати тему самостійно
Вы ж уведомления выключили чтоб не травмироваться. Как вы тут опять оказались?
4 1
автор Пацака-задирака 12 января в 22:21
Ответ дляЧумацький Шлях
Вы ж уведомления выключили чтоб не травмироваться. Как вы тут опять оказались?
мені приходять сповіщення якщо відповідають на мої відповіді!
після цієї також буду ігнорувати
6 1 1
So_so 12 января в 22:21
Ответ дляХомо_сапиенс
Причем тут Харьков? 🤦‍♀️
Автор в Харькове
’Мені 21, йому 24, живемо в Харкові’
Чумацький Шлях 12 января в 22:23
Ответ дляSo_so
Автор в Харькове
’Мені 21, йому 24, живемо в Харкові’
Люди просто читают задним местом
13чудоСВЕТА 12 января в 22:24
Ви в офіційному шлюбі? Можете подати на аліменти навіть не розлучаючись. Наскільки погані відносини з мамою? Чи працювали Ви до декрету?
Карамелька 12 января в 22:26
Є центри допомогт жінкам.
Анонім Секретар 12 января в 22:27
Удалено администрацией...
МАМА НИКИТКИ-2 12 января в 22:30
Ідіть від нього та подавайте на аліменти. Шо вам ще порадити…
КошкинДом 12 января в 22:31
Почему в Европу не поехали
Не пириживай 12 января в 22:32
Зверніться в місто добра до Марти Левченко, таких саме як Ви і приймають, якщо Ви не троль
https://misto-dobra.com.ua/#contact
МАМА НИКИТКИ-2 12 января в 22:33
Ответ дляЛамборджини
Вы бы приняли безработную, беременную подругу у себя дома до тех пор, пока она работу не найдет и не снимет жилье?
Знімає попоїсти, заява в поліцію, іде до притулку і подає на аліменти на себе, а після народження дитини, ще й на дитя.
Чудо Ф_ф КеДаХ 12 января в 22:35
Заяву напишите.И пусть его кто-нибудь штуркнет.Будете канючить-с говном смешает.Тут, или потухнет навсегда,или придете к логической развязке-побежите
Чупа-чупс 12 января в 22:38
Ответ дляНаизнанку
нахрена в 21 год беременеть
Ну если планируешь строить карьеру, то самое время