Пацака-задирака• 12 января 2024

Дуже вагітна, чоловік почав піднімати руку.Допоможіть скласти план дій для втечі

Десь з 4 місяця, коли я вже не могла зробити аборт, чоловік почав знущатись. Замахувався, хватає за руки (у мене синці)Я боюсь з ним знаходитись поруч, він в будь-який момент може вибухнути. Почав жаліти коштів: якщо раніше давав на все, що хотіла, то зараз не можу випросити 200 грам мідій.
Запитувала, що з ним, відповідь ’образа за те, як ти зі мною вчинила’. А справа в тому, що він дуже довго мене добивався, закохався дуже, я відшивала і потім здалась. Питаю, чи кохає, відповідь ’ не знаю’.
Так, я дура, що після того, як на мене замахувались, ще і запитую таке.
Мені здається він психічно хворий, він знайде мене, якщо поїду до мами і змусить повернутись.
Зараз я на 8 місяці, стала дуже нервовою , у мене просто трясуться руки коли він приходить додому.
Мені 21, йому 24, живемо в Харкові (проспект Науки, уточнюю, бо зараз почнеться, що я троль). Мені дуже страшно, допоможіть. Вища освіта є, але куди йти працювати? Хіба що дитину народити і віддати мамі, самій їхати на заробітки. Я боюсь його дуже. Від мами підтримки немає, відповідь ’ти його доводиш напевно, сама виновата’.
Нульовий сантиметр• 08 марта 2024
Сфоткайте картку вагітності на фоні Совєтчиці

Рожки-да-ножки• 13 марта 2024
В мене теж на подобі було, бив всю вагітність, дитині зараз 5 місяців. Погрожує шо забере дитину пр розлученні. Хочу втекти на вихідних. Дай контакти збагримось разом. Ти як впо з Харкова можеш бути. Я теж з Дніпра. Виїдемо. Разом легше
Рожки-да-ножки• 13 марта 2024
Ответ дляЛамборджини
Вы бы приняли безработную, беременную подругу у себя дома до тех пор, пока она работу не найдет и не снимет жилье?
Впо. Плюс дитячі далі аліменти
Малибу-инструктор• 13 марта 2024
https://dovira.kh.ua/index.php?id_pidkategorii=27&...
Національна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми і гендерної дискримінації. (0800) 500-335 зі стаціонарного, 116 123 з мобільного (цілодобово). Терміново телефонуйте. І коли не буде вдома тирана, збирайтеся та тікайте. Він не має вас знайти. Харків - місто велике.
Губи до вух• 13 марта 2024
Ответ дляПацака-задирака
я не хотіла, він навмисно в мене кінчив
Їдьте за кордон, тікайте від нього
Губи до вух• 13 марта 2024
Ответ дляІстеріомама
Автор, подруги есть? У них перекантуйтесь
Беременная? А потом с ребенком?
Виниловая пластинка• 14 марта 2024
Автор милая если реально так то вам надо откладывать свои деньги. И снимать квартиру и думать как жить дальше. У вас сейчас гормоны играют не забывайте. Какой муж был раньше?
автор Пацака-задирака • 14 марта 2024
Ответ дляМалибу-инструктор
Дякую
автор Пацака-задирака • 14 марта 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
У мене вже все добре. Дякую вам за турботу

Бжоли-бандерівці• 16 марта 2024
Ответ дляПацака-задирака
Все добре , це як ? Ви втікли від нього , чи чекаєте до слідуючого побиття ?
Замороженная селедка• 16 марта 2024
Ответ дляПацака-задирака
помирилися чи втекли ?
В гости звали?• 01 апреля 2024
В 21 рік виша освіта?? Це яка?
Кусачая Я• 04 апреля 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Едьте уже в Германию. В Гамбург, сразу в распределительный лагерь. Принимает круглосуточно.
Дуболом• 12 апреля 2024
Ответ дляПацака-задирака
я не хотіла, він навмисно в мене кінчив
Уходите немедленно
Оно само купилось• 22 апреля 2024
Вам краще звернутися у будь-який благодійний фонд. Там нададуть підтримку.
У Харкові точно є Голоси дітей там надають безкоштовну психологічну допомогу. Дівчата -хлопці скеруюють куди далі.
ЦібаФу• 29 апреля 2024
Автор, як ви?
Зяблик протестант• 01 мая 2024
Ответ дляЦібаФу
Автор, як ви?
І я вже запереймалася як тільки прочитала . Автор що з Вами ? Якщо Ви помирилися то це лише заход на новий круг аб´юзу ? 13 років так сподівалася що зміниться, .вони не можуть .не не хочуть , а саме не можуть, нажвль. як у Вас спраіи ?
Xena83• 04 мая 2024
Вам підказали гарний варіант - переїхати в Германію і там жити на пособии.. там будуть виплати на вас і ще на дитину. Допомагають з житлом і продуктами
NainaBelle• 24 мая 2024
Ответ дляШумелка Мышь
От мамы поддержки нет, зато дитятку отдать планируете.... Про мидий конечно слезливо...но перегнули
Они не такие уж дорогие

NainaBelle• 24 мая 2024
Ответ дляПацака-задирака
я не хотіла, він навмисно в мене кінчив
А должен был разрешение спрашивать?)
Когда женщина не хочет ребенка от данного конкретного мужчины она не допустит секс без презерватива, либо вообще какой либо секс с ним
NainaBelle• 24 мая 2024
Ответ дляЛамборджини
Вы вторая от кого я это слышу. Первая моя подруга. Только то, что секс был без презерватива она не считает тем, что они не предохранялись
Да. Если не допускаешь возможности детей с этим мужчиной зачем даешь ему без презерватива?
NainaBelle• 24 мая 2024
Ответ дляЛамборджини
Да уж, кому это надо , чтобы у тебя кто то жил?))))
NainaBelle• 24 мая 2024
Ответ дляЛамборджини
Такие подруги только в фильмах
NainaBelle• 24 мая 2024
Ответ дляМелочунь
едьте в Германию
В Бельгии пособие тоже платят
NainaBelle• 24 мая 2024
Ответ дляНаизнанку
нахрена в 21 год беременеть
Конечно в 21 рано , после 30 старорожащая)
Наизнанку• 24 мая 2024
Ответ дляNainaBelle
я говорила о ситуации автора, ей - рано
NainaBelle• 24 мая 2024
Ответ дляНаизнанку
я говорила о ситуации автора, ей - рано
А то думаете оно будет по свистку когда захотите. Когда захотите можно машину купить, а беременность это такое , некоторые хотят а забеременеть не могут годами
Шальная коклетка• 27 мая 2024
Вагітною їхати за кордон. Як біженці з України. Норвегія, наприклад. За 2-2,5 роки там українки вивчають мову й можуть працювати. Матимете якісь соціальні виплати й житло. Не загинете! Краще так - як терпіти знущання.
JenyaFlower• 01 июня 2024
Ответ дляЛамборджини
Первый вариант. Переехать к маме, родить ребенка, выйти на работу.
Второй вариант - Германия, лагерь, пособие
Ну и совет. Какой лагерь при беременности и кормлении?🤦
Хропочка з гривкою• 02 июня 2024
Без мідій можна і обійтись