12 января в 22:06

Дуже вагітна, чоловік почав піднімати руку.Допоможіть скласти план дій для втечі

Десь з 4 місяця, коли я вже не могла зробити аборт, чоловік почав знущатись. Замахувався, хватає за руки (у мене синці)Я боюсь з ним знаходитись поруч, він в будь-який момент може вибухнути. Почав жаліти коштів: якщо раніше давав на все, що хотіла, то зараз не можу випросити 200 грам мідій.
Запитувала, що з ним, відповідь ’образа за те, як ти зі мною вчинила’. А справа в тому, що він дуже довго мене добивався, закохався дуже, я відшивала і потім здалась. Питаю, чи кохає, відповідь ’ не знаю’.
Так, я дура, що після того, як на мене замахувались, ще і запитую таке.
Мені здається він психічно хворий, він знайде мене, якщо поїду до мами і змусить повернутись.
Зараз я на 8 місяці, стала дуже нервовою , у мене просто трясуться руки коли він приходить додому.
Мені 21, йому 24, живемо в Харкові (проспект Науки, уточнюю, бо зараз почнеться, що я троль). Мені дуже страшно, допоможіть. Вища освіта є, але куди йти працювати? Хіба що дитину народити і віддати мамі, самій їхати на заробітки. Я боюсь його дуже. Від мами підтримки немає, відповідь ’ти його доводиш напевно, сама виновата’.
показать весь текст
60 17 6
Нульовий сантиметр 08 марта в 16:48
Сфоткайте картку вагітності на фоні Совєтчиці
Рожки-да-ножки 13 марта в 00:12
В мене теж на подобі було, бив всю вагітність, дитині зараз 5 місяців. Погрожує шо забере дитину пр розлученні. Хочу втекти на вихідних. Дай контакти збагримось разом. Ти як впо з Харкова можеш бути. Я теж з Дніпра. Виїдемо. Разом легше
Рожки-да-ножки 13 марта в 00:13
Ответ дляЛамборджини
Вы бы приняли безработную, беременную подругу у себя дома до тех пор, пока она работу не найдет и не снимет жилье?
Впо. Плюс дитячі далі аліменти
Малибу-инструктор 13 марта в 15:27
https://dovira.kh.ua/index.php?id_pidkategorii=27&...
Національна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми і гендерної дискримінації. (0800) 500-335 зі стаціонарного, 116 123 з мобільного (цілодобово). Терміново телефонуйте. І коли не буде вдома тирана, збирайтеся та тікайте. Він не має вас знайти. Харків - місто велике.
Губи до вух 13 марта в 22:15
Ответ дляПацака-задирака
я не хотіла, він навмисно в мене кінчив
Їдьте за кордон, тікайте від нього
Губи до вух 13 марта в 22:16
Ответ дляІстеріомама
Автор, подруги есть? У них перекантуйтесь
Беременная? А потом с ребенком?
Виниловая пластинка 14 марта в 00:32
Автор милая если реально так то вам надо откладывать свои деньги. И снимать квартиру и думать как жить дальше. У вас сейчас гормоны играют не забывайте. Какой муж был раньше?
автор Пацака-задирака 14 марта в 00:33
Ответ дляМалибу-инструктор
https://dovira.kh.ua/index.php?id_pidkategorii=27&...
Національна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми і гендерної дискримінації. (0800) 500-335 зі стаціонарного, 116 123 з мобільного (цілодобово). Терміново телефонуйте. І коли не буде вдома тирана, збирайтеся та тікайте. Він не має вас знайти. Харків - місто велике.
Дякую
автор Пацака-задирака 14 марта в 00:33
Ответ дляВиниловая пластинка
Автор милая если реально так то вам надо откладывать свои деньги. И снимать квартиру и думать как жить дальше. У вас сейчас гормоны играют не забывайте. Какой муж был раньше?
У мене вже все добре. Дякую вам за турботу
Бжоли-бандерівці 16 марта в 09:03
Ответ дляПацака-задирака
У мене вже все добре. Дякую вам за турботу
Все добре , це як ? Ви втікли від нього , чи чекаєте до слідуючого побиття ?
Замороженная селедка 16 марта в 15:02
Ответ дляПацака-задирака
У мене вже все добре. Дякую вам за турботу
помирилися чи втекли ?
В гости звали? 01 апреля в 15:22
В 21 рік виша освіта?? Це яка?
Кусачая Я 04 апреля в 08:53
Ответ дляРожки-да-ножки
В мене теж на подобі було, бив всю вагітність, дитині зараз 5 місяців. Погрожує шо забере дитину пр розлученні. Хочу втекти на вихідних. Дай контакти збагримось разом. Ти як впо з Харкова можеш бути. Я теж з Дніпра. Виїдемо. Разом легше
Едьте уже в Германию. В Гамбург, сразу в распределительный лагерь. Принимает круглосуточно.
Дуболом 12 апреля в 10:45
Ответ дляПацака-задирака
я не хотіла, він навмисно в мене кінчив
Уходите немедленно
Оно само купилось 22 апреля в 11:33
Вам краще звернутися у будь-який благодійний фонд. Там нададуть підтримку.
У Харкові точно є Голоси дітей там надають безкоштовну психологічну допомогу. Дівчата -хлопці скеруюють куди далі.
ЦібаФу 29 апреля в 00:15
Автор, як ви?
Зяблик протестант 01 мая в 00:50
Ответ дляЦібаФу
Автор, як ви?
І я вже запереймалася як тільки прочитала . Автор що з Вами ? Якщо Ви помирилися то це лише заход на новий круг аб´юзу ? 13 років так сподівалася що зміниться, .вони не можуть .не не хочуть , а саме не можуть, нажвль. як у Вас спраіи ?
Xena83 вчера в 20:46
Вам підказали гарний варіант - переїхати в Германію і там жити на пособии.. там будуть виплати на вас і ще на дитину. Допомагають з житлом і продуктами