12 января в 22:06

Дуже вагітна, чоловік почав піднімати руку.Допоможіть скласти план дій для втечі

Десь з 4 місяця, коли я вже не могла зробити аборт, чоловік почав знущатись. Замахувався, хватає за руки (у мене синці)Я боюсь з ним знаходитись поруч, він в будь-який момент може вибухнути. Почав жаліти коштів: якщо раніше давав на все, що хотіла, то зараз не можу випросити 200 грам мідій.
Запитувала, що з ним, відповідь ’образа за те, як ти зі мною вчинила’. А справа в тому, що він дуже довго мене добивався, закохався дуже, я відшивала і потім здалась. Питаю, чи кохає, відповідь ’ не знаю’.
Так, я дура, що після того, як на мене замахувались, ще і запитую таке.
Мені здається він психічно хворий, він знайде мене, якщо поїду до мами і змусить повернутись.
Зараз я на 8 місяці, стала дуже нервовою , у мене просто трясуться руки коли він приходить додому.
Мені 21, йому 24, живемо в Харкові (проспект Науки, уточнюю, бо зараз почнеться, що я троль). Мені дуже страшно, допоможіть. Вища освіта є, але куди йти працювати? Хіба що дитину народити і віддати мамі, самій їхати на заробітки. Я боюсь його дуже. Від мами підтримки немає, відповідь ’ти його доводиш напевно, сама виновата’.
показать весь текст
60 18 6
Губной рояль 12 января в 22:45
Ответ дляПацака-задирака
я не хотіла, він навмисно в мене кінчив
Дорослі люди користуються презервативами, а не звинувачують паррнера.

До мами переїздіть і готуйтеся до пологів.
5 1
Наша взяла 12 января в 22:53
Місто добра!
Кошка Мурка 13 января в 01:42
Ідіоти! Я в шоці з людей... це практично молода дівчина,десь може дитина бо без життєвого досвіду. Навіщо робити її ще гірше, тим більше що вагітна! Я сама такою була, в 20 років ще є нерозуміння всієї важкості життя. Ох, бідолаха ти .. незнаю чи ти ще читаєш відписки...але моя порада, позичай десь гроші купуй квиток і тікай за кордон. Хоча б до Польщі. І чим далі втечею тим краще. Не бійся, не пропадеш ,влаштуєшся народиш всім забезпечать для малюка. Тільки як народи батька не вписуй бо буде судитися. Маму пробач, я Твою маму не розумію чесно. В мене донька теж і я,її сказала якщо не дай Бог що ,руку підніме, пяний прийде , грошей не дасть збирай речі і до мене. Така в тебе мама.. не найближча людина...Ти тепер сама, і сама мусиш тепер планувати життя і ні,на кого не покладатись. Тікай швидше,не бійся.
18 3 2
Ламборджини 13 января в 02:18
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Знімає попоїсти, заява в поліцію, іде до притулку і подає на аліменти на себе, а після народження дитини, ще й на дитя.
И будет получать аж 2, ну пусть 3 тыс грн. Можно жить и не тужить
А в приюте временно живут, а не до 2-3 х лет ребенка и не факт, что с первого дня сразу же и возьмут
МАМА НИКИТКИ-2 13 января в 02:50
Ответ дляЛамборджини
И будет получать аж 2, ну пусть 3 тыс грн. Можно жить и не тужить
А в приюте временно живут, а не до 2-3 х лет ребенка и не факт, что с первого дня сразу же и возьмут
Тобто нехай вбьє?
Тому жінки в нас і терплять знущанні і побої, бо ж такі як ви…
Ламборджини 13 января в 03:28
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Тобто нехай вбьє?
Тому жінки в нас і терплять знущанні і побої, бо ж такі як ви…
Потому и терпят, потому что боятся, не за что жить, негде жить и помощи нет. Это сейчас хоть в Германию можно выехать, где накормят, оденут, обуют, квартиру дадут и денег.
А в Украине только на себя надежда и на близких. А если у тебя ничего нет, и у близких нет, и государству до тебя дела нет, приходится терпеть

А что значит «бо ж такі як ви»?🤔
Были бы такие, как я то и жилье у них было бы свое, и деньги, и сбережения, и помощь, и замуж бы за козла не выходили. И точно не пришлось бы терпеть
МАМА НИКИТКИ-2 13 января в 03:32
Ответ дляЛамборджини
Потому и терпят, потому что боятся, не за что жить, негде жить и помощи нет. Это сейчас хоть в Германию можно выехать, где накормят, оденут, обуют, квартиру дадут и денег.
А в Украине только на себя надежда и на близких. А если у тебя ничего нет, и у близких нет, и государству до тебя дела нет, приходится терпеть

А что значит «бо ж такі як ви»?🤔
Были бы такие, как я то и жилье у них было бы свое, и деньги, и сбережения, и помощь, и замуж бы за козла не выходили. И точно не пришлось бы терпеть
Вам біле пальтечко не дуже жме?
Ламборджини 13 января в 03:33
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Вам біле пальтечко не дуже жме?
Еще не надевала - не знаю
MarinkaRam 13 января в 07:41
Ответ дляСколько_мне_лет?
Нафіга Вам мідії?
Человек пример скорее всего привел из того, что попросила у него, а он не купил сколько она хотела, а 200 грамм всего.
Ну это я так понимаю.
dEltos 13 января в 09:21
Зумєрське покоління нарешті вийшло у світ та стикнулося з реальними проблемами?
(де мій попкорн?..))
7 3 1
Істеріомама 22 января в 23:00
Ответ дляЛамборджини
Вы бы приняли безработную, беременную подругу у себя дома до тех пор, пока она работу не найдет и не снимет жилье?
А где эта подруга раньше жила?
Natalia505 16 февраля в 17:58
Ответ дляMarynavladi
Поговорить с ним?
Про що, про глобальну кризу у світі, поки він буде її бити?
Natalia505 16 февраля в 17:58
Ответ дляНаизнанку
нахрена в 21 год беременеть
Нахрєна такі безглузді питання?
Natalia505 16 февраля в 18:00
Ответ дляКошка Мурка
Ідіоти! Я в шоці з людей... це практично молода дівчина,десь може дитина бо без життєвого досвіду. Навіщо робити її ще гірше, тим більше що вагітна! Я сама такою була, в 20 років ще є нерозуміння всієї важкості життя. Ох, бідолаха ти .. незнаю чи ти ще читаєш відписки...але моя порада, позичай десь гроші купуй квиток і тікай за кордон. Хоча б до Польщі. І чим далі втечею тим краще. Не бійся, не пропадеш ,влаштуєшся народиш всім забезпечать для малюка. Тільки як народи батька не вписуй бо буде судитися. Маму пробач, я Твою маму не розумію чесно. В мене донька теж і я,її сказала якщо не дай Бог що ,руку підніме, пяний прийде , грошей не дасть збирай речі і до мене. Така в тебе мама.. не найближча людина...Ти тепер сама, і сама мусиш тепер планувати життя і ні,на кого не покладатись. Тікай швидше,не бійся.
Гарна відповідь. Вашій дочці з вами пощастило.
Най хоч раз 18 февраля в 18:45
Ні дня не працювали? Від батьків до чоловіка?
Повертатися до батьків для початку, потім да - шукати роботу.
Вредняжка 19 февраля в 06:27
ТІКАЙТЕ ПОКИ НЕ НАРОДИЛИ. Бо буде набагато тяжче з дитиною їхати. В мене схожа ситуація, але не б‘є а п’є
Я б такое не носила, но продаю 19 февраля в 10:34
Ответ дляПацака-задирака
я не хотіла, він навмисно в мене кінчив
И что, вы в 21 год ничего не знаете про экстренную контрацепцию? И вы внезапно не заметили , что у вас задержка и не догадались сделать хотя бы тест на беременность ? Ну тогда вы либо тролль , либо не очень умная.
PANTERA_KET 20 февраля в 17:20
Ответ дляЛамборджини
Первый вариант. Переехать к маме, родить ребенка, выйти на работу.
Второй вариант - Германия, лагерь, пособие
Лучше Германия
1 1
PANTERA_KET 20 февраля в 17:21
Ответ дляСережкинаЯ
Зачем вам мидии? Наквасьте капусты. Сварите гречневую кашу. Приготовьте что нибудь из курицы.
А вам зачем цветы на др?
Білка в колесі 20 февраля в 23:25
Бідна дитинка, що народиться в такій сім´ї.Батько майже гамселить матір, мама ще не зріла зашугана людина.Може на усиновлення дитину віддати
А Я Самая Самая 23 февраля в 13:47
Автор, я опинилась в аналогічній ситуації. Виїхала до батьків закордон, тут планую народжувати, хоть жити почала, побачила сенс життя. Він тепер дзвонить і хоче щоб я повернулась, каже що все на світі для дитини зробить, а як були разом, то жлобився 500 на пелюшки дати.
Пухнасті штани 25 февраля в 06:07
Ответ дляСонечко
Автор, что с вашими личными деньгами? Потяните съем и обеспечение на год как минимум?
В 21?
Лапка 26 февраля в 12:23
Ответ дляШумелка Мышь
От мамы поддержки нет, зато дитятку отдать планируете.... Про мидий конечно слезливо...но перегнули
А что с мидиями не так? Я тоже иногда прошу купить грамм 200-300 мидий, хочется иногда
Любовь Калистратовна 29 февраля в 16:50
Уезжайте за границу он вас там точно не достанет. А про,, заставит вернуться ,, это больше о вашем психическом здоровье. Потому что здоровые женщины не позволяют с собой так обращаться и тем более возвращаться к такому если ушли. Созависимость проработаете с психологом , есть бесплатные по телефону доверия. Есть центры помогающие женщинам которые испытывают насилие.
Любви вам! 01 марта в 17:32
Срочно ехать в Ирландию. Срочно. Пособия не сократили, принимают. Едьте и не бойтесь ничего. Германия сейчас, намного хуже условия.
Радикальная 04 марта в 00:34
Автор как вы?( Поменялось что то в лучшую сторону у вас?
АгатаХристя 04 марта в 12:51
План дій.
1. Відкладіть грошей на певний час (декілька місяців хоча б).
2. Знайдіть, де можете пожити (у родичів, подруг, знайомих або у спеціальному центрі)
Поки живете з ним і збираєте кошти, старайтесь максимально нейтрально з ним спілкуватись і не вестись на маніпуляції і стримувати себе, вести себе максимально спокійно.
3. Паралельно шукайте віддалену роботу. Або якщо офлайн, то теж подумайте, з ким можете залишати дитину. Мама у вас теж токсік, тому тут складно.

Далі вже побачите, що робити. Наприклад, зможете працювати і орендувати квартиру/кімнату. Або ж буде якась подушка і зможете поїхати за кордон.

Чоловіку про свої плани не кажіть! І про те, що збираєте гроші - теж. Робіть все максимально секретно. Потім, коли його не буде вдома, зберіться і поїдьте. Бажано все-таки в місце, про яке він не знає.

Звичайно, найкращий варіант - це спеціальний центр, бо там дають і житло на певний час і мабуть, зможуть допомогти з роботою.
АгатаХристя 04 марта в 12:56
Почитайте про психологічний ’метод сірого каменю’. Поки живете з чоловіком і не можете нікуди піти, це дуже допоможе. Ось:
https://budni.robota.ua/career/nudhuy-manipulyator...

Ще бажано змінити номер телефону, коли переїдете, щоб він не міг вас знайти.
Паратруперсупер 06 марта в 09:20
Ответ дляMs. Скромность
Автор,втікайте за кордон.А він не зможе виїхати.
це напевно найкраща ідея.
Кусюче сонечко 07 марта в 17:48
Ответ дляЛамборджини
Первый вариант. Переехать к маме, родить ребенка, выйти на работу.
Второй вариант - Германия, лагерь, пособие
Причому другий значно «радужнее»