Пацака-задирака• 12 января 2024

Дуже вагітна, чоловік почав піднімати руку.Допоможіть скласти план дій для втечі

Десь з 4 місяця, коли я вже не могла зробити аборт, чоловік почав знущатись. Замахувався, хватає за руки (у мене синці)Я боюсь з ним знаходитись поруч, він в будь-який момент може вибухнути. Почав жаліти коштів: якщо раніше давав на все, що хотіла, то зараз не можу випросити 200 грам мідій.
Запитувала, що з ним, відповідь ’образа за те, як ти зі мною вчинила’. А справа в тому, що він дуже довго мене добивався, закохався дуже, я відшивала і потім здалась. Питаю, чи кохає, відповідь ’ не знаю’.
Так, я дура, що після того, як на мене замахувались, ще і запитую таке.
Мені здається він психічно хворий, він знайде мене, якщо поїду до мами і змусить повернутись.
Зараз я на 8 місяці, стала дуже нервовою , у мене просто трясуться руки коли він приходить додому.
Мені 21, йому 24, живемо в Харкові (проспект Науки, уточнюю, бо зараз почнеться, що я троль). Мені дуже страшно, допоможіть. Вища освіта є, але куди йти працювати? Хіба що дитину народити і віддати мамі, самій їхати на заробітки. Я боюсь його дуже. Від мами підтримки немає, відповідь ’ти його доводиш напевно, сама виновата’.
Ms. Скромность• 12 января 2024
Напишіть на нього заяву в поліцію,що ж
ще

Marynavladi• 12 января 2024
Поговорить с ним?
Шумелка Мышь• 12 января 2024
От мамы поддержки нет, зато дитятку отдать планируете.... Про мидий конечно слезливо...но перегнули
Хвець-тець• 12 января 2024
А кем работали до беременности?
Сонечко• 12 января 2024
Автор, что с вашими личными деньгами? Потяните съем и обеспечение на год как минимум?
ТАЗератти• 12 января 2024
Какая специальность?
Хвець-тець• 12 января 2024
Чийо жильйо?
Ms. Любмая жена• 12 января 2024
Эх, сорвалась 🤣
Прокачую сідниці• 12 января 2024
Ответ дляХвець-тець
Чийо жильйо?
Чийо чийо? Иво.

Наизнанку• 12 января 2024
нахрена в 21 год беременеть
автор Пацака-задирака • 12 января 2024
Ответ дляНаизнанку
нахрена в 21 год беременеть
я не хотіла, він навмисно в мене кінчив
Хвець-тець• 12 января 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
Чийо чийо? Иво.
Не ийо?
Істеріомама• 12 января 2024
Автор, подруги есть? У них перекантуйтесь
Аноним_1858• 12 января 2024
Это пересказ тупого росиянского сериала?
Ламборджини• 12 января 2024
Первый вариант. Переехать к маме, родить ребенка, выйти на работу.
Второй вариант - Германия, лагерь, пособие
автор Пацака-задирака • 12 января 2024
ясно, підтримки тут не буде. дякую, дуже ’допомогли’
сповіщення теми вимикаю, не хочу себе травмувати
СережкинаЯ• 12 января 2024
Зачем вам мидии? Наквасьте капусты. Сварите гречневую кашу. Приготовьте что нибудь из курицы.
Хвець-тець• 12 января 2024
Ответ дляЛамборджини
А мужика куда?
Ms. Любмая жена• 12 января 2024
Ответ дляНаизнанку
нахрена в 21 год беременеть
Он долго добивался) и добился

Істеріомама• 12 января 2024
Ответ дляХвець-тець
А мужика куда?
Выгнать
Хвець-тець• 12 января 2024
Ответ дляІстеріомама
Выгнать
А мидии кто купит?
бибизяна• 12 января 2024
Їхати за кордон
Я погнала• 12 января 2024
В Харькове есть шелтер
есть центр помощи беременным.
уехать к маме как вариант
Ms. Скромность• 12 января 2024
Автор,втікайте за кордон.А він не зможе виїхати.
Шумелка Мышь• 12 января 2024
Ответ дляПацака-задирака
я не хотіла, він навмисно в мене кінчив
Удалено администрацией...
Прокачую сідниці• 12 января 2024
Ответ дляХвець-тець
Не ийо?
Го?
Ламборджини• 12 января 2024
Ответ дляПацака-задирака
я не хотіла, він навмисно в мене кінчив
Вы вторая от кого я это слышу. Первая моя подруга. Только то, что секс был без презерватива она не считает тем, что они не предохранялись
Ms. Любмая жена• 12 января 2024
Ответ дляПацака-задирака
Эээ, нет, автор! Уж останьтесь теперь
So_so• 12 января 2024
.
Ламборджини• 12 января 2024
Ответ дляІстеріомама
Вы бы приняли безработную, беременную подругу у себя дома до тех пор, пока она работу не найдет и не снимет жилье?