Королева краси• 12 января 2024
В мене закохався друг чоловіка. Як вирішити цю проблему без конфлікту?
Щоб вони не посварились і дружили далі
Як м´яко відмовити другу?
Королева краси
• 12 января 2024
Ответ дляБавовна
А як ви дізналися?
Чи знає чоловік?
він постійно дивиться на мене
турбується
Королева краси
• 12 января 2024
Ответ дляТигрЛьвович
Это он сказал или сами решили?
це видно по ньому
Кукусики• 12 января 2024
Если он вам уже что-то предложил, то не нужно вежливо. Рассказываете мужу и перестаете с ним общаться. Или вы считаете, что такой подлый человек должен быть другом вашего мужа?
Кукусики• 12 января 2024
Ответ дляКоролева краси
він постійно дивиться на мене
турбується
Так а как вы отказывать стбрались, если вам никто ничего не предлагал? 😂
Поліцейський патруль• 12 января 2024
Ответ дляКоролева краси
він постійно дивиться на мене
турбується
Скажите ему: «не смотри на меня и не заботься! Васе это не понравится!»
ТигрЛьвович• 12 января 2024
Ответ дляКукусики
Так ничего не сделал еще. Просто смотрит))) А автор уже не знает , что делать
Поліцейський патруль• 12 января 2024
Ответ дляКукусики
Сказала: «даже не думай!»🤣
Бавовна• 12 января 2024
Ответ дляКоролева краси
він постійно дивиться на мене
турбується
😂
Ну завтра до нас прийде друг чоловіка,ми будемо сидіти за столом і він буде дивитися на мене...і шо?
А мій чоловік на його дружину
Його друг теж часто переживає і турбується ...бо вихований
А мій чоловік на його дружину
Джем Шакіри• 12 января 2024
Ответ дляКоролева краси
це видно по ньому
Ви там губу не розкочуйте надто сильно, бо сьогодні тут вже писала одна, як у неї всі кругом закохані… А потім настало прозріння 😂
Кукусики• 12 января 2024
И мне интересно, если бы ваша подруга, предложила вашему мужу отношения, секс, вы бы хотели, чтоб муж от вас это скрыл и вы бы с ней продолжали общаться, ничего не подозревая?
Просто красавица• 12 января 2024
Ну і добре що закохався
. Хай собі кохає по-тихому, а Ви робіть вигляд, що не помічаєте
Кукусики• 12 января 2024
Ответ дляТигрЛьвович
Так то могут быть скрытые фантазии и желания автора, а друг и не подозревает о том, что ему нравится жена друга
Бася Фельдман• 12 января 2024
Ответ дляПописанная парта
Друг, то ще таке. Тут кум підкатував
И що? А як? Расскажить!
Зато в жизни героиней анекдотов чуть не побывали!..)))
Пи Пи Пилюля• 12 января 2024
Ответ дляПописанная парта
Друг, то ще таке. Тут кум підкатував
вот тут совсем не поняла разницу?
Агент Пинкертона• 12 января 2024
Ответ дляКукусики
А что, помечтать нельзя?
Пописанная парта• 12 января 2024
Ответ дляБася Фельдман
И що? А як? Расскажить!
Та нічого особливо розказувати. Поверталися після сімейного свята додому кількома машинами. Мені треба було раніше, щоб дитину вкласти, а чоловік ще лишився, аби батькам допомогти зібратися. Кум вирішив, що це його шанс і поліз цілуватися під будинком. Ну, я його за причандали взяла і стисла. Кажу, ще раз таке повториться, то відірву і на лоба пришию. Він був шокований, неочікував такого від мене, бо я ж дєвушка інтєлєгентная) Після того, як бабка пошептала. Чоловіку згодом розказала, посміялися. З кумом спілкуємося нормально, але вже він не такий турботливий, як раніше)
Пописанная парта• 12 января 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
вот тут совсем не поняла разницу?
Він нам як рідний, практично член сім´ї.
Allein74999• 12 января 2024
Какой конфликт? Это сугубо его сложности, пусть сам и решает. Если поступают предложения, то хреновый друг, такого лучше сдыхаться.
Бася Фельдман• 12 января 2024
Ответ дляПописанная парта
Вам - гром оваций и шквал аплодисментов!!!
Брависсимо!!!
Особенно хват за яйца понравился...)))
Брависсимо!!!
Особенно хват за яйца понравился...)))
Пи Пи Пилюля• 12 января 2024
Ответ дляAllein74999
значит ей нравится внимание.
Allein74999• 12 января 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
значит ей нравится внимание.
Ну и рыбку съесть и … не получится
Пописанная парта• 12 января 2024
Ответ дляБася Фельдман
Брависсимо!!!
Особенно хват за яйца понравился...)))
Брависсимо!!!
Особенно хват за яйца понравился...)))
Я старалася його вразити) Думаю, це незабутній досвід)
Пи Пи Пилюля• 12 января 2024
Ответ дляAllein74999
Ну и рыбку съесть и … не получится
люди так годами существуют и все помалкивают и дальше взглядов не идет