Калинові вуста• 13 января 2024
Купила догляд від ля рош від акне, не діє, що ще купити?
По відгукам допомагає дуже, по факту ні( зволожує лише гарно.. що б ви порадили?
Для драки• 13 января 2024
Сходить к дерматологу, может надо лечение уже (доксициклин, системные ретиноиды и пр).
Калинові вуста
• 13 января 2024
Ответ дляМульйонерша
До дерматолога, нехай лікар підбирає, тим паче має досвід
Досвід з лікарями не дуже, немає бажання до них ходити
KrupinkaSs• 13 января 2024
Аптечные средства с адапаленом,бензоил пероксидом.Вместе с уходом от ля рош
Лупаю цю скелю• 13 января 2024
Еще советую проверить гармоны и отказаться от сдобы, сахара, цельного молока, жииного мяса. Я когда перешла на ПП, прошли акне, которые 10 лет лечила.
Калинові вуста
• 13 января 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
А чим лікували? Був результат?
Калинові вуста
• 13 января 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
Які гормони радите перевірити?
Калинові вуста
• 13 января 2024
Ответ дляDasik_
Ефаклар не лікує акне.
Він може підтримувати ремісію.
Яка у вас форма та ступінь? Тільки обличчя? Давно ( з підліткового віку чи з´явилося вже в дорослому віці раптово)?
Він може підтримувати ремісію.
Зрозуміло, тоді ось чому( по відгукам читала, що наче лікує( а що ж тоді лікує?
Я не знаю яка форма, просто прищики в нижній частині обличчя, вони червоні, довго дозрівають, залишають сліди червоні. З’явилися після вагітності на обличчі ось і на грудях однакові, але на грудях їх більше(((
Крим мій• 13 января 2024
Ответ дляКалинові вуста
Бесполезно также заниматься самолечением.
Лупаю цю скелю• 13 января 2024
Ответ дляКалинові вуста
А чим лікували? Був результат?
Зинерит помогал хорошо, и разные другие средства - их было столько, уже не перечислить все. Но по факту, все они высушивали кожу. То есть просто помогали прыщ быстрее высушить, а не действовали против высыпаний.
Сейчас оставила пилинги и ретинол.
Важно так же хорошее очищение кожи. И следить за стулом, курсами пребиотики пью курсами. Но как я уже сказала, основное связываю с питанием
Сейчас оставила пилинги и ретинол.
Калинові вуста
• 13 января 2024
Ответ дляКрим мій
Тому я тут і питаю пораду)
Можливо хтось проходив, що і я
Кумася• 13 января 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
Така ж історія в мене.
Ответ дляКалинові вуста
Вам в будь якому випадку треба до дерматолога.
Препарати першого ряду ( несистемні) - це ретинол ( деріва, адапален наприклад), азелаїнова кислота ( стопакне, наприклад) , бензоїл пероксид ( наприклад, угресол).
+ Хороший базовий догляд, бо будете пошкоджувати шкіру цими засобами, її треба підтримувати і відновлювати.
Але без очного огляду схему розписати важко, та й є купа нюансів у використанні цих засобів.
Тому дуже раджу до дерматолога, акне не лікується 1 магічним кремом.
А ще - лікування акне довгий процес, від півроку мінімум.
Калинові вуста
• 13 января 2024
Ответ дляDasik_
Можливо можете порадити дерматолога? В мене досвід з лікарями не дуже(
Ответ дляКалинові вуста
Тому я тут і питаю пораду)
Можливо хтось проходив, що і я
Це все ДУЖЕ індивідуально.
І причини у всіх свої. Моє акне зі мною з 13 років, генетично зумовлене, тому мені, наприклад, ніякі дієти, перевірки гормонів і т.д. не дали результату.
Допомогли лише системні ретиноїди.
Якраз вже закінчую курс, але не розслабляюся, бо розумію що це хронічне.
Допомогли лише системні ретиноїди.
Альфред Шнитке• 13 января 2024
Ответ дляКалинові вуста
Ви в якому місті?
Крим мій• 13 января 2024
Ответ дляКалинові вуста
Тому я тут і питаю пораду)
Можливо хтось проходив, що і я
Проходили многие.
Но у каждого свой индивидуальный организм, причины и лечение.
Как вам может помочь опыт других людей?
Калинові вуста
• 13 января 2024
Ответ дляКрим мій
Проходили многие.
Как вам может помочь опыт других людей?
Я можу спробувати їх засоби і побачити чи буде результат
Крим мій• 13 января 2024
Ответ дляКалинові вуста
Ну пробуйте🙈
Калинові вуста
• 13 января 2024
Ответ дляDasik_
Це все ДУЖЕ індивідуально.
Допомогли лише системні ретиноїди.
Зрозуміло, дякую, здоровя вам 🙏
Ответ дляКалинові вуста
Київська область
Якщо до Києва близько - Євродерм нічого так.
Але я думаю з вашим запитом справиться будь який сучасний дерматолог ( який не буде радити вмиватися дігтярним милом і протирати садіцидовим спиртом).
Я ще в внсті знайшла для себе дерматолога, читаю її, дуже подобається, у неї написано що вона консультує онлайн, але я не пробувала.
Калинові вуста
• 13 января 2024
Ответ дляDasik_
Дякую
Угадайс• 13 января 2024
Ля Рош вобще не пошел дочке, ещё и посыпало, так же и сераве. Корейскую смотрите и хорошо подбирайте, это очень индивидуально. Например дочке совершенно не идёт ниацинамид, ни грамма. На корейской все хорошо, есть действенные средства без него в составе
З бісиками• 13 января 2024
Ответ дляКалинові вуста
Ну тоді далі підбирайте наугад. Так звичайно, кращий досвід буде.
Горня капучіно• 13 января 2024
Если у вас то самое настоящее акне, то нужно сходить к дерматологу и сдать все необходимые анализы и соскребы. И только потом из этого уже исходить. Может быть у вас подкожный клещ, или что-то другое может. В любом случае надо идти к дерматологу. Если есть возможность, то к проверенному частному, а не в поликлинику. так как в поликлинике у всех заезженная пластинка: диета, молочка, умывалки и прочее бесполезная фигня. Ну и на худой конец ретиноиды, но их назначает только врач. Да и вообще, по сути акне не лечится, а может только уйти во временную ремиссию. То есть надо будет всё равно поддерживать эффект через время
В любом случае, не сдавайтесь и доведите это дело до конца, потом скажете себе за это спасибо). Обнимаю Вас в этом деле 🤍