Love_Love_Love_• 13 января 2024
А ви памʼятаєте як чеченські біженці ходили по квартирам просили їду одяг?
Памʼятаєте таке з 90х?
Тоді їх так всі не любили боялись. Ех…..мозгителевізор. Всі вірили рашці, старались не впустити їх, потім підʼїзди стали на ключ закривати.
А то просто люди, жертви війни, які втратили дім і багато цінного в житті через ванючу рашку
Ответ длямари10
Первый раз такое слышу. В каком это городе? Впрочем в 90х сами без еды были.
У Львлві.
А я памʼятаю і слово біженці тоді було повʼязане з чимось страшним як і чеченці
Ответ для vihola
Жодного чеченського біженця не памʼятаю, їх приймали в Європі, який сенс був
побиратист в Україні?
Цигани могли себе видавати за біженців і за потерпілих від повені та пожеж.
побиратист в Україні?
Циганів потерпілих від повеней теж памʼятаю
Матрьохи, ви не рукаліцо ліпіть, а читайте скільки крові на ваши руках і втрачених доль
Ответ дляRenesmeе 16
Ні, у нас тільки цигани підтоплені із Закарпаття ходили
Чому тільки цигани? Закарпатці теж ходили, таких я памʼятаю теж
катерина12009• 13 января 2024
Винаймаю квартиру людей які тікали з Грозного, різна доля спіткала їх родину. Доброзичливі, розуміють як лишитися ну з чим.
Ответ для vihola
Скільки вам років?
Слово чеченці раніше ніколи не було для українців страшним, допоки парашка з них яничар не зробила.
Ну так про це і мова.
Ну ще скажіть що з початку першої чеченської війни не велась пропаганда на тему: чеченці терористи?
Щоб ходили і просили то не чула за таке.
В нас у школі навчались діти. Гарні дітки, гарні родини.
Наші старші хлопці, з нашого двору, тоді добровольцями на захист Ічкерії поїхали, то як Боги для нас були.
Але в нас традиційно було завжди не довіряти русні. В мене до кумедного навіть доходило - я завжди на всіх спортивних змаганнях, футбол і тд проти тоді ще срср вболівала. Симпатизувала італійцям (лижні види спорту), у футболі - Аргентина.
А вже як совок розпався то і поготів плювати на рашку було. Навпаки завжди співчувала тим проти кого вони були.
Ответ для vihola
Закарпатські цигани.
Не ходять нормальні люди по хатах побиратись в 21 столітті.
Угу …….то було ще 20 століття.
Ви видно нічого про 90 ті не знаєте
Ответ для4мама
Я сирійських пам´ятаю. За одного заміж дочка сусідки по під´їзду вийшла.
Сирійських теж памʼятаю, відносно недавно, років 10 тому
Olga Zelenyak• 13 января 2024
Не помню, чтобы их кто-то не любил. Мой папа дружил с двумя чеченцами, которые с семьями приехали в Украину. Мы проводили время вместе с их детьми. Потом они уехали в рашу.
И они точно не ходили по квартирам.
Ответ дляLove_Love_Love_
Угу …….то було ще 20 століття.
Ви видно нічого про 90 ті не знаєте
Всім відомо коли була війна і в 90-ті ніхто крім циган по хатах не ходив.
Не треба робити з чеченців, які від русні пострпждали, жебраків.
В них потужна діаспора по всьому світі, одні одних підтримують.
MashaizDusha• 13 января 2024
Не пам´ятаю такого ніколи. Під Києвом жила. В нас не було чеченців поряд взагалі.
Виктория1104• 13 января 2024
Очень хорошо помню 90-е.Никакие чеченцы в моем городе не ходили по квартирам.