Астановитесь• Изменено 53 минуты назад

Як фармкомпанії наживаються на українцях, мій досвід

Купую рік ліки, які приймаю щодня, останній раз купила упаковку за 1300, це середня ціна на них в аптеках. Сьогодні вирішила поновити запаси, бо вже закінчуються. Йду на Таблетки, і що я бачу? Така само упаковка коштує біля 800 гривень, є й 700, є старі запаси по 1110-1600. В аптеці сказали, що нарешті почали займатись перевіркою ціни на ліки і не дозволяти ставити захмарні. Скільки років ці …. займались здирництвом, і отримували надприбутки…
автор Астановитесь • 36 минут назад
Ответ дляСиреневенькая
Так название подешевевшего препарата будет? Или эта информация доступна только в рабочих чатах работников марафона?
Із-за таких неадекватів як ви-ні, назви не буде
Сиреневенькая• 36 минут назад
Ответ дляАстановитесь
Никто и не сомневался)
Указка• 35 минут назад
Ответ дляСиреневенькая
Ни одни лекарства не подешевели. Некоторые еще и пропадают, что приходится через посредников заказывать...
А де ви замовляєте ті, яких нема? Мені з усіх дженериків препарату підходить лише один, і він зник з аптек. Купила інший, страждаю від побочок…
автор Астановитесь • 35 минут назад
Ответ дляНога на ногу
вы раньше их брали тоже через таблетку?
и сейчас упали в цене на 40 %?
Так, не на 40%, а на приблизно 80
Манка Я• 34 минуты назад
А фармкомпании не должны наживаться? Как и любой бизнес, они создаются с целью получения прибыли. И ограничением может быть только конкуренция и гос. регулирование
Пишу каліграфічно• 34 минуты назад
Ответ дляСиреневенькая
Это ж насколько в нашей стране все херово, что даже невозможно придумать хоть отдаленно похожую на правду трольную тему о том, как все хорошо...
Фарма завжди наживалась на споживачах. І це від країни не залежить.
Нога на ногу• 33 минуты назад
Ответ дляАстановитесь
Так, не на 40%, а на приблизно 80
шо?
автор Астановитесь • 33 минуты назад
Ответ дляСиреневенькая
Неужели сифилис лечите на постоянной основе?
А ви так і не вилікували, бачу, вже до мозку добрався
Сиреневенькая• 32 минуты назад
Ответ дляУказка
Apteka11 в вайбере.
Но мне нужен определенный препарат. Я не уверена, что этот посредник может все необходимое
автор Астановитесь • 31 минуту назад
Ответ дляСиреневенькая
Ясно, тут все без змін-що не не пиши, обіллють помиями з ніг до голови, навіть не здивована😂
Сиреневенькая• 30 минут назад
Ответ дляНога на ногу
шо?
Боярышник, похоже, ее препарат)
автор Астановитесь • 29 минут назад
Ответ дляСиреневенькая
Никто и не сомневался)
То чого ж питаєте?
Нога на ногу• 29 минут назад
Ответ дляСиреневенькая
Боярышник, похоже, ее препарат)
было 1300
стало 800
дешевле на 38.5% если точно, около 40
какие 80
автор Астановитесь • 27 минут назад
Ответ дляУказка
Якщо ваша хвороба специфічна, шукайте групи таких же хворих, бувають групи з продажу закордонних ліків, або замовляйте з інших міст, якщо є в Україні
автор Астановитесь • 25 минут назад
Ответ дляПишу каліграфічно
Залежить і навіть дуже
автор Астановитесь • 20 минут назад
Ответ дляНога на ногу
шо?
Від якої суми ви взяли 40%?
Телепузик• 19 минут назад
Так как они наживаются, если подешевело? И причем тут фармкомпании, если проверяют и завышают цены аптеки? Где вас таки нажухали? Непонятно.
автор Астановитесь • 19 минут назад
Ответ дляСиреневенькая
Боярышник, похоже, ее препарат)
Вам допоміг? бо схоже, що не дуже
Нога на ногу• 19 минут назад
Ответ дляАстановитесь
Від якої суми ви взяли 40%?
чуть выше расписала - а теперь вашу математику, если можно
Аліса-90ae• 18 минут назад
Я в 22році вперше сплатила за інсулін.бо тепер він виявився коштовний.за 28років мого стажу.в Запоріжжі аптеки належать лікарям тому немає про що говорити.хвора бідна приречена країна
Сегодня сержусь• 18 минут назад
Ответ дляАстановитесь
По карті видно ціни в різних аптеках, я вже вивчила за рік приблизно де скільки коштує.
Провізор озвучив, що закупка стала набагато дешевшою, що ж тут ще думати.
Вперше про таке чую. Регулярно купую ліки також. Все тільки дорожчає.
Кастрюлька• 14 минут назад
Ответ дляАстановитесь
Или эта аптека подделку закупила
Сиреневенькая• 13 минут назад
Ответ дляАліса-90ae
А я в 2023 впервые заплатила за гистологию после операции. По направлению, на минуточку.
Гистология ребенка. Нет денег - и не узнаешь какое образование удалили у ребенка! Нормально?
автор Астановитесь • 11 минут назад
Ответ дляКастрюлька
Или эта аптека подделку закупила
Ні, ця аптека не одна
Манка Я• 9 минут назад
Ответ дляАстановитесь
Ні, ця аптека не одна
Чем больше сеть, тем дешевле она может закупать лекарства
автор Астановитесь • 6 минут назад
Ответ дляНога на ногу
Перерахувала, так, здешевшав приблизно на 40 відсотків.
Не в ту сторону порахувала
автор Астановитесь • 4 минуты назад
Ответ дляМанка Я
Чому ж раніше не закупляла дешевше?
Нога на ногу• 4 минуты назад
Ответ дляАстановитесь
Не в ту сторону порахувала
вы издеваетесь?
ВільнаНазавжди• 3 минуты назад
Ответ дляАстановитесь
Не хочу озвучувати, суть не в назві
Зайдіть на таблетки.юа і перевірте ціну на ваші
Капец. Зашла , посмотрела, расстроилась. Почти в два раза дороже стало(
автор Астановитесь • 2 минуты назад
Ответ дляНога на ногу
вы издеваетесь?
Давайте краще мовою математики, ваш хід