Заставляличка• 08 декабря 2025

Это же дети…

Нет слов.
Лгин• 08 декабря 2025
Ответ дляЗабула що?
А теперь представьте,что всё это смотрят и читают крымчане.Не трудно догадаться,что они думают
Та давно пох, що вони думають. Більшість з них продались за 30 срібняків. Адекватні або виїхали, або мовчки сидять і не висовуються, бо страшно за життя.
Творю чудеса• 08 декабря 2025
Ответ дляКукарикуууууу
Удалено администрацией...
Так вас багато . Гончар правий був
Лгин• 08 декабря 2025
Ответ дляВероятненько
Коли вони здавали хати в 2022 р по 40тис - я вже зрозуміла, шо то за люди. А потім вони почали здавать чоловіків приїжджих...
А ті що здають хати по 40 тис нашим військовим в прифронтових містах ви як назвете?
Лгин• 08 декабря 2025
Ответ дляТворю чудеса
Так вас багато . Гончар правий був
Донбас не ракова пухлина. Ракова пухлина це то насєлєніє нащадків, яких було завезено з Московії після голодомору.
Творю чудеса• 08 декабря 2025
Ответ дляЗабула що?
Ще б ми переживали про те , що будуть думати якісь запроданці.
Забагато честі …
Творю чудеса• 08 декабря 2025
Ответ дляВероятненько
Показуйте скрин оплати на 40 тис .
База_птеродактилей• 08 декабря 2025
Ответ дляЩас ухожу
Есть скрины самого аккаунта авторкм с теткой в маске и ответы ей на удаленную публикацию. То что ситуация фейк вполне вероятно, но вместо того, чтоб волать «ипсо» и «методички» компетентные органы должны разобраться. Тем более это не первая подобная ситуация.
Скріни є, а посилання немає. От цікаво
KriskaA• 08 декабря 2025
Тупенька така провокація.
KriskaA• 08 декабря 2025
Ответ дляВподобайден
Труха помойка )
ФСБшная причому помийка.
Remensa• 08 декабря 2025
Про меню з львівського ресторану вже забули? Ще в Києві щось було.
Ідіоти ще не зрозуміли, що команда хуйла не спить ніколи і клепає фейкові відео і акки? Очі відкрийте і не розносьте лайно
KriskaA• 08 декабря 2025
Ответ дляЛгин
+ 1000 Донбас ще довго говорив українсько і по селах. Але кількість навозних в індустріальний регіон зробила свою справу.
Творю чудеса• 08 декабря 2025
Ответ дляKriskaA
Тупенька така провокація.
Така ж як і більшість тутешніх тем .
Від адміністрації реакції 0 🤬
Бабулька• 08 декабря 2025
Фейк або прикол
автор Заставляличка • 08 декабря 2025
Ответ дляБабулька
Фейк або прикол
Смешного мало.
Бабулька• 08 декабря 2025
Ответ дляЗаставляличка
Смешного мало.
Та прям
автор Заставляличка • 08 декабря 2025
Ответ дляRemensa
Запостили многие каналы-миллионники. Если это реально было - ее найдут.

Потому что есть статья в Кримінальному кодексі за такое.
автор Заставляличка • 08 декабря 2025
Ответ дляТворю чудеса
Така ж як і більшість тутешніх тем .
Від адміністрації реакції 0 🤬
А яка має бути реакція? Поки що не бачила ніде ні підтвердження ні спростування.
Творю чудеса• 08 декабря 2025
Ответ дляЗаставляличка
Вам адміни мали б дати повний бан .
Тему закрити .
Але це не той випадок , на жаль.
автор Заставляличка • 08 декабря 2025
Ответ дляТворю чудеса
Вам адміни мали б дати повний бан .
Тему закрити .
Але це не той випадок , на жаль.
За що? За новину з каналів мільйонників?
Пушап Мі мі• 08 декабря 2025
Ответ дляRemensa
І що? Може та альона сама клепає і сама скрінить. Ніхто не може знайти цього клоуна в масці, тільки альона знайшла.
я не дуже розбираюсь в інсті і в тредсах, може воно видалило сторінку чи закрило її для сторонніх
ось що знайшли
https://www.threads.com/@agadzhanjan/post/DSAkyc8j...
автор Заставляличка • 08 декабря 2025
Ответ дляПушап Мі мі
ось що знайшли
Тобто це російський фейк?
Творю чудеса• 08 декабря 2025
Ответ дляЗаставляличка
Читай що пишуть .
Навіть помилки не виправляють .
Пушап Мі мі• 08 декабря 2025
Ответ дляЗаставляличка
Тобто це російський фейк?
дуже схоже.

на мовні питання народ з задоволенням ведеться, тому такі вкиди ще будуть
Kidstaff Bot• 08 декабря 2025
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Aesonne• 08 декабря 2025
Ответ дляОдинРазНадетое
То Фаріон розганяли тепер ці картинки. Тьху.
Але. Задовбали. Ви в Україні, вчіть мову. Я була в Польщі, то там ніхто не розуміє іноземну. Навіть якщо знає англійську. Чому в Україні має бути інакше?
Я з Харкова якщо що. Українська не така складна, якщо російську знаєш
Удалено администрацией...
Remensa• 08 декабря 2025
Ответ дляПушап Мі мі
ось що знайшли
Мене в тредс немає. Але ж ніхто не дав посилання на сам пост. І номер садочку не написано. І взагалі, звідки та переписка?
Coffee is Love• 08 декабря 2025
Ответ дляЗаставляличка

І яка ж це стаття?
Coffee is Love• 08 декабря 2025
Ответ дляЗаставляличка
За тупість та розгон фейків болотяних
Remensa• 08 декабря 2025
Ответ дляЗаставляличка

Цікаво, звідки ноги ростуть. Хтось же знайшов?
Я_в_декрете• 08 декабря 2025
Ответ дляRemensa
Нашли чье фото использовалось на аватарке - русская karina_bobkova. В закрепленных life2 как раз ее аватарка.