Мию вікна у мороз• 13 января 2024

Герпес кожен раз після нежиті. В одномі і тому ж місці

Як його швидко зупинити,щоб не киснув тиждень?
Ацикловір і мазь минулого разу не дуже допомогли,заживав довго
Може хтось пролікувався,щоб довго ця зараза не вилазила?
MaryKa• 13 января 2024
Курс ацикловира в таблетках, на старте лучше начать, надолго забываю про герпес. Мази все бесполезны.

ВільнаНазавжди• 13 января 2024
Все мази до ..., пропила курсом протефлазид, пока в норме, почитайте инструкцию, отзывы. Мне советовал врач
Покорительная• 13 января 2024
Укреплять иммунитет.
Самое простое - купить на рынке пчелиную пыльцу и натощак утром чайную ложку пыльцы запить стаканом воды.
автор Мию вікна у мороз • 13 января 2024
Ответ дляMaryKa
Курс 5 днів чи більше?
Ответ дляВільнаНазавжди
Дякую. Думала вде про нього
Ответ дляПокорительная
Укреплять иммунитет.
Є пилок ,буду приймати
куркулиха• 13 января 2024
Герпевір у таблетках. Тиждень пити.
Я його пью, коли тільки починає. Одразу зупиняється на губі не розносить його.
Всі мазі до...
Невидимка Майя• 13 января 2024
Валацикловір 4 таблетки - при перших відчуттях, що починає ’вилазити’. Але не завжди допомагає, на жаль
ЛолитаНеРазлита• 13 января 2024
У мене перед місячними було кожен місяць :( попила курс герпевіра. Потім протефлазит пила курс.
Десь з півроку не було.
А--аа , ще колись колола Циклоферон (бо діти підхватили ветрянку, мені було 35, а я не хворіла). То після цього не було з рік.

И_В_офигительных_штанах• 13 января 2024
При перших ознаках л-лізін і більще у вас його не буде ніколи, він навіть не вилізе. Перевірено вже мною особисто і всіма знайомими, в кого була ця проблема. Прочитала про нього на іншому форумі, то і спробувала. Все те, що писали вище мені не допомагало, а іноді навіть шкодило
Душка-свекрушка)))• 13 января 2024
ось моя тема як рятувалася від нього, коли вже нічого не допомагало
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3420642
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Десь з півроку не було.
Дякую
Парова машина• 13 января 2024
Пропейте ацикловир и не 5 дней, а курсом, может поможет от рецидивов.
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Випила зранку л лізину 1000 , але бульбашки появилися, хоча на той момент тільки свербіло. А ви в якій дозі приймаєте і скільки часу?
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Дякую
Ответ дляНевидимка Майя
Дякую,є ацикловір, його приймаю. Треба буде купити Валациклові
sky-labs• 13 января 2024
Непосредственно для лечения лучше Лаферомакс курсом.
И основное - заняться кишечником. Когда наладите усвоение того что едите, сбалансируете микробиом, то болеть будете намного реже и рецидивов герпеса может не быть вообще
Ответ дляsky-labs
Дякую,харчуюсь збалансовано,недавно пропила пробіотики
sky-labs• 13 января 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
Проверьте насколько эффективно усвоение, сдав копрограмму

И_В_офигительных_штанах• 13 января 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
1000 1 таблетка на 10 кг ваги. В мене 58, п´ю 6 таблеток 1 раз вранці до їжі за пів години
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Ого, пишуть максимально 3000. Вам хтось назначив такі дози?
И_В_офигительных_штанах• 13 января 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
Лікар. Я прочитала про нього на форумі і пішла до лікаря, щоб розібратися з дозами і ефективністю. Але я довго лікувалася, в мене вже він починався біля кожної вавки на тілі. Тобто поріз на пальці і поруч він. І жоден засіб, жодна процедура не давав результатів. Зимою він в мене просто не проходив, 3 місяці підряд.
Саме л-лізін це як приманка для вірусу герпесу. Якщо вони зустрічаються, то він вже розмножуватися не може, він гине.
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Дуже дякую. Скільки часу приймали?
И_В_офигительных_штанах• 13 января 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
Дуже дякую. Скільки часу приймали?
Зазвичай 1 прийому вистачає. Вже років 2 я так користуюсь, приблизно 2 рази в рік бувають моменти, коли перевтома, перенервую, недосплю і схоплю вірус. Примйю 1 раз і на 2 здорова. Доречі хворіти я стала набагато меньше різними грипами.
Хай допомагає! Я знаю, що то за біда і як важко я з нею боролася. Добре, коли на форумі можна інколи знайти і корисну інформацію )
Дякую ! Здоров,я вам!