Ямайк_а• 13 января 2024

Хто робив імплантацію зубів, зайдіть, будь ласка

Хто робив імплантацію зубів з нарощенням кістки, скільки по часу зберігався біль? Після нарощення кістки щелепи під імплант у чоловіка сильний біль не проходить протягом 8 днів, знеболення не допомагає, не може навіть їсти через біль. Лікар при огляді каже все ок, дивно що болить.
Чи було таке в когось? Чи є у вас хороший лікар, в якого можна взяти консультацію додатково? Дякую за допомогу, хто відгукнеться, дуже хвилююсь
Аль де Барановна• 13 января 2024
антибиотик пил?

Аль де Барановна• 13 января 2024
у меня болело дней 5, но не прям резкая боль, обычная ноющая, нимесил спасал на ура
автор Ямайк_а • 13 января 2024
Ответ дляАль де Барановна
антибиотик пил?
Коли вживляли імплант, так. А от коли зараз саму щелепу, не призначали антибіотик, лише полоскання. Мене це теж здивувало
Аль де Барановна• 13 января 2024
Ответ дляЯмайк_а
не поняла - сначала наращивают, через время имплант, у вас как было?
автор Ямайк_а • 13 января 2024
Ответ дляАль де Барановна
Йому спочатку ставили імплант в кістку, а потім (зараз) нарощували об’єм кістки навколо
Аль де Барановна• 13 января 2024
Ответ дляЯмайк_а

Через сколько?
странно немного
автор Ямайк_а • 13 января 2024
Ответ дляАль де Барановна

Через сколько?
странно немного
Десь місяця 3 різниця по часу
Аль де Барановна• 13 января 2024
Ответ дляЯмайк_а
Десь місяця 3 різниця по часу

тогда не понимаю...
по хорошему сначала наращивают кость - что бы было куда вкрутить имплант, через 3 мес уже коронку... у вас как то наоборот...
Христя в тiстi• 13 января 2024
Мені ставили міні імплантати в кістку для брекетів і теж дуже довго боліло, хоча лікар казав у інших не болит взагалі . Все індивідуально . І у кого там які нерви де. Але рекомендую вам до іншого лікаря піти

Oks_kis• 13 января 2024
Наращивали кость, спустя полгода имплантация 7к
Так долго, потому что кость долго приживалась
Аристократка-тунеядка• 13 января 2024
Ответ дляАль де Барановна

тогда не понимаю...
І в мене так. У вересні цьго року була операція. Зараз чекаю утворення кістки (зробила КТ, процес нарощення йде). Імплантація ( 1-й етап) орієнтовно планується в травні цього року.
Аристократка-тунеядка• 13 января 2024
Гадаю, що у чоловіка автора такий біль пов..язаний з самим втручанням по-перше, а по друге відчуттям ’розпирання’ від введеного кісткового порошку. Температури не має?
Аристократка-тунеядка• 13 января 2024
І якщо ви живете у великому місті, то має бути стаціонарне відділення щелепно-лицевої хірургії, там черговий лікар буде. Можна показатися. Якщо маєте КТ, рентген, записи лікаря, візьміть з собою
Дуб береза• 13 января 2024
Можливо і так як у Вашого чоловіка, коли після постановки імпланта, лікар побачив, що кістка починає просідати і вирішив добавити кісткової маси, щоб вся конструкція не завалилась. Це говорить про не дуже якісну діагностику на етапі постановки імпланта або ризиковість лікаря. Зараз було б добре звернутись не до цього лікаря, а у щелепно- лицьову хірургію, щоб вже саме щелепно-лицьовий хірург встановив чи там є проблема: кісткова маса погано приживається або просто особливості іннервації конкретної людини.
МинерАлочка• 13 января 2024
Ответ дляАль де Барановна
Не завжди. Мені робили в один раз
Аль де Барановна• 13 января 2024
Ответ дляМинерАлочка
Не завжди. Мені робили в один раз
И такое возможно. Но никак не сначала имплант, а через время наращивание.
автор Ямайк_а • 13 января 2024
Чоловік прокинувся, роз’яснив що саме робили. Я тему створила в паніці, поки він заснув після ліків.
Було нарощення другим етапом саме ясен, а не кістки. Взяли частину тканини з «нёба» зверху і вживили знизу, болить і там і там
Крихітка на всі• 13 января 2024
Якщо ви в Києві можу порадити звернутися до Жмурко Ольги клініка Святої Ірини. Вона спец з імплантації, мій чоловік в неї ставив імпланти, все пройшло дуже добре. Але нарощування кістки було до імплантації. Перший раз чую, щоб це робили після
АсобеннАя• 13 января 2024
Ой, блін, дуже співчуваю ((((
Теж мучилась після імплантації, хоч і без нарощення кістки. Виявилось - тріснув сусідній зуб, біль був нестерпний, не їла і не спала, все тільки посилювалось. Лікар через тиждень на огляді роздивився, що тріщина в зубі поруч, а зона з імплантатом в порядку. Мусила йти до ендодонтиста і під мікроскопом чистити і пломбувати канали.

Ряженка• 13 января 2024
Ответ дляЯмайк_а
А до імпланта в нього не було там запалення, можливо кіста?
автор Ямайк_а • 13 января 2024
Ответ дляКрихітка на всі
Дякую за рекомендацію, так, ми в Києві. Напевно, треба нову тему робити, я неправильно описала проблему. Ясна, а не кістка другим етапом
Крихітка на всі• 13 января 2024
Ответ дляЯмайк_а
Вперше чую про таку процедуру. Але мені робили надріз на піднебінні, коли тягнули ікло брекетами. Я цей біль на все життя запам´ятала, коли анестезія відійшла. Пішла в ліс і десь з годину швидко ходила, щоб з розуму не зійти поки знеболювальне подіяло. Але кетанов добре знеболив. Можливо слабке знеболювальне чоловік приймає? Німесил може не допомогти
Kuzik9• 13 января 2024
100% у вас щось пішло не так! Вам треба терміново звернутись до лікаря. При імплантації біль тільки перші декілька днів, або ж і вгалалі його немає
Аль де Барановна• 13 января 2024
Ответ дляЯмайк_а

вы серьезно?
автор Ямайк_а • 13 января 2024
Ответ дляАль де Барановна

вы серьезно?
Так. Створила нову тему через це 🥴. Вибачте, що заплутала вас. Я так думала, після ваших відповідей засумнівалась, але чекала поки прокинеться
Аль де Барановна• 13 января 2024
Ответ дляЯмайк_а
мне это делали сразу с имплантом... зажило быстрее чем думала