Небалувана Галя• 13 января 2024

В якому віці в дитини з´явився телефон?

І для яких цілей використовує? Дитина просить , хоча об´єктивно він йому зовсім не потрібен ще багато років
Результат:
вже голосів: 219
114 (52.05%) 7-8
38 (17.35%) 9-10
24 (10.96%) Інше
22 (10.05%) Результати
21 (9.59%) Після 10
булоТАЙминуло• 02 марта 2024
Ответ дляНебалувана Галя
В школу не можна з телефоном, та і сам ходити не буде
Наш випадок.
Подарували в 10 років смартфон.
Але з 6 років для ігор був вдома планшет.

Простоваля• 07 марта 2024
В другому класі кнопочний. 11 років досі з ним.
Танго утрьох• 09 марта 2024
У моего ребенка телефон появился в 10 лет и только потому что война началась(((. Ребенок сидел после Харькова в глуши где у нее кучкс секций, репетитор английского, прогулки с друзьями. Ну некогда ей было особо в телефоне зависать. Для связи у ребенка были часы, потом кнопочный телефон. Для связи этого с головой хватит!
А вынуждены были переехать в глухое село. Так там детей почти нет. А те что есть выходят на улицу и в телефонах на лавке сидят. Ну там ни площадок, ни стадионов ни секций нет.... Ну и пришлось малой дать смартфон, чтоб ей было как с местными взаимодействовать. Такое себе влияние. Сейчас вернулись домой. Смартфон у ребенка с род. Контролем. Ну и у нее школа до 15 или до 16 часов. Дз делать часа полтора -два.... Есть спорт секция, репетитор английского и с друзьями гуляет. С друзьями на прогулке в телефоне не сидят ( как сельские дети, это мрак). В Харькове детям есть чем заняться и куда пойти
Танго утрьох• 09 марта 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Автор даже вариант такой не указала. У нас тоже так, но тогда ещё кнопочные были. Ей хотелось- мы подарили, не вижу проблемы. Ну и что, что объективно не нужен. Звонила бабушке, папе на работу, бабушка ей звонила на личный, а не через родителей, ребёнок счастлив, почему бы и не купить?
Ну кнопочный телефон это не телефон)))) это так звонилка. Его во сколько угодно можно дать ребенку. А смартфоны - это круглосуточное втыкание детей в экран. Очень вредно для нервной системы!
БезВзяток• 11 марта 2024
С 8 лет.
Шальная коклетка• 13 марта 2024
В 6 у обох дітей
Пухнасті штани• 14 марта 2024
До школы, но пользуется когда я разюлокирую. Для игр конечно, для чего ж еще.

Я на хвилинку• 02 апреля 2024
Начали с часов во 2 классе, сейчас 5. Папа подарил хороший телефон на нг , периодически приходится забирать, иначе меры не знает. Есть ещё простой смартфон для связи.
Я на хвилинку• 02 апреля 2024
Ответ дляВельми шановна
Екран маленький(((, для навчання планшет, комп´ютер
Если нет или выехали в гости на неделю учились по телефону , был ещё ноутбук старенький, там только книги открывала.
Я на хвилинку• 02 апреля 2024
Ответ дляНебалувана Галя
В школі телефони заборонені повністю
Если только на игр, вайбер, звонки, но тогда вам надо это контролировать
Я на хвилинку• 02 апреля 2024
Ответ дляВельми шановна
Це правильно. Не то шо в нас - грають на перервах
А у нас на уроках..( дистанционка)
Я на хвилинку• 02 апреля 2024
Ответ дляКоко Шанель
Зараз такий світ, телефон, планшет, ноутбук (хто що може дозволити) має бути у дитини. Друге питання, що треба контролювати час його використання.
Дополнительная хлопота
Нульовий сантиметр• 11 апреля 2024
Кнопковий був з 5 років.
Лишали дітей самих вдома ненадовго, треба був звʼязок. Або на заняттях. Та ж історія. Користувалися тільки за потреби.
Ну і ще зателефонувати бабусі/дідусю просто так
Нульовий сантиметр• 11 апреля 2024
Ответ дляТанго утрьох
До війни 2 роки був ковід і дистанційне навчання. Телефон був звʼязком по навчанню. Ну і для «вийти з друзями» теж треба подзвони т і домовитися. Чи у вас інші правила, і ви сама без дзвінків ходите до всіх в гості?
автор Небалувана Галя • 11 апреля 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Встановлюєте обмеження окремо на кожну програму
Танго утрьох• 16 апреля 2024
Ответ дляВельми шановна
Чому має? Для чого телефон в школі, якщо мама приводить, забирає .
Зв´язок повинен бути. Для цього є кнопочний телефон або смарт годинник. Дитина може подзвонить в екстренній ситуації. А навіщо смартфони без батьківського контроля дітям в школу дають мені не зрозуміти. Це батьки самі дитині заважають навчатися
автор Небалувана Галя • 16 апреля 2024
Ответ дляТанго утрьох
Для зв´язку є вчитель
Котомафия• 13 мая 2024
Ответ дляНебалувана Галя
Ми за кордоном
А вам зачем телефон?
Daniel4578• 21 мая 2024
Я с телефон с 4-5 лет

я модница• 28 мая 2024
Ответ дляГоловний кошак
З 7 років (2. Клас) з батьківським контролем встановленим. Для звʼязку. Син мені сповіщення відправляв у вайбер, або телефонував що б спитати коли я за ним приїду (з ранку школа, потім гпд і я його забирала). На в кінці 3 класу класний керівник зробила дитячу групу в вайбері. Якісь завдання цікаві скидала, діти домашкою ділились. Вчились спілкуватись (в групі були прописані правила).
Подскажите что такое родительский контроль? Это программа или что ?
Головний кошак• 28 мая 2024
Ответ дляя модница
Так, програмки різні є. З тих що я знаю - Фемілі лінк (у мене на самсунгу одразу завантажена була), Где мои дети. У айфоні вшита прога Контроль екранного часу.
я модница• 28 мая 2024
Ответ дляГоловний кошак
А программы платные?
Головний кошак• 28 мая 2024
Ответ дляя модница
А программы платные?
Фемілі лінк безкоштовна. Айфонівська прикручена в самій прошивці, то ж теж безкоштовна.
Інші є різні, треба дивитись.
nell• 13 июня 2024
в 7-8 як почав сам пересуватись по місту: до школи, на тренування, тощо
Свекруховна• 13 июня 2024
В 8 для связи и просмотра мультиков
Стрибну в гречку• 16 июня 2024
С 6
Одяг та сумки• 29 июня 2024
устаршої в 8м.
У молодшої ноутбук є - для учьоби 1й клас був. Телефона нема. Восени буде день народження 7м років тато обіцяв телефон, а я проти- поки не вирішили з чьоловіком чи купим. Не хочу щоб дитина в ігри зависала
Ширли-Мырли• 01 июля 2024
Первый класс умные часы, второй уже с телефоном.
Анонім Перший• 11 июля 2024
Ответ дляНебалувана Галя
Ми за кордоном
То орієнтуйтеся на своє оточення, а не на дітей, в яких геолокації і додаток з тривогами мастхев
Инстагра_мерша• 29 июля 2024
До 10 років був телефон для звʼязку.
З 10 вже смартфон.