Колишня муза• 14 января 2024
Что из экономной кухни радует Ваше брюшко?
У меня гречка с лучком)
А у Вас?
Бавовна• 14 января 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Є капуста і є часник. Як зробити салат? Просто видавити і заправити майонезом?
Як ви варите вівсянку? В мене це каша малаша виходить. Брала різних виробників, готувала за різними рецептами. Все не те.
З моїх це тушена капуста. І деруни з картоплі +суміш вок з атб, перебити все на блендері і посмажити і ще банош (кукурудзяна каша з шкварками і трохи сиру) з солодкого яблучна шарлотка. Але мені простіше, я в селі, овочі, фрукти, борошно - все своє
так овсянка вязкая каша.рассыпчатой она не бывает.
вкусная свежесваренная.
в былые времена тот геркулес никто не ел пока не пришла эра фитнеса.
точно так же и гарбуз.
ногами подбрасывали,свиней им кормили, а теперь это суперфуд тыквенный суп-пюрээээ...))
вкусная свежесваренная.
точно так же и гарбуз.
Бавовна• 14 января 2024
Ответ дляЛовлю капці
Приготувала бюджетно мʼясний пиріг, бо по акції взяла тісто готове та фарш у новусі зі знижкою 40%. Вийшов великий протвінь.
Тісто поділила на 2 частини, розкатала.
Начинка: 0,5 фаршу, 1 цибулина, 1 картоплина - дрібним кубиком. Сіль, перець, спеції- за смаком.
1 частина тіста, зверху розмазала начинку, закрила 2 шаром тіста, защіпила края. Виделкою проколи. Замазала 1 яйцем.
У духовку на 45 хвилин, 180 градусів. Швидко, смачно та поживно.
Тісто поділила на 2 частини, розкатала.
так, а що за тісто?
Кудлата хмаринка• 14 января 2024
Ответ дляБавовна
вкусная свежесваренная.
точно так же и гарбуз.
вкусная свежесваренная.
точно так же и гарбуз.
Я обожнюю гарбуз, добавляю його в пюре, бо картоп не дуже, а так то хоч якиймь смак, або в пюре селеру, зовсім інший смак. А гарбузові цукати, то просто ням нямка? Ну і зернята гарбузові в солі і сушені в печі...
А от вівсянка, то якесь бе. Як його люди їдять кожен день, роблять ліниві в банці, я його зробила, відкрила глянула на нього і викінула, навіть спробувати не захотілося
Дело было давно• 14 января 2024
Ответ дляБорода
А я з картоплею, вчора гору насмажила
Ой, какие ж они у вас красивые
Хочу также научиться)
Юлия Крамарева• 14 января 2024
Ответ дляБорода
А я з картоплею, вчора гору насмажила
Можете рецепт дати?
Хочу потренуватися,у вас вони на вигляд не зажарені,і тісто має бути м´яким судячи з вигляду.
Ловлю капці• 14 января 2024
Ответ дляБавовна
так, а що за тісто?
Бездріждове листкове заморожене. 500 г пачка
Бавовна• 14 января 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
ми їмо вівсянку часто на сніданок.
мабуть звикли і смак подобається.
а ще це не рис і не макарони.
все біле-то шкідливе.
мабуть звикли і смак подобається.
а ще це не рис і не макарони.
все біле-то шкідливе.
Бавовна• 14 января 2024
Ответ дляЛовлю капці
пиріг з такого тіста з м’ясом то смакота!
ВыФсеВрете• 14 января 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а какие полезны?
Булгур, перловка, гречка, бурый рис, овсянка (длительного приготовления). Ребёнок также любит пшеничную и ячневую каши.
Бавовна• 14 января 2024
Ответ дляЮлия Крамарева
Можете рецепт дати?
не мене питали, але здається тісто на кефірі або творожне.
точно не дріжджове.
ДелиВерка• 14 января 2024
Ответ дляЦикавенная
Салат з тертої моркви та яблука. Це супер смачно!
Салат з капусти з майонезом та часником. Топчик!!!
Цвітна аналогічно.
Печена картопля, солена риба типу тюльки та квашена капуста - вогонь у зимову пору.
Печені яблука - улюблений десерт на все життя. Обожнюю.
Какао. Кайф
Гречка з вершковим маслом - божествено.
Вівсянка з вершковим маслом і пармезаном (його там так мало, що це бюджетно) - це вибух рецепторів, улюблений сніданок.
Яйце пашот, яйце в кодлері, яйце смажене, омлет бляха. Та просто крамбл…. Мммммммм, можна вуха обгризти, так це смачно))
Гречаний суп або суп з сочевиці, розкольник, капусняк на пшоні, борщ. Ооооо!
Гарбуз. Це король овочів, цар батюшка, це мега смачно і фреш, і каша, і печений, і крем суп.
Млинчики. Клас!
Вареники - супер. Улюблені з капустою і літні з ягідьми.
Тости - обожнюю. Дуже калорійні, їм рідко. Але це справді смачно з хорошим маслом і кавою вранці, ще гарячі… мммм.
Ну і так далі. У мене таких рецептів вагон)
Цвітна аналогічно.
Какао. Кайф
Гречка з вершковим маслом - божествено.
Млинчики. Клас!
так емоційно описали🫶 Клас. Я теж все це обожнюю🥰
-Гречку з маслом обожнюю
-рис з маслом- потерти туди твердий сир
- Вареники з різними начинками, картопля +творог і шкварками полити- топчик
- салат морква часник чорносливом майонез
- салат капуста морква яблуко майонез- обожнюю
- картоплелька в мундирі, мочати в олія з сіллю і часником
- рис з білими грибами, обов´язково з зеленню
- суп з чечевиці з помідорами
- суп з гречки і білими грибами
- пиріжки з горохом , а зверху- часником з кропом...ммммм. смакота
- а картопелька жарена, з кислою капусточкою? Цибуля пахуча олійка?
- буряк варений червоний в різних варіаціях- і майонез чорносливом горіхи часник, і фета, і огірок +Горошок
- вінігрет
- салат з сердечок, квашений огірок і Горошок
- а Квасоля? Люблю суп з квасолі,
- пюре картоплі+Квасоля в пюре-поверх засмажка з цибулі
-салати з квасолі, наприклад квашена тушкована капуста+квасоля+варені сухі гриби+морква цибуля підсмажена
Оце, виявляється я бюджетненько харчуюсь- бо це добра половина меню)))
-рис з маслом- потерти туди твердий сир
- суп з чечевиці з помідорами
- суп з гречки і білими грибами
- вінігрет
- а Квасоля? Люблю суп з квасолі,
Однозначная• 14 января 2024
Гречка с жареным луком и вареной колбаской+ грибочки маринованные.
Яичница.
Хочу на Балі• 14 января 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Я картоплю у мундирі дуже люблю.
З сіллю і чорним хлібом.
А щоб зовсім смачно, то до домашньої олії додати трохи товченого часнику, посолити, перемішати, і шматки картоплі вмочити у це і їсти...
З сіллю і чорним хлібом.
А ще до тої картоплі посмажити морській окунь в муці та яйці з сіллю та чорним перцем і квашеної капусти з домашньою олією))
Настасья Пицун• 14 января 2024
Ответ дляKyklaNata
Раскажите подробнее, пожалуйста..
я делаю так, буряк (печеный вкуснее, но можно и вареный)+фета+орехи (мне вкуснее с грецким)+руккула+ олия, если без руккулы, то посыпаю сухим чесноком и чёрным перцем
Карма хамелеона• 14 января 2024
Ух яка ж Я• 14 января 2024
Ответ дляХочу на Балі
нет, не только, терка для моркови корейской, там особая шинковка, не так как на обычной кашка с водой, плюс лук так же соломкой тонкой порезан, не помню только или в обчные лук кладут....плюс чеснок. У меня состав как тонкая соломка, нет каши, не нужна мука, мало сока. Поэтому вкус, как у жаренок картошечки с лучком и чесноком, только ну очень вкусный)) И совсем не такой как у дерунов обычных, намного вкуснее. Тонкий блинчик надо делать, чтобы прожариться быстро картошка могла, она же как соломка, толще, чем в обычных дерунах.
какой интересный рецепт дерунов). А какой размер блинчика в диаметре? на всю сковороду или они по размеру как обычные деруны?
Хочу на Балі• 14 января 2024
Ответ дляУх яка ж Я
спасибо) как обычные , сколько в большую ложку влезет, то и кладете на сковороду, лопаткой хорошо прижимаете для тонкости, бочка пидгортаете,для красивой формы)
Ух яка ж Я• 14 января 2024
Ответ дляХочу на Балі
спасибо, попробую обязательно. Очень люблю деруны)
Хочу на Балі• 14 января 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Нехай смакує) Їх по такому рецепту мусиш забагато їсти)), не можна зупинитись))
Мадам Тю-лю-лю• 15 января 2024
Ответ дляЛЮБА
Горох из атб ( их марки)секретный ингредиент , горох варится если замочить за 30 минут , практически в пюре, в него соль , перец черный молотый , жареный лук , и чеснок , если любите то зелень ( мелко пошинковать ) , я очень люблю добавить бекон поджарить вместе с луком , мои нет . Можно грибочки с луком поджарить . Тонко дрожжевое тесто раскатать и много начинки , жарю на чугунной сковороде ,
А тісто покупне чи самі місите?