Булькаю• 14 января 2024
Номер на 5. Як оплачувати якщо їду з подругою і дітьми?
Порівну чи все ж таки на 5 ділити?
Дітей троє, дорослих двоє.
Дітям 17, 15 і 6 років.
Дітей троє, дорослих двоє.
Дітям 17, 15 і 6 років.
Летюча помилка• 14 января 2024
Ответ длябифидобактерияЖоржик
++++ я уезжаю на отдых чтоб от этого всего отдохнуть ,а тут ни днём ни ночью покоя и действительно,знаю 10 случаев ,когда совместный отдых с подругой поставил точку в дружбе ,т к открылись неприглядные стороны хоть дружили 10тками лет
Ми з чоловіком адекватні і друзі в нас такі ж
Їздили з кумами в Будапешт, орендували одну велику квартиру, а також були спільні поїздки з друзями на Світять кілька раз. Ще з сім´єю сестри в Карпати разом їздили. Там і куховарили разом, і будинок один знімали. Ніхто не сварився жодного разу, і дружим далі і навіть поїздки спільні плануємо.
Булькаю
• 14 января 2024
Ответ дляМарс атакует
Краще брати окремо номери. Якщо один номер, то все залежить від ваших стосунків і ціни номеру в залежності від кількості чоловік, а також чи є знижка на меншу дитину. Ціна на 5 може бути більше, ніж на 4 за той же номер. Тоді справедливо ділити на 5-х. Якщо є знижка на дитину, то ціна може бути менша за рахунок цього.
Не має номерів окремих.
На жаль
Тому тільки такий варіант
На жаль
Тому тільки такий варіант
Десь так, але...• 14 января 2024
Ответ дляБулькаю
Але кімнати дві.
Не три
А где букаете? Там можно посмотреть сколько будет стоить на 3 взрослых например? Или на 1 взрослого и ребенка?
Дети как распределяются между взрослыми?
Кава з адреналіном• 14 января 2024
Ми таким же складом знімали аппартаменти з кумою. 2 кімнати + велика гостьова, кухня, 2 санвузла і відкрита тераса. Прекрасно відпочили, ніхто нікого не напрягав, діти ввечері знаходили спільні заняття, ми на терасі насолоджувались місцевим вином) Ділили пополам як оплату житла так і продукти, хоча в неї 2 дитини, але для мене то не критично і я сама запропонувала такий підхід.
Десь так, але...• 14 января 2024
Ответ дляНе зацілована
Ділити пропорційно на всіх! У 6 років вже скидок нема на проживання. особливо після ковіду.
Вообще нет, до 10 лет часто букинг давал скидку на ребенка
Играю у края• 14 января 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
С таким возрастом детей - делить на 5
З будь яким віком дітей ділити треба і на них також.
Луноликая Вика• 14 января 2024
Ответ дляЛама_мама
Такой номер еще попробуй найди. Я б на 2 семьи делила
В одній сім´ї мама з п´ятирічною дитиною, в іншій мама і двоє дітей 15 і 17 років. Справедливо?
Бесконечность-не предел• 14 января 2024
Ответ дляМарс атакует
Апартаменти чи будинки не роблять знижки на вік проживаючих. Зазвичай вони вказують межу скільки людей можуть прийняти - до 6 чоловік, або до 8 чоловік.
І не важливо чи буде 8 чоловік чи 1.
ЛеньГуглить_правда• 14 января 2024
Ответ дляУдальонка
Тут ви не праві. Навіть в літаку 13 років це вже доросла. В готелях так само
В самолете бесплатно до 2х лет и то не во всех ак и направлениях
Булькаю
• 14 января 2024
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Я не перший раз винаймую на відпочинку житло ще щ якоюсь родиною.
На Сардинії арендували віллу на 3 родини, як же ж ми тоді чудово відпочили.
Удальонка• 14 января 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
І?
Марс атакует• 14 января 2024
Ответ дляБулькаю
Не має номерів окремих.
На жаль
Тому тільки такий варіант
На жаль
Тому тільки такий варіант
Ціна номера на 4 і ціна номера на 5 - різні?
Булькаю
• 14 января 2024
Ответ дляМарс атакует
Я не знаю :))
КликОЛЬКА• 14 января 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Ну то ви адекватна людина, добре що автор не ваша кума)))
Лама_мама• 14 января 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Да, каждый занимает одну комнату, остальное общее. Это не отель, где стоимость зависит от возраста или когда кто-то что-то больше съест
Марс атакует• 14 января 2024
Ответ дляБулькаю
Я не знаю :))
Так це важливо. Якщо ціна не змінна, то ділити на сім´ї відповідно по кімнаті. Якщо більша за рахунок п´ятої людини,то на 5.
Булькаю
• 14 января 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Для мене це теж не критично.
Дякую за відповідь по темі
Удальонка• 14 января 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Старше 2х - полноценная оплата
Ні, я купую квитки часто. Відкрийте лоукости і подивіться
Ну хіба ви тільки бізнес класом, то там я не знаю як.
КротоТо• 14 января 2024
Якщо ви в різних кімнатах, то навпіл, на дві родини. І все. Дурний тон нерідних дітей в одну кімнату запихувати
Десь так, але...• 14 января 2024
Ответ дляУдальонка
Мы тоже сколько летали, для дочки билет меньше стоит, правда не знаю сейчас еще скидка или нет, последний раз в прошлом году летали, 10 ей было
КротоТо• 14 января 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Вони не харчування оплачують, а кімнати. Кожній родині по кімнаті. Це 50/50
Белая и пушистая• 14 января 2024
Ответ дляБулькаю
Чому?
В номері будемо батьки спати.
номер на сколько комнат? делите по занимаемым комнатам
ЛеньГуглить_правда• 14 января 2024
Ответ дляУдальонка
Вот сейчас брали билеты Etihad, с 2х лет плати по полной
рукиЖимолости• 14 января 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
Не хотите поссорится -берите 2 номера .
Люто плюсуюся.
Які б не були чудові діти, але краще окремі номери
Белая и пушистая• 14 января 2024
Ответ дляБулькаю
Так.
Дві кімнати + вітальня + кухня
ну на кухне спать никто не будет, а как будет расселение вас по комнатам, кто где будет спать?
Коханозадовільна• 14 января 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Вы просто наверно не привыкшая к комфорту
Комфорт - це як у кішок, на кожного по туалету +1 запасний? 🤔
Карма хамелеона• 14 января 2024
Ответ дляБулькаю
В мене одна дитини, в неї дві.
Але кімнат теж дві.
получается каждая мама снимает комнату в двухкомнатном номере. Я бы оплатила пополам. Если бы в одной комнате все были, когда раскидывала б оплату на количество человек.
Марс атакует• 14 января 2024
Ответ дляБулькаю
Для мене це теж не критично.
Дякую за відповідь по темі
Тоді нащо задавали питання? Якщо пополам для вас ок і вас 1+1? Скоріше таке питання виникало б у мами 1+2, бо їй у разі оплати за кожну особу, ціна була б більша.
Якщо вам ок пополам, то тема не варта обговорення.
П.с. Зазвичай ціна номера залежить від кількості осіб, бо користуватись і водою,і електроенергією будуть 5 осіб.