Булькаю• 14 января 2024
Номер на 5. Як оплачувати якщо їду з подругою і дітьми?
Порівну чи все ж таки на 5 ділити?
Дітей троє, дорослих двоє.
Дітям 17, 15 і 6 років.
Дітей троє, дорослих двоє.
Дітям 17, 15 і 6 років.
Бамбарбия! Кергуду.• 14 января 2024
Ответ дляМаруська Му
что это означает?
В номері будемо батьки спати.
групповуха
Вишневий цвіт• 14 января 2024
Іздила так з подругою. Вона з сином, я з сином та донькою. Брали 1 номер, бо в номері лише ночували. Ділили все на 5.
В нас також було 2 кімнати, ми поділили так. В одній кімнаті дівчата, в другій хлопці :)
язззззь!!!• 14 января 2024
Ответ дляБулькаю
Ні.
В мене одна, в подруги дві
Який вік вашої дитини?
Ну невже не можна відразу всі дані перерахувати. А то хто зна, чи подруга з дітьми, а ви сама, чи подруга з підлітками, а ви з малою
Луноликая Вика• 14 января 2024
Ответ дляБулькаю
До 18 ще рахуються як діти.
Де? Квитки дитячі до 12, в готелях діти до 12-14.
КликОЛЬКА• 14 января 2024
Ответ дляКарма хамелеона
получается каждая мама снимает комнату в двухкомнатном номере. Я бы оплатила пополам. Если бы в одной комнате все были, когда раскидывала б оплату на количество человек.
Ну так, то зрозуміло, але автор хоче менше платити, маючи окрему кімнату, навіть тему створила. Оце так подруга)))..Краще взагалі не їхати з таким підходом
Булькаю
• 14 января 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Ну я купувала квитки, білет на потяг для дітей зі знижкою-37%, але я брала сімейні, так ще дешевше. Ми в Польщі
Булькаю
• 14 января 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Ви самі це придумали?
Булькаю
• 14 января 2024
Ответ дляInno4ka-ya
Діліть на 2 і беріть собі окрему кімнату
Там їх всього дві :))
Булькаю
• 14 января 2024
Ответ дляязззззь!!!
Який вік вашої дитини?
6 років
Булькаю
• 14 января 2024
Ответ дляМарс атакует
Тоді нащо задавали питання? Якщо пополам для вас ок і вас 1+1? Скоріше таке питання виникало б у мами 1+2, бо їй у разі оплати за кожну особу, ціна була б більша.
Якщо вам ок пополам, то тема не варта обговорення.
П.с. Зазвичай ціна номера залежить від кількості осіб, бо користуватись і водою,і електроенергією будуть 5 осіб.
Саме так
Булькаю
• 14 января 2024
Ответ дляБелая и пушистая
ну на кухне спать никто не будет, а как будет расселение вас по комнатам, кто где будет спать?
Ну я б така, що і в вітальні поспала перед Теліком😂😂😂😂
Булькаю
• 14 января 2024
Ответ дляБезВзяток
Спитайте в готелі, там дитина може бути дешевше
Це не готель
Сладко-соленая• 14 января 2024
Ответ дляБулькаю
Але кімнат теж дві
Значить порівну. Мала дитина чия?
Булькаю
• 14 января 2024
Ответ дляБезВзяток
Я би поділила на дорослих
Я теж думаю це правильний варіант
БезВзяток• 14 января 2024
Ответ дляБулькаю
Моя
Алеж у вас буде половина номеру тому і навпіл оплата, якщо подруга щось захоче дати, то хай краще купить щось, що ви разом зʼїсте))
Булькаю
• 14 января 2024
Ответ дляБезВзяток
Снідати будемо тільки вдома.
Все.
Ні, для мене це абсолютно не накладно
Тим паче якби їхала сама, то номер був би дорожчим
Все.
Ні, для мене це абсолютно не накладно
сою не люблю• 14 января 2024
Справедливіше буде ділити на усіх, тобто на 5 вартість. Кімнати 2, душова одна, тобто неможливо поділити на дві родини користування житлом без втрати комфорту. Я колись їздила на відпочинок теж з кумою і дітьми, моїх 2, вона з 1, ділили вартість на кожну людину, вважаю це правильним.
Блакитна устриця• 14 января 2024
Ответ дляБулькаю
6 років
А как подруга сможет разместится в одной комнате с потребностью 3 спальных мест?
По теме: пополам конечно автору не выгодно, но учитывая, что дети автора взрослые и будут тусить сами по себе больше, а ее ребенок в силу возраста будет бесконечно мамкать, что как не крути мешает отдыху - то тут вроде как пополам норм.
ЕлькиПальки• 14 января 2024
Їздила так з подругою. Тільки у мене 2 дитини, в неї - одна. Старші однакові, менша моя була років 5-6. Платили пополам - по кількості кімнат. Сама подруга так запропонувала.
ГонУрова дівка• 14 января 2024
Залежно за що ви платите. За к-сть осіб чи за апартаменти. Якщо кількість не впливає, то ділите по площі. Тобто якщо кімнати однакові то пополам, якщо кімната подруги більша, то вона платить більше.
Тирамісу на терасі• 14 января 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Ціла орава в одній кімнаті. Жесть. А по питанню, то ділити на 5
Навряд Чи там одна кімната
Булькаю
• 14 января 2024
Ответ длясою не люблю
Дякую