Зараз все скажу• 14 января 2024
Якими програмами з фільтрами ви користуєтесь?
Дівчата, цікавлять рекомендації по програмам для телефону. Фільтри для обличчя та можливо тіла. Бо фейс апп та фейс тюн жаба давить платити 😂
дожену і ощасливлю• 14 января 2024
Можно вопрос? Кого вы хотите дурить? Для чего фальшивая имитация эта? Смысл в чем?
Зараз все скажу
• 14 января 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
Нікого дурити не збираюсь. Часто буває, що фото гарне, але тон шкіри не подобається або лінія ноги/руки не рівна/гарна(на мій суб’єктивний погляд). Просто естетично підправити