Не обижаюсь• 14 января 2024

Судинозвужуючі краплі, можуть підсилювати мігрені?

Можливо хтось цікавився у невролога.
І як щодо Назонексу, він гормональний.
В гости звали?• 14 января 2024
Так можуть. Бо коли приступи мігріне рекомендують навпаки судиннорозширюючі препарати
автор Не обижаюсь • 14 января 2024
Ответ дляВ гости звали?
А хіба не навпаки, при мігренях судини розширюються?
В гости звали?• 14 января 2024
Ответ дляНе обижаюсь
При мігрені іде спазм судин тому і виникає біль. А гормональні краплі мать властивість підвищувати ще іноді артеральний тиск
автор Не обижаюсь • 14 января 2024
Ответ дляВ гости звали?
Але питаю, бо саме лікувала синусит, за призначенням лікаря, і почалася мігрень. Приступ був дуже сильний. В мене рідко такі сильні, от думаю чи співпало чи є залежність.
В гости звали?• 14 января 2024
Ответ дляНе обижаюсь
Можливо це булоу вас як прояв побічної дії препарату
автор Не обижаюсь • 14 января 2024
Ответ дляВ гости звали?
Мені потрібно продовжувати назонекс як мінімум. Не знаю тепер що робити.
3@йk@• 14 января 2024
Мені навпаки, бо при мігрені важко дихати - то взагалі треш. Ці препарати діють тільки на судини слизової носа
В гости звали?• 14 января 2024
Ответ дляНе обижаюсь
Спробувати і нші ліки з іншою діючою речовинию
В гости звали?• 14 января 2024
Ответ для3@йk@
І всіх все індивідуально. у моєї матері на краплі для носа підіймаюся тиск і це перевірено не раз
В гости звали?• 14 января 2024
Ответ для3@йk@
Почитайте інструкції
3@йk@• 14 января 2024
Ответ дляВ гости звали?
Ну так я і пишу за себе гіпотоніка
автор Не обижаюсь • 14 января 2024
Ответ дляВ гости звали?
Немає аналогу назонексу
автор Не обижаюсь • 14 января 2024
Ответ дляВ гости звали?
Почитайте інструкції
З тиском я не маю проблем, то таке. Просто прийом препаратів припав на приступ. От мене цікавить чи вони так посилили
В гости звали?• 14 января 2024
Ответ для3@йk@
Ну так я і пишу за себе гіпотоніка
А я говорю про те що препарат діє не лише на слизову носа він дії і на інші системи. Бо проникає через тканини в кров
В гости звали?• 14 января 2024
Ответ дляНе обижаюсь
Могли
3@йk@• 14 января 2024
Ответ дляВ гости звали?
Почитайте інструкції
Давайте ви)
3@йk@• 14 января 2024
Ответ дляНе обижаюсь
Немає аналогу назонексу
Назонекс - оригінальний препарат, але є кілька дженеріків. Інша справа, кому що підходить
В гости звали?• 14 января 2024
Ответ для3@йk@
Давайте ви)
Якби не читала, то так не говорила. Приклад нокспрей побічна дія підвищення артеріальний тиск
В гости звали?• 14 января 2024
Ответ для3@йk@
Давайте ви)
Якби препарати для носі діяли лише на слизову то тоді на булоб прописаних і в інструкції побічних дій препарати і протипоказів а саме хвороби. Тому читайте інструкції. Це жне я придумала
Радостина• 14 января 2024
Якщо Вам призначено по 2 вприскування в кожен носовий прохід, то потрібно зменшити до 1. У мене було щось подібне, боліла голова якщо по два