Удальонка• 14 января 2024
Кишкові коліки скільки можуть тривати? Як полегшити біль?
У дитини 2.8 р вже 4й день болить живіт, не часто, спазматично.
В п´ятницю були у педіатра, хірурга, здали аналізи. Апендицит виключили, сказали це коліки, спазми кишечника.
Даю еспумізан, дієтичне харчування, багато пити. Але всеодно інколи жаліється, що болить, перед сном плакав. Завтра ще на узд підемо. Скільки ж воно може боліти?
Удальонка
• 14 января 2024
Ответ дляРозвідка Маші
Лікар виписав еспумізан і більше нічого?
Так. Більше нічого. Спазмолітики дітям не можна.
Удальонка
• 14 января 2024
Ответ дляneortoju
Глисты проверьте на всякий случай.
Завтра занесу на аналіз, якщо зранку буде кака.
Tina_Ryhel• 14 января 2024
Ответ дляУдальонка
А ношпа?
Лика-прилипка• 14 января 2024
Спробуйте інфакол, він краще нам допомагав, еспумізан ефекту не давав ніякого, хоча діюча речовина однакова. Ще можна біогаю спробувати.