Непозбувна Бентега• 15 января 2024

С какого дня

Можно делать тест на б?
Пригаю-цибаю• 15 января 2024
Желательно с первого дня задержки, это чтобы не гадать над тестом
Леди Г• 15 января 2024
С первого дня задержки
автор Непозбувна Бентега • 15 января 2024
А те тесты которые до задержки?
Оябунчик• 15 января 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
А те тесты которые до задержки?
Если знаете ,что был не защищённый половой акт, делайте спустя неделю.
Меряю линейкой• 15 января 2024
Можна спробувати на 10-12 дпо , якщо знаєте коли овуляція була, але не факт,що покаже. Найкраще після затримки
пьЯНА• 15 января 2024
Я не терпляча. Робила тести ті що до затримки показують, за тиждень до початку ймовірних місячних, завжди показувало
Ашолюдискажуть• 15 января 2024
Спросите в аптеке какой у них самый чувствительный тест, но по факту смысла себя изводить раньше задержки не вижу.
Белая котичка• 15 января 2024
Я купувала тест з чутливістю 10, це здається найбільш чутливий то мені показав десь на 9-10 день слабку полоску. Через 3 дні була вже затримка то тоді показував гарну другу полоску. Якщо знаєте коли була овуляція то можете робити тест десь через 9-10 днів, чутливий тест вже має показати
Белая котичка• 15 января 2024
Наталі Литвин розказувала що купувала якісь тести на iherb мега чутливі, що вони показують через 7 днів після овуляції і їй вони так і показали. Але це дійсно таке сумнівне, бо тести показують коли вже відбувалась імплантація, а вона може відбуватись і до 10-12 днів, а ви зробили наприклад на 7 день - тест негативний, а то просто зарано)
CuteMay• 15 января 2024
У меня оба раза показывал вторую полоску за 5-7 дней до предполагаемых месячных.