Пилосмок працює• 15 января 2024

Які віршики подобаються вашим дітям 4-5 рочків?

йду в бібліотеку, порадьте що взяти.
прикріплю тут що моій подобається (це Сашко Дерманський, але його вже всього мабуть перечитали), поки 5 разів не прочитаю - спати не вкладеться
delphoto
Пустощі-веселощі• 15 января 2024
Фото не відкриваються
автор Пилосмок працює • 15 января 2024
Ответ дляПустощі-веселощі
Фото не відкриваються
бачу(
ось цей https://tales.org.ua/iak-koala-shpytsi-kupuvala/
Черпак_для_фантазий• 15 января 2024
Казки любе ,а віршики ні
Ждун с Нибиру• 15 января 2024
Мой стихи не любил. Таскал мне книжку про приключения Мумми троллей, потом перешли на Линдгрен (Эмиль, Горластая улица), подтянулись тонкие книжки про Банду пиратов (автора не помню, на обложке каждой книжки камень был приклеен) :)
Наполеон Бонапарт• 15 января 2024
Моїй донці подобалися рифмовані казки, конек горбунок, муха цокотуха. То напам´ять знала все таке. А віршики вчила мабудь в садочку тільки. І то перебирала, бо не сподобалися деякі)))
Сарафанное радио• 15 января 2024
Улюблені вірші від Абаби, їхня ж Абетка, а ще видавництво Школа перевидавало вірші українських класиків. Наталя Забіла, Грицько Бойко і т.д.