Xвостокрутелка• 15 января 2024
Отчитываетесь ли вы маме где вы будете ночевать или гулять?
Я своей уже говорю что не обязана ей говорить.Так она обижается.
90x60x90• 15 января 2024
’Це таки не турбота, а тривожність)) ’ - Ви діагнози, не маючи освіти ставите? Чи це теж просто Ваші домисли?
Сегодня не целуюсь• 15 января 2024
Если вы вместе живете - то и в 40 лет должны предупреждать будете дома ночевать или нет.
А если отдельно - то уже не нужно.
ДелайКак_Я• 15 января 2024
Ответ для90x60x90
Тривожність - не діагноз. Ви хоч ґуґліть)
Давайте не засмічувати тему, добре?
Трейдер кріпти• 15 января 2024
Останнім часом захоплююсь тру краймом, знаєте, буває і 40-річні зникають безвісти. Мами вже немає серед живих, але так, я б відчитувалась. Краще, щоб рідні знали де ти і з ким.