Ниф_ниф• 15 января 2024
Залишив квартиру колишній дружині. Такого розвитку подій, я не очікував.
Розлучились рік назад, залишив однокімнатну квартиру в Києві, яка дісталась у спадок колишній дружині з дитиною 6 років, донька там і прописана, колишня з іншого міста.
Ну те що при зустрічі син розповів, що декілька разів приходив якийсь дядя і вони пили чай, то таке, її життя
Але останні півроку колишня просто не оплачує комунальні послуги, хоч аліменти на дитину платяться.
Виїхати відмовляється, каже немає куди. Чому не платиш за комунальні-відповідь немає чим.
Вона живе, борги мені, як бути.
Аноним НаВсеГда• 15 января 2024
Як ви могли їй лишити квартиру, яку їй не лишили?
Якщо у спадок квартира вам дісталася, а не їй.
Дама_с_коготками• 15 января 2024
Если эта квартира наследство жены, то прав у автора на нее нет.
Единая страна!• 15 января 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Прямо, як мій свекор, який всім розказує, який він супер батько, бо залишив синові квартиру в Києві! В яку він прийшов у прийми, і яка належала батькам моєї свекрухи
Аноним НаВсеГда• 15 января 2024
До речі, ваша жінка має право проживати з прописаною дитиною у вашій квартирі до її 18 річчя, якщо по суду місце проживання визначено з жінкою.
Спасу мир• 15 января 2024
а пишет, нынешняя пассия этого бывшего бывшей жены, озабоченная долгами в ее будущей квартире)
Зупка_цем• 15 января 2024
ну то ж Ви не залишили їй квартиру, лиш дозволили жити поки дитина неповнолітня. квартира оформлена на Вас. яким боком борги по комуналці до чайної церемонії з дядею.
Зілля до весілля• 15 января 2024
Мій брат розлучився з дружиною. Є дитина, дочка. В нього є 3-х кімнатна дошлюбна квартира. Поки він з’їхав на зйомну. Комунальні сплачує він, аліменти 500дол. (так домовились). Квартиру планує продати, купити на дочку 2-х кімнатну. Куди вони подінуться? Його бувша також не з Києва..
Natal_ka91• 15 января 2024
Я так розумію, що ви пустили її пожити, а не залишили квартиру. Тому про те що це це їх квартира мова не йде, раз всі рахунки приходять вам.
Вельшановна• 15 января 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Я не зрозуміла хто кому що залишив і в кого на квартиру права
А я не поняла зачем он в квартире которую он жене с сыном, прописал дочь от первого брака(((
Тут надолго• 15 января 2024
Ответ дляВельшановна
То автор определиться не может дочь у него или сын
БЦАшка• 15 января 2024
Троль, закрывайте тему и клепайте новую. А то вы запутались - кто у вас сын или дочь...
Омлетик• 15 января 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Сын или дочка у вас?))
Родила царица в ночь, не то сына, не то дочь
Кондуктор автобуса• 15 января 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Де ви таке берете?!
Для того, щоб суд визначив місце проживання з матір´ю, вона повинна спершу довести, що в неї є житло на праві власності або на праві користування.
Ниф_ниф
• 15 января 2024
Ответ дляБЦАшка
Та вам всюди тролі мерещаться, а мені що робити?
Кондуктор автобуса• 15 января 2024
Ответ дляНиф_ниф
О, типові тролячі фразочки
18 мнеУЖЕ• 15 января 2024
Ответ дляНиф_ниф
Забрехались вы дорогуша
Тут надолго• 15 января 2024
Ответ дляНиф_ниф
Определиться с полом ребенка и поговорить с женой. Договариваться про оплату коммуналки, т.к. сейчас должников начнут отключать
АнтиТанкист• 15 января 2024
Чоловік гордо залишив квартиру дружині, що їй вона дісталась у спадок?...
Единая страна!• 15 января 2024
Ответ дляНиф_ниф
ця квартира дісталась вашій колишній дружині у спадок? Від кого?
Перша на селі• 15 января 2024
Ответ дляНиф_ниф
Так вы ведь на жену квартиру переписали почему вам долги?