Дівка в намисті• 15 января 2024

Конуси кегеля, вправи. Не розумію як робити?!

Написано утримувати а лежачи чи стоячи я не розумію. Лежачи конус собі всередині, нікуди не дівається, але м´язами я його геть не відчуваю. А стоячи одразу випадає я його не можу втримати ніяк. Загубила листок з призначенням лікаря. Де вона писала, пам´ятаю наче лежачи просто дивитися кіно а який час тримати з початку не пам´ятаю. Але лежачи я нічого не відчуваю лежить собі в середині мене і все.
Підкажіть як правильно?
Патриоточка• 15 января 2024
Секрет. Бесплатно. Идете в гугл и пишете ,,Как правильно делать упражнения Кегеля,,. Наслаждаетесь результатом.
Там даже картинки есть.
Усміхайлик• 15 января 2024
Лежачи виконувати вправи з конусом не можна. Ви собі розтягнете задню стінку. Тільки вертикально

Якщо випадає і ви не відчуваєте нічого, то конуси вам зарано
автор Дівка в намисті • 15 января 2024
Ответ дляПатриоточка
Там даже картинки есть.
Ну читаю і що. Прийміть зручне положення. Утримуйте спочатку 5сек. По інструкції до них він має вислизати а я його утримувати. Лежачи він нікуди не вислизає, тобто не відбувається тренування, бо немає скорочення м´язів. А стоячи я взагалі не можу його втримати. От я намагаюся зрозуміти що я не так роблю
автор Дівка в намисті • 15 января 2024
Ответ дляУсміхайлик

В сенсі зарано?! Гінеколог призначив. Бо опущення 1ст. Підтягнути треба.
Усміхайлик• 15 января 2024
Ответ дляДівка в намисті
У вас надто слабкі мʼязи і контроль над ними. Вам конуси рано використовувати. Сенсу просто немає, ви це самі зрозуміли
Усміхайлик• 15 января 2024
Ответ дляДівка в намисті
Зарано, бо мʼязи не тримають їх) вам треба без них спочатку тілом оволодіти. Дихання налагодити, поставу.

Гінеколог не тренер
автор Дівка в намисті • 15 января 2024
Ответ дляУсміхайлик
В сенсі зарано? Мені 40 я давно народжувала. Опущення 1ст. Рекомендації лікаря тренувати, як?!
Усміхайлик• 15 января 2024
Ответ дляДівка в намисті
Ну ви ж бачите що конус стоячи у вас вислизає, бо ви його втримати не можете. Багато користі від такого заняття?
автор Дівка в намисті • 15 января 2024
Ответ дляУсміхайлик
А як тоді тренувати ті м´язи?! Що тоді робити?
Усміхайлик• 15 января 2024
Ответ дляДівка в намисті
У вас для шляхи - знайти гарного тренера або розбиратись самостійно і тренуватись самостійно.

Шукайте комплексі тренування для мʼязів тазового дна. Хоча в ютубі для початку
автор Дівка в намисті • 15 января 2024
Ответ дляУсміхайлик

Шукала в ютубі, робила. Але геть не відчуваю тих м´язів.
Операція мені не показано. Лазер лікар каже можна спробувати, Але ефект на півроку. Порекомендувала ці конуси для навчання, їх призначають початківцям щоб зрозуміти які м´язи мають працювати. Саме конуси.
Усміхайлик• 15 января 2024
Ответ дляДівка в намисті
А з власними пальцями ви відчуваєте скорочення?
автор Дівка в намисті • 15 января 2024
Ответ дляУсміхайлик
Ні.
Усміхайлик• 15 января 2024
Ответ дляДівка в намисті
Ні.
Я би порадила магнітну чи електростимуляцію, щоб мʼязи трохи в тонус привести. Бо поки сенсу від самостійних тренувань мало. Проконсультуйтесь у лікаря
Допоможіть знайти• 15 января 2024
А какие конусы Вы купили? Покажите ссылку
автор Дівка в намисті • 15 января 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
Ось ці ..
Допоможіть знайти• 15 января 2024
Ответ дляДівка в намисті
Ось ці ..
Это цена которых почти 3 тысячи, ого
автор Дівка в намисті • 15 января 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
Это цена которых почти 3 тысячи, ого
Так така вартість