Доброго дня. У мене збільшена щитовидна залоза до 70см.куб з множинними кістами та псевдо вузлами до 5 мм..териотропнтй гормон 68.969, вітамін д 33.7 глюкоза 4.0 антитіла до тиреопероксидази 676.60..мені назначили таблетки..приймаю тироксин 100 пів року.. результати покращуються і знову гіршають
Домашня Зюзя• 15 января 2024
окрім антитіл і ттг вам ще мав ендокринолог призначити аналіз гормонів Т4 і Т3 вільних, велика вірогідність що у вас Т4 з л-тіроксина перетворюється не на Т3 а на rТ3 раз вам не стає хоч трохи краще на такій дозі. тоді вам ще додатково доведеться приймати препарат Т3. лікар вам його не призначить і в аптеках його нема, я купую або тут або на олх, напишу вам ’в лічку’ :) як називається. але спочатку треба зробити аналізи і подивитись на рівень цих гормонів.
прямо зараз купіть і почніть приймати (пожиттєво) селен 200 мкг одна таблетка/капсула в день, він має поступово знижувати антитіла.
також майте на увазі що дуже мало ендокринологів лікують пацієнтів. у них є протокол і вони по цьому протоколу шпарять не зважаючи на те як ви себе почуваєте, починайте сама цікавитись своєю хворобою (називається аутоімунний тероідит, або хвороба Хашимото).
вступайте в групу в фб
там багато інформації
вступайте в групу в фб
там багато інформації