Новопоштинская• 15 января 2024
Через скільки часу у вас почався ефект від роакутану?
Почала приймати,але боюсь обсипить так,що в люди буде соромно вийти
Чеширская кошечка• 15 января 2024
Перші 2 тижні було різке погіршення, але це нормально, бо вся гидота полишає організм таким чином. Покращення стали значно помітні на 3 тижні. Зараз приймаю вже 5 місяць, від акне 3 стадії не залишилося майже нічого: лише рубці ледь помітні і 1 прищик, який скоро загоїться.
Organic• 15 января 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
Вам також сказали, що приймати 10 місяців ліки? Яка в вас доза?
Донька тільки почала приймати. 2 тижні. В неї немає ніяких побічних дій, нічого не сушить, хоча лікар налякала, більше висипів не стало.
Чеширская кошечка• 15 января 2024
Ответ дляOrganic
Не давали обіцянок з приводу тривалості лікування, бо це залежить від індивідуального сприйняття ліків організмом. Я починала з 20 мг, зараз 40. Минулого місяця була консультація, це я 3-4 місяці приймала. Тоді дерматолог сказала, що пити залишилося приблизно стільки ж. Тобто мені потрібно навіть менше 10 місяців.
Мене теж не одразу почало сушити. Це залежить від організму. Скоріше за все, вам ще не раз належить зустрітися з лікарем і здати аналізи. Лікар коригуватиме дозування. Можливо, вашій донці збільшать дозу, і не знадобиться 10 місяців. Або залишать, як є. Наразі важко прогнозувати
Хачапууури• 15 января 2024
Не забудьте перед лікуванням здати печінкові аналізи і контролювати печінку протягом лікування
Вумна вутка• 15 января 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
Побочек нет? Анализы сдаете?
Вумна вутка• 15 января 2024
Ответ дляOrganic
А сколько дочке лет? Там доза кумулятивная рассчитывается исходя из веса...ее важно добрать, иначе будет все зря
Чеширская кошечка• 15 января 2024
Ответ дляВумна вутка
Побочек нет? Анализы сдаете?
Аналізи здаю. 1 раз контрольний через місяць прийому і цього місяця 1 раз здам. По гормонах усе чудово.
Побічні дії:
1) Сушить губи і обличчя, але нічого критичного. Кров не йде, шкіра, як у змії, не залазить. Просо регулярно мащу губи гігієнічної помадою. Зараз зима, повітря сухе, то іноді на обличчя наношу крем з СПФ, рекомендований дерматологом.
2) Збився цикл, коли підняли дозу з 30 мг до 40. Спочатку пила 20, через місяць перейшли на 30. Було нормально. Коли почала 40, наступні місячні почались через 40 днів. Потім 33, цього місяця 25 днів цикл
Загалом Роакутан б´є по слабких місцях здоров´я. У мене були проблеми з циститом і молочницею, з Роакутаном трохи погіршилися, але швидко вилікувала.
Побічні дії:
Чеширская кошечка• 15 января 2024
Ответ дляВумна вутка
Я сама п´ю, не маю дітей. Починала пити у 24, зараз 25, вага 53 кг. Лікар сказала, мені 40 мг достатньо
Organic• 15 января 2024
Ответ дляВумна вутка
18 років. Ми під наглядом дерматолога.
Organic• 15 января 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
Моя донька приймає 30 мг. 20 вранці та 10 мг ввечері. Зустріч з лікарем кожен місяць, та аналізи також. Але.сказали, що курс лікування 10 місяців обов´язково, навіть якщо повністю буде чиста шкіра.
Чеширская кошечка• 15 января 2024
Ответ дляOrganic
Можливо, саме в вашому випадку 10 місяців необхідно. Мені дерматолог передала, що чим швидше нпкопичиться ця кумулятивна доза, тим менше ймовірність рецидиву. Тобто, чим швидше досягнемо і чим швидше проп´ємо максимальну дозу в мг на кг ваги (для мене це 40), тим вище вірогідність, що лікування буде ефективним, і проблема більше не з´ явиться.
У мене дуже гарна динаміка, може, в цьому справа. Такими темпами, каже лікар, навіть пілінги не знадобляться, скоріше за все. Слідів постакне майже не лишилося. Ну і дякувати богу, переношу це все значно легше, ніж лякали
Новопоштинская
• 15 января 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
Скільки у вас було акне?
Вумна вутка• 15 января 2024
Ответ дляOrganic
Спасибо за ответ. Сильное акне было? Только лицо , спина/грудь нет?
Чеширская кошечка• 16 января 2024
Ответ дляНовопоштинская
Скільки у вас було акне?
Ви питаєте про кількість висипань? Якщо так, я не рахувала. Була 3 стадія. Живого місця на обличчі ніде не було.
Новопоштинская
• 16 января 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
Ні, скільки років було захворювання
Чеширская кошечка• 16 января 2024
Ответ дляНовопоштинская
Ні, скільки років було захворювання
10-12 років, ще з раннього підліткового віку.
Новопоштинская
• 16 января 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
Ого це мабуть років 10 було?